Результат:
вже голосів:
65 (52.85%)
Не носила б нічого
27 (21.95%)
Треті
17 (13.82%)
Другі
14 (11.38%)
Першв
Kusalochka• 21 октября 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Вийдіть у ньому слякотну погоду і дізнаєтеся
Я хожу, идеальная обувь.
Небесного цвета• 21 октября 2023
Ответ дляKusalochka
Конечно. У нас с дочерью такие в разных цветах))
так покажите как они выглядят на реальных фото. зачем нам фото с интернета, чтоб ценник увидели. ЖДЕМ ФОТО
Небесного цвета• 21 октября 2023
Ответ дляYana_pl
Ну так інші, не орігінал будуть промокати і п´ята ’сяде’. Ви ж самі радите купувати якісні.
да. советую качественную, но если нет денег, то переплачивать за бренд я никому не советую. есть качественная обувь без бренда
Ответ дляYana_pl
В мене хлопчик, але я бачила , як на фото три багато дівчат ходило в холодну осінь. В цьому році ще не бачила, бо холодів таких не було. Але ж вони не на мокру погоду і не на мокрий сніг, а в нас зазвичай слякотиння всю зиму. Запропонуйте доньці самі щось, бо вона дуже не практичне взуття вибрала, та і виглядає дешевенько. Подивіться взуття H&M колекцію 2023 , я впевнена їй там приглянуться ботинки. Вони якісніші, ніж ці що ви виставили. Або ще дивилась сину ботинки утеплені найк і адідас, теж не погані. Але дорогуваті.
Спрей спасає ситуацію. І там висока підошва
Ответ дляenglish book
Моїй донці в 10 років було байдуже що носити. Аби бистріше выйти з магазину, і нічого не міряти))
Що не покажи - все добре, купує . Зате зараз
Так само! В 10 купувала що-небудь на свій смак, бо донці все було байдуже. 12 років - стало дуже складно з одягом
Kusalochka• 21 октября 2023
Ответ дляНебесного цвета
Вы наверное шутите про светить ценник в 150$?
Но если вам интересно реальный вид, то вот. Чёрные нужно почистить. Это после прошлой зимы, я с них не вылазила просто. Кому нравится модель, но не нравится замш есть ещё в коже. В прошлом декабре 99$ на нордстоме были.
Небесного цвета• 21 октября 2023
Ответ дляKusalochka
Ну здесь и 150 баксов бывает много, поэтому и светят. Обувь классная.
Небесного цвета• 21 октября 2023
Ответ дляKusalochka
Да и для кого-то такой ценник это пол ЗП в месяц
Asteroidea• 21 октября 2023
Ответ дляenglish book
Пощастило вам. Моя в 9 років дуже прискіплива