Використовувала олійки Kerastase, Chi, Joico і різні інші. Вони тільки пушили волосся і робили сухим. У мене блонд, кінці посічені
ShellyBelly• 20 октября 2023
Ответ дляЛучшая-Я
Він має термозахист? Чи не буде волосся липке? Як Ви його використовуєте?
Так,є теромозахист. Не буде. Я просто на вологе волосся розпилюю і висушую феном. Читала,що його ще можна додатково на сухе наносите для більшого зволоження,але я не наношу. Ви можете спробувати і так і так.
Почитайте відгуки за нього,але прям мабуть це краще що у мене було. Взагалі L´anza люблю, в них чудові продукти. Дуже віддалено пахне кокосом,але не приторним раптом що
Ответ дляShellyBelly
Дуже дякую за рекомендацію😘