Крошка Енот• 21 октября 2023
Кросівки пума, результат на п´ятах
Тільки робила педікюр
Взула кросівки пума сьогодні, улюблені шкарпетки у смітник, п´яти жесть
У вас була така ситуації? Якщо так, яка марка взуття?
Цвірінь• 21 октября 2023
Я недавно купила кроссы пума черные, носки белыми так и остаются , летом ношу тоже кроссы пума, ничего ни с носками ни с кроссами . Всю спорт обувь беру или на сайте Пума или в мегаспорте
интайм_не_предлагать• 21 октября 2023
Ответ дляКрошка Енот
Так і не куплю, я просто поділилась
Що в мене така ситуація, можливо брак
Але орігінал точно
Що в мене така ситуація, можливо брак
Але орігінал точно
Я бы им в поддержку написала об этом
Крошка Енот
• 21 октября 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Я серьёзно. Не покупайте. Думаю, Пуме от этого ни холодно, ни жарко
Саме ці купляла в оф. Магазині Києва, без чека немає сенсу йти вірно?
220В• 21 октября 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Я собакой гуляю, в общей сложности, 2 часа в день. И бегаю. От китайских подделок у меня бы уже ноги в хлам были, не то что почернели бы ))
Я гуляю 1,5-2 часа, активно, собака топчется постоянно по ногам, рвет кроссы, поэтому перешла на али. Не бегаю. С ногами полный порядок))) Белые новые кроссовочки убивает за пару прогулок, жалко.
Крошка Енот
• 21 октября 2023
Ответ дляЯ только за!
Подделка
Магазин таки, інші з сайту - бігові
Шопингмонстр• 21 октября 2023
Ответ дляКрошка Енот
В сенсі? а шкарпетки чорного кольору від чого?
Действительно. Если кросы внутри белые
Крошка Енот
• 21 октября 2023
Крошка Енот
• 21 октября 2023
Ответ дляЗаздрість то погано
Не пойму, они же вроде белые внутри. От чего покрасились?
Ні виступає чорне на швах
Лінь знову йти фоткати
Фиона Шрековна• 21 октября 2023
Ответ дляКрошка Енот
Ви серйозно? В мене купа оригінального спортивного взуття, не було проблем з найк, НБ
Пуму більше ніколи не куплю
Але й не викидати ж ці. Купіть стільки хороші ортопедичні я вставте
Чудо Ф_ф КеДаХ• 21 октября 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
пума гавно, у меня пятки попротирались через две недели
У сына воняли как от резины
Лялькодзьоб• 21 октября 2023
Ответ дляЦвірінь
Я в ШузДепте на распродаже за 20 долларов купила и то ничего не красится. Потому что оригинал
Сонячний день• 21 октября 2023
Ответ дляКрошка Енот
Та ні це ж не перші
Чорний замш
Замшеві Ecco красиві такі, пастельні світло-зелені, ніби бархате напилення. Два рази попадала під невеликий дощ у них ( хоч і обробляла спреєм захищаючим) і пофарбвувалися шкарпетки на пальцях. Також була «вражена» якістю.
Лялькодзьоб• 21 октября 2023
Ответ для220В
Та мы ж тут вроде чёрные обсуждаем ))) Белые- понятно, что не беговые для собак
Пані з калабані• 21 октября 2023
Это не недостаток Пумы.
Это результат взаимодействия чёрной стельки и Вашего пота. У меня тоже такая реакция на чёрные стельки. Поэтому их не покупаю.
Жинси на дитину• 21 октября 2023
Ответ дляСонячний день
В мене є шкіряні рібок малинового кольору. В інструкції так і написано, що через те, що вони шкіряні, при намоканні можуть фарбувати ноги. Поки під дощ не потрапляла, то ж не линяли.
Нічого вдягти• 21 октября 2023
Ответ дляКрошка Енот
Стельку запихните
Крошка Енот
• 21 октября 2023
Ответ дляБеллаДонна
Ну вот нафига всрались тут ваши грязные ноги? Что у вас в голове?
У вас все добре?
Йдіть випийте валірьяни
Ноги чисті
Йдіть випийте валірьяни
Ноги чисті
Та не реву я• 21 октября 2023
Ответ дляКрошка Енот
Так і не куплю, я просто поділилась
Що в мене така ситуація, можливо брак
Але орігінал точно
Що в мене така ситуація, можливо брак
Але орігінал точно
Где вы их покупали?
Та не реву я• 21 октября 2023
Ответ дляКрошка Енот
Чек они на телефон отправляют
Чайка Сакура• 21 октября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
У мене схожа ситуація з босоніжками ессо(чорні шкіряні), купувала в Інтертопі. Такі ж п´ятки.
Теж екко чорні кросівки,попала під дощ,добре промокла,ноги і нігті чорні не могла відмити нічим((((((Але перед цим вже носила їх рік по сухому,тому про повернення мови не було
Теперь всі світлі носки в них фарбуються
Тумба-юмба• 21 октября 2023
Ответ дляРомашкинная
У меня подкладка в пуме на пятках разлезлась - брала в оригинальном магазине - больше не покупаю
Так , у дочки,в пумовських вже третя пара рвуться саме на пятках
Але саме ця модель дуже зручна,тому ми її знов купуємо
Я думала це через плоскостопіє,їй важко підібрати взуття
Кили и Манджаро• 21 октября 2023
Ответ дляКрошка Енот
Купляла на оф сайті
Та не слушайте этот бред. Такая модель. Как правило чёрная краска часто отпечатывается это особенность чёрного цвета. У меня кроссовки диоксид с чёрной столько кожанной. Все носки чёрные. Особенно если нога чуть вспотеет. Просто или носки надевать простые, что не жалко, лучше чёрные конечно или в следующий раз избегать чёрной стельки
Несу пургу• 21 октября 2023
Ну не могу сказать что все модели супер удобные, на двоих с дочкой пар 10 точно было, но по качеству все отличные. В одних сетка протерлась, там где ногти, правда. Но это может мой ребенок не очень любит ногти срезать))). А так все супер, люблю пуму
Ёшки_Матрёшки• 21 октября 2023
Я коли купила перший раз пуму, була в шоці. Пятка дубова і натирала. А всі фанатіли від тої моделі. Замінила устілки і носила років 5, та була дуже висока і в цьому була моя проблема
БеллаДонна• 21 октября 2023
Ответ дляКрошка Енот
У вас все добре?
Йдіть випийте валірьяни
Ноги чисті
Йдіть випийте валірьяни
Ноги чисті
Йдіть ноги помийте