Добрий вечір всім!
Сезон почала по правді ще в тому місяці, вже відправила багато свічок. Робила з німецького парафіну. Але він вже майже закінчився. Тому знову йду до вас за допомогою.
Хто не пам´ятає, чи не знає, ось моя попередня тема
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3243022
Я дуже не хотіла займатися свічками, дуже... Бо вже почала плести кікімори, але люди звертаються, просять. І яне можу їм сказати, що я втомилась/не вивожу/не встигаю чи щось таке...не можу... Хоча це дійсно так і є.
4731 1856 5676 7677 Орещенко Юлія Валеріївна
Завчасно вдячна всім за будь яку допомогу!

Ответ дляДжавеліна
Відправила вам трохи на парафін. Дякую за вашу працю
Дівчата, хто хоче допомогти Юлії , за будь який донат для неї зроблю для вас безкоштовно розклад Таро (звісно, якщо вам це цікаво)
Пишіть у особисті, перевіряти, чи скинули не буду. Довіряю

Дякую вам! І всім хто долучився!

Баночки можна відправляти сюди:
07201, Київська область, Іванківський район, смт Іванків, до запитання, Орещенко Юлія Валеріївна, 067 971 32 97
Київська область, Іванківський район, смт Іванків, відділення № 2, вул.Київська, 23 А. Орещенко Юлія Валеріївна, 0679713297

Ирина-bbd0• 27 октября в 22:11
Ответ дляsobacura
Вітаю! Приїхав віск і картон. Доставку за віск (515 грн) сплатили волонтери балами на НП.
На рахунку 1476,10 грн. Скоріше за все підуть або на хім.грілки або на матеріали для виготовлення багаторазових хім.грілок. ще думаю.
Як завжди всім дуже дуже дякую!
Вам низкий поклон за Ваш труд!❤❤❤

Ответ дляsobacura
Баночки можна відправляти сюди:
Банки з-під оливок підходять? Бо не всюди беруть…