Мая твая не панимать• 20 октября 2023

Оптіма або інші школи

Підкажіть при оплаті першій треба за місяць тільки чи є мінімальний термін ?і якщо я переведу дитину зараз ,то оплата буде рахуватись на наступні 30 днів чи за весь жовтень ,хоча вже кінець його ?
Забрала і не сказала• 20 октября 2023
Вам проще спросить это в чат-боте той же оптимы, вас свяжут с бухгалтерией.
По логике только за октябрь.
автор Мая твая не панимать • 20 октября 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
По логике только за октябрь.
дуже довго відповідають і скоріше за все вже в понеділок ,а мені цікаво зараз
аромат Жука• 20 октября 2023
Исходя из моего опыта (не в Оптиме), оплачивается полный месяц. Т.е. вы должны заплатить за весь октябрь.
Сапай вазони• 20 октября 2023
Сплачуете перший і останній місяць. Але краще перепитати в чат - боті. Може щось змінилось
Ответ дляаромат Жука
дякую ,тоді буду чекати 10 днів до наступного місяця скоріше за все
12 галюцинаций• 20 октября 2023
Ответ дляМая твая не панимать
Ми як пішли в іт степ то заплатили за частину цього місяця, нам вирахували, потім вже по повній сумі. + за останній місяць платимо відразу
Ответ для12 галюцинаций
Вже відповіли мені. Не важливо коли прийшов але сплачують за весь рік. Просто сумма за рік ділиться на місяці що лишилися
Повітруля• 21 октября 2023
Перший внесок в Оптімі перший місяць (вересень кожного року або той, коли підписали договір) і травень (останній місяць навчання).
Якщо зараз - то буде за повний жовтень. Або робити вже з 1.11.