20 октября в 20:44

Збір на парафін для окопних свічок. Новий сезон.

Добрий вечір всім!
Сезон почала по правді ще в тому місяці, вже відправила багато свічок. Робила з німецького парафіну. Але він вже майже закінчився. Тому знову йду до вас за допомогою.

Хто не пам´ятає, чи не знає, ось моя попередня тема
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3243022

Я дуже не хотіла займатися свічками, дуже... Бо вже почала плести кікімори, але люди звертаються, просять. І яне можу їм сказати, що я втомилась/не вивожу/не встигаю чи щось таке...не можу... Хоча це дійсно так і є.

4731 1856 5676 7677 Орещенко Юлія Валеріївна

Завчасно вдячна всім за будь яку допомогу!
автор sobacura 28 октября в 00:54
Ответ дляmagazin_
114 перевели від участників цієї закритої темки https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3363006-6
Дякую!
автор sobacura 28 октября в 00:54
Ответ дляИрина-bbd0
Вам низкий поклон за Ваш труд!❤❤❤
Дякую!
автор sobacura 28 октября в 00:56
Ответ дляHACbKA
Банки з-під оливок підходять? Бо не всюди беруть…
Нажаль ні, по-перше там тонкий метал, а по-друге їх треба обрізати. Я вже маю два мішки з під собачих консерв під обрізку.
Екатерина Врусникина 31 октября в 15:14
Добрий день! відправила вам трішки баночок укпоштою. Зверніть будь ласка увагу - там зверху лежить прямокутна товста бляшанка, в ній в пакетику трохи парафіну від свічок з минулого сезону відкючень. Може знадобиться на спонжики -розпалки, ви колись показували на фото. Якщо він зовсім нікуди не підійде, то викиньте, будь ласка. І ще в тій же самій бляшанці трохи грошей на парафін, в мене зараз немає на карті, тому так поклала. Дякую вам дуже за все, що ви робите!
автор sobacura 02 ноября в 20:15
Ответ дляЕкатерина Врусникина
Дякую дуже! Сьогодні отримала!)
автор sobacura 02 ноября в 20:19
На рахунку 2940,10 грн
За грілки ще не надумалась, бо не було часу (
Taniana K 05 ноября в 16:20
Ответ дляmagazin_
Написала Вам в приватні по тканях, не встигла до закриття...
автор sobacura 12 ноября в 18:53
Добрий вечір всім!
Маю перший фотозвіт (на попередні відправки не просила їх). Ще правда не розжилась на великі коробки, тому коробка не мічена фірмовим написом )
Свічки забирали з дому і так і передавали машиною.

По матеріалах, використала поки 1 мішок воску (бо поки доплітала плащ), і то всі свічки ще стоять, щось поки нікому не треба.
Ждем зиму, буде значить запас.
автор sobacura 19 ноября в 22:20
Процес пішов! Ато вже (якщо чесно) почали опускатися руки...
В п´ятницю завезла коробку свічок в місцевий волонтерський штаб, там просили ще, тому повезу пізніше додатково.
Сьогодні відправила 100 шт розвідникам (просили саме маленькі). Перед самою відправкою доповнила посилку домашніми сирами, маслом. Кавою, шкарпетками, цукерками, Сушкарем.
І завтра/післязавтра відправлю ще дві коробки (100шт) - чекаю адресу.
le_dn 19 ноября в 23:40
Напишіть, якщо потрібні банки. Такі, які не треба обрізати. Доставку звісно оплачую я
автор sobacura 20 ноября в 01:17
Ответ дляle_dn
Так, банки потрібні. Дякую )
le_dn 20 ноября в 12:31
Ответ дляsobacura
Так, банки потрібні. Дякую )
Адресу напишіть
нова_Я 20 ноября в 12:53
Я Вам переказала трохи на картку (ех, мала йти плести сітку, трохи захворіла, так хоч ’реабілітуюсь’ трохи
автор sobacura 20 ноября в 12:54
Ответ длянова_Я
Дякую!)
автор sobacura 21 ноября в 17:41
Сьогодні ще 100 шт відправила в південному напрямку.
Сьогодні посилку доповнили домашнім сиром і картопляними пиріжками )
Доставку сплачено за допомогою промокодів від NP humanitarian.
автор sobacura 21 ноября в 17:44
Ще замовила 2 рулони картону.
На рахунку 4435,70 грн.

Вибираю хімічні грілки. Скоро замовлю і їх. Сама робити передумала, по-перше ніколи, по-друге читала, шо не завжди виходять і проблемно найти дой паки.
Zorьka 22 ноября в 13:09
Юля, добрий день! Знаю одного волонтера, який регулярно їздить на схід особисто з командою (водії, кожен раз бере барберів, наприклад). Якщо буде потрібен збут свічок, дайте знать, дам контакт.
автор sobacura 23 ноября в 01:31
Ответ дляZorьka
Доброї ночі! З початком морозів збут мене сам знайшов... не встигаю лити. Але якщо є потреба, то буду старатись допомогти звісно!
автор sobacura 23 ноября в 20:25
Маю нові відправки і фотозвіти)
автор sobacura 23 ноября в 20:26
Все не влізло )

Заливаю останній віск і рештки німецьких свічок
автор sobacura 24 ноября в 19:04
Ще сьогодні відправила посилку, поки останню, бо більше нічого слати. Вчора був використаний останній віск.

Також замовила сьогодні грілки, Сушкаря і отруту від мишей.
Another Lyolya 24 ноября в 23:53
Переказали щойно вам грошей на віск чи що там потрібно.

А мишкам треба клей))
автор sobacura 25 ноября в 00:22
Ответ дляAnother Lyolya

А мишкам треба клей))
Дякую!
Ви про книжки з клеєм? Там де вони липнуть?
Я прочитала, що цей засіб (який замовила), хороший тим, що мишка з´їдає отруту, і іде додому, через якийсь час вона хворіє смертельною хворобою і заражає вдома і по дорозі, коли десь ходить, інших мишок. І таким чином вони вмирають всі... Засіб безпечний для людей, птахів, котів і всіх інших тварин, несе загрозу лише мишкам.
Another Lyolya 25 ноября в 19:17
Ответ дляsobacura
Дякую!
Якщо чесно, завжди мала великі сумніви, що та отрута аж така розбірлива, що котики і песики не постраждають, випадково скуштувавши. Така вибірковість нагадує той мем про розумний сироп від кашлю і дурну воду (зараз знайду і прикріплю). А ще особисто мені здається, що саме отрути, хай які вони безпечні для людини, не варто застосовувати в дуже маленьких житлових приміщеннях, де люди і живуть, і харчуються. Таких, як землянки.
Так, про клей ви правильно зрозуміли. Але він в тюбиках ще буває, тоді пастку можна змайструвати на свій розсуд. Єдиний нюанс - пастку з клеєм треба якось ізолювати від домашніх тваринок, мали ми якось незабутній досвід))
автор sobacura 25 ноября в 19:32
Ответ дляAnother Lyolya
Так, розумію ваші сумніви. Але спробую. Є ж отрута вибіркова від шкідників в землі, також бактерія отруює організм і воно гине (медведки, хробаки і т.д.), при цьому не діє на кротів, птахів і людей.
автор sobacura 25 ноября в 22:43
Прислали новий фотозвіт.
Ще дві крайні посилки не забрали поки.
автор sobacura 30 ноября в 20:11
Отримала ще один фотозвіт. Ще на один чекаю, там складна ситуація у хлопців, обіцяли але вже як вийде. Зрештою це не саме головне, аби тільки були живі і неушкоджені!
До цих фото є ще відео, але там обличчя я забрюлити не змогла, тому не світитиму.
автор sobacura 30 ноября в 20:13
Отримала також картон, грілки. І посилку з баночками від порадниці, за що їй велика подяка!)
автор sobacura 30 ноября в 20:19
Також сьогодні передали з волонтерського штабу 4 мішки банок ) і вчора велику коробеху ще. Так що, для роботи є все, окрім воску (. Попросила в благодійному фонді, чекаю. Обіцяли допомогти, але і в тому році також вони обіцяли та не вийшло.
На рахунку є 2840 грн, є думка купити мішок воску. Або ж почекати і пустити гроші на устілки, які гріють від юсб, хороша, багаторазова, корисна річ. Бо ж попереду зима ...
Дякую вам всім за допомогу! Разом ми сила!
автор sobacura 03 декабря в 13:15
Вирішила ще тут баночку закріпити, може ще на пару мішків доберем )

На окопні свічки
Збір на пальмовий віск для створення окопних свічок
🎯 Ціль: 10 000 ₴
🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/AH3CGzCHyf
💳Номер картки банки