Мовчу, але хочу• Изменено 20 октября 2023
Років з 10 промайнуло як у сні
От тільки ще в мене діти маленькі, спогади про те, як в початковій і середній школі. І ось вже старший в універі, а молодший в 10 класі.
І це я дітьми займалася, багато часу разом проводила. А час промайнув ...
Щедрик• 20 октября 2023
Сьогодні зранку малий прийшов, поліз обійматись, а він такий вже великий🙈 то такі самі думки були, як вони так швидко пролетіли?
Туфли в чешуе• 20 октября 2023
Ну пенсії ще нема , то я образно. Але діти вже 11 клас і 5 курс універу . Коли? Коли вони встигли вирости.
Як було гарно, та в перший клас і той в шостий клас.
Кубик Рубика• 20 октября 2023
Мої 45 промелькнули як мить. Ще до 40 якось рисцой, а зараз як галопом. Тільки раділа весні, а вже осінь перешагнула середину. Якось так понюнять захотілося.
Бавовнятий Пупс• 20 октября 2023
Годы стремительно летят) Старшему 30, младшему 10)
Радует то, что не только мечтала об их появлении на свет, а и наслаждаюсь каждым днём их присутствия в моей жизни.
И когда не хотят учится, и когда болеют, и когда бесятся… радость в каждом моменте.
Поумничка• 20 октября 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
Вы такая счастливая. Я бы родила ещё, но уже начался климакс
Бавовнятий Пупс• 20 октября 2023
Ответ дляПоумничка
Я бы тоже родила) но поздно. Да и пятерых нам с мужем вроде достаточно. А так хочется поняньчится… внуков теперь ждем)))
Поумничка• 20 октября 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
Ухты! Рада, что вы такая мама-мама
!