Добрий вечір всім! Сезон почала по правді ще в тому місяці, вже відправила багато свічок. Робила з німецького парафіну. Але він вже майже закінчився. Тому знову йду до вас за допомогою.
Я дуже не хотіла займатися свічками, дуже... Бо вже почала плести кікімори, але люди звертаються, просять. І яне можу їм сказати, що я втомилась/не вивожу/не встигаю чи щось таке...не можу... Хоча це дійсно так і є.
Добрий день! відправила вам трішки баночок укпоштою. Зверніть будь ласка увагу - там зверху лежить прямокутна товста бляшанка, в ній в пакетику трохи парафіну від свічок з минулого сезону відкючень. Може знадобиться на спонжики -розпалки, ви колись показували на фото. Якщо він зовсім нікуди не підійде, то викиньте, будь ласка. І ще в тій же самій бляшанці трохи грошей на парафін, в мене зараз немає на карті, тому так поклала. Дякую вам дуже за все, що ви робите!
Добрий вечір всім! Маю перший фотозвіт (на попередні відправки не просила їх). Ще правда не розжилась на великі коробки, тому коробка не мічена фірмовим написом ) Свічки забирали з дому і так і передавали машиною.
По матеріалах, використала поки 1 мішок воску (бо поки доплітала плащ), і то всі свічки ще стоять, щось поки нікому не треба. Ждем зиму, буде значить запас.
Процес пішов! Ато вже (якщо чесно) почали опускатися руки... В п´ятницю завезла коробку свічок в місцевий волонтерський штаб, там просили ще, тому повезу пізніше додатково. Сьогодні відправила 100 шт розвідникам (просили саме маленькі). Перед самою відправкою доповнила посилку домашніми сирами, маслом. Кавою, шкарпетками, цукерками, Сушкарем. І завтра/післязавтра відправлю ще дві коробки (100шт) - чекаю адресу.
Сьогодні ще 100 шт відправила в південному напрямку. Сьогодні посилку доповнили домашнім сиром і картопляними пиріжками ) Доставку сплачено за допомогою промокодів від NP humanitarian.
Ще замовила 2 рулони картону. На рахунку 4435,70 грн.
Вибираю хімічні грілки. Скоро замовлю і їх. Сама робити передумала, по-перше ніколи, по-друге читала, шо не завжди виходять і проблемно найти дой паки.
Юля, добрий день! Знаю одного волонтера, який регулярно їздить на схід особисто з командою (водії, кожен раз бере барберів, наприклад). Якщо буде потрібен збут свічок, дайте знать, дам контакт.
Доброї ночі! З початком морозів збут мене сам знайшов... не встигаю лити. Але якщо є потреба, то буду старатись допомогти звісно!
Переказали щойно вам грошей на віск чи що там потрібно.
А мишкам треба клей))
Дякую! Ви про книжки з клеєм? Там де вони липнуть? Я прочитала, що цей засіб (який замовила), хороший тим, що мишка з´їдає отруту, і іде додому, через якийсь час вона хворіє смертельною хворобою і заражає вдома і по дорозі, коли десь ходить, інших мишок. І таким чином вони вмирають всі... Засіб безпечний для людей, птахів, котів і всіх інших тварин, несе загрозу лише мишкам.
Якщо чесно, завжди мала великі сумніви, що та отрута аж така розбірлива, що котики і песики не постраждають, випадково скуштувавши. Така вибірковість нагадує той мем про розумний сироп від кашлю і дурну воду (зараз знайду і прикріплю). А ще особисто мені здається, що саме отрути, хай які вони безпечні для людини, не варто застосовувати в дуже маленьких житлових приміщеннях, де люди і живуть, і харчуються. Таких, як землянки. Так, про клей ви правильно зрозуміли. Але він в тюбиках ще буває, тоді пастку можна змайструвати на свій розсуд. Єдиний нюанс - пастку з клеєм треба якось ізолювати від домашніх тваринок, мали ми якось незабутній досвід))
Так, розумію ваші сумніви. Але спробую. Є ж отрута вибіркова від шкідників в землі, також бактерія отруює організм і воно гине (медведки, хробаки і т.д.), при цьому не діє на кротів, птахів і людей.
Отримала ще один фотозвіт. Ще на один чекаю, там складна ситуація у хлопців, обіцяли але вже як вийде. Зрештою це не саме головне, аби тільки були живі і неушкоджені! До цих фото є ще відео, але там обличчя я забрюлити не змогла, тому не світитиму.
Також сьогодні передали з волонтерського штабу 4 мішки банок ) і вчора велику коробеху ще. Так що, для роботи є все, окрім воску (. Попросила в благодійному фонді, чекаю. Обіцяли допомогти, але і в тому році також вони обіцяли та не вийшло. На рахунку є 2840 грн, є думка купити мішок воску. Або ж почекати і пустити гроші на устілки, які гріють від юсб, хороша, багаторазова, корисна річ. Бо ж попереду зима ... Дякую вам всім за допомогу! Разом ми сила!
Вирішила ще тут баночку закріпити, може ще на пару мішків доберем )
На окопні свічки Збір на пальмовий віск для створення окопних свічок 🎯 Ціль: 10 000 ₴ 🔗Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/AH3CGzCHyf 💳Номер картки банки 5375 4112 1265 9390