МадамОхмури• 21 октября 2023
Кто разбирается в хиромантии зайдите, пожалуйста
Я иногда об этом читаю, но знаний в этом вопросе у меня почти нет. Давно не дает покоя холм сатурна, можете сказать: это там у меня звезда? Всегда плохо? Фото прилагаю.
Те, кто считает это бредом - прошу пройти мимо и не тратить свое время.
Нічна ненажера• 21 октября 2023
Доброго дня. Уточніть будь ласка яка це рука, і зірка знаходиться під яким пальцем (середній чи безіменний)
Нічна ненажера• 21 октября 2023
Тоді вітаю вас у вас є схильність до магії. У вас дуже добре розвинена інтуїція, можливо ви бачите пророчі сни. І якщо ви будете це розвивати то можете досягти успіху.
Хоча є в вашій зірці і інше значення - негативне. Така зірка дає прагнення до багатства, тільки методи отримання такого багатства не зовсім законні і ви часто ідете по головах. Тому така зірка зазвичай прогнозує великі проблеми і наслідки котрі негативно вплинуть на життя чи свободу людини.
Напишіть що з цього є правильним?!
МадамОхмури
• 21 октября 2023
Ответ дляНічна ненажера
Напишіть що з цього є правильним?!
Вы знаете, скорее первое чем второе. Сны действительно вижу пророчиские, здесь вы сказали на 100%. Интуиция иногда тоже выручает, а иногда и подводит. Возможно, потому что никогда не развивала ее, не ставила такой цели. А вот последнее точно не про меня. И надеюсь никогда до такого не дойду)
Вы все же видете звезду? Я просто читала, что это означает, что человек погибнет во время теракта или его смерть будет очень публичной, громкой, в общем один негатив, как-то напрягаюсь иногда. Вы немного успокоили. Спасибо вам
Нічна ненажера• 21 октября 2023
Ответ дляМадамОхмури
Будь ласка!А про смерть вам точно не треба хвилюватися. У вас судячи із лінії життя буде довге життя. Можливо в старості у вас будуть хвороби але нічого трагічного не буде точно.
А про інтуїцію добре прислухайтеся до неї обов´язково! Спробуйте медитації це досить допомагає розкрити свої здібності.
МадамОхмури
• 21 октября 2023
Ответ дляНічна ненажера
Вы мне все так интересно написали, а можно еще один последний вопрос?
Нічна ненажера• 21 октября 2023
Ответ дляМадамОхмури
Ну давайте, спробую відповісти.
МадамОхмури
• 21 октября 2023
Ответ дляНічна ненажера
Ну давайте, спробую відповісти.
Под безымянным пальцем правой руки, по вашему мнению, у меня находится вилка или трезубец? Чётко очертаны 2 линии, 3- слабая. Тризубец читала, что это хорошо, вилка - так себе, человек распыляется, много целей и ни одну не доводит до конца. Возможно, есть другие значения? А может там у меня вообще другой знак?
Нічна ненажера• 21 октября 2023
Ответ дляМадамОхмури
У вас скоріше не зірка і не вилка, а дерево. Це дуже гарний знак. Він означає що через все життя у вас буде йти удача. Тобто я не знаю чому але при народженні чи в дитинстві у вас були проблеми чи в здоров´ї чи в чомусь що загрожувало вашому життю. Але цей період вже пройшов. І зараз ви можете насолоджуватися нормальним життям. Іще дуже рекомендую НЕ триндіти про вашу вдачу. Тобто розвивайте інтуїцію, користуйтеся нею, але не треба похвалятися тим. Вдача досить примхлива дама, і якщо нею вихвалятися то можна втратити те що є.
Спробуйте і зможете набагато змінити своє життя і ставлення до різних речей в житті, в кращу сторону.
МадамОхмури
• 21 октября 2023
Ответ дляНічна ненажера
Спасибо большое за все детальные ответы! Было очень интересно, к советам вашим обязательно прислушаюсь
Тра Ля Ля• 21 октября 2023
Ответ дляНічна ненажера
А можете мені, будь ласка, сказати що це за лінії з’явились? Дякую
Нічна ненажера• 21 октября 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Доброго дня. Скажіть будь ласка ви нещодавно виходили заміж чи змінювали прізвище чи ім´я? Бо саме це показує ось ця лінія котра з´являється на долоні.
Скажіть будь ласка після зміни прізвища у вас сильно змінилося життя? Бо чомусь такі зміни або дуже на добре або навпаки на погіршення вашого життя вплинули.
Чомусь саме з ім´ям пов´язані те що у вас змінилася (доля, карма, не знаю як правильно пояснити вам).
Тра Ля Ля• 21 октября 2023
Ответ дляНічна ненажера
Не виходила і не змінювала.
Доля змінилась точно. Мені казали що вийду заміж і я завдяки тій інформації я все поміняла, якщо коротко
Ответ дляНічна ненажера
Напишіть що з цього є правильним?!
Подивіться мені,будь ласка,щодо моїх ліній,завжди дуже тривожусь про хвороби,смерть і т.д((((
Нічна ненажера• 06 ноября 2023
Ответ дляLysja-17
Доброго дня. Вибачте що так пізно відповідаю, просто щойно побачила.
По вашій руці давайте по порядку у вас в юності була якась ситуація щодо закоханості чи коханого, що вплинула на все відношення до чоловіків. Але я також бачу що все закінчилося і ви вийшли з тих відносин і зробили висновки.
Про сім´ю і дітей не можу сказати просто фото трохи обрізане.
По професії ви досягли великих досягнень, і ви досить задоволені своєю роботою. В роботі ви можливо або вчитель або педагог, щось пов´язане з дітьми точно. Ви більше орієнтується на логіку і розум.
Потім ваша доля досить добра у вас є інтуїція і вам потрібно довіряти собі, навіть якщо ви не можете пояснити чому так а не інакше.
По здоров´ю я не бачу ні великих проблем ні хронічних захворювань. Але чомусь після 50 у вас великі зміни в житті і вони можуть стосуватися здоров´я тільки прогнози досить хороші.
Скажіть що з цього є правильним.
Я-ваш шанс• 06 ноября 2023
Ответ дляНічна ненажера
Скажіть що з цього є правильним.
Такий гарний опис, сподіваюся співпаде. А можете і мені подивитись, будь ласка.
Нічна ненажера• 06 ноября 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Доброго вечора. Давайте спробуємо.
У вас є здатність до магії, скоріше хороша інтуїція або ви бачите пророчі сни. Обов´язково звертайте на це увагу.
У вас в дитинстві (до 10 років) були проблеми але вас це не зламало, а скоріше закалило. Ви більше схильні до цифр чи науки, ваша професія з цим пов´язана і ви її любите.
Із здоров´ям нажаль не можу точно сказати але проблеми з легенями чи нирками, або якась хроніка що дає на це нагрузку.
Ви досить добра людина і нажаль цим багато хто користується не в вашу користь.
У вас буде довге і щасливе життя.
Не можу сказати за шлюб чи дітей бо потрібно дивитися іншу руку.
Скажіть що з цього є правильним?
У вас буде довге і щасливе життя.
Скажіть що з цього є правильним?
Я-ваш шанс• 06 ноября 2023
Ответ дляНічна ненажера
Доброго вечора. Давайте спробуємо.
У вас буде довге і щасливе життя.
Скажіть що з цього є правильним?
У вас буде довге і щасливе життя.
Скажіть що з цього є правильним?
Дуже Вам дякую. Мені не раз казали про здатність до магії, бо є, як я зрозуміла, чіткий хрест. Але, на жаль, не помічаю за собою таких властивостей, хоча теми магії-астрології мені дуже цікаві. В дитинстві якось не можу згадати якихось проблем, хіба що зі здоров´ям, але то мої батьки намучились зі мною. Освіта в мене гуманітарна, але за собою помічаю, що маю скоріше математичний склад розуму. По здоров´ю маю проблеми по жіночій частині, при чому вроджені. З нирками і легенями проблем не було (або недообстежена).
А загалом, я досить добра людина і хотілось би мати щасливе життя.
Ответ дляНічна ненажера
Скажіть що з цього є правильним.
Про стосунки правда,про інтуїцію теж правда(деколи я її навіть боюся),робота зараз не пов´язана з дітьми,але дуже хочу бо пішла на курси дитячого психолога.По здоров´ю в мене трохи складний період в мене невроз хронічний з панічними атаками ’то відкати то прикати’ і так вже майже 10 років.Можливо по здоров´ї зможу повністю вихдоровіти і позбавитись його.
Щиро дякую Вам
Ответ дляНічна ненажера
Скажіть що з цього є правильним.
А міграції,переїзду немає?)
Нічна ненажера• 07 ноября 2023
Ответ дляLysja-17
А міграції,переїзду немає?)
Доброго ранку. Ні я не бачу еміграції. Можливо переїзд був але в молодому віці, щось пов´язане з освітою чи новими знаннями.
Нічна ненажера• 08 ноября 2023
Ответ дляLysja-17
По здоров´ї тільки можливе покращення,не погіршення?
Доброго вечора вибачте що пізно відповідаю.Лінія здоров´я у вас є хоч і слабо виражена, це не означає що ваше здоров´я погане. Просто ви така людина що можете сама себе накрутити до того (що можете собі нажаль погіршити здоров´я).
Також у вас є гарна риса - при знаходженні хорошого лікаря ви маєте можливість дуже швидко одужати. В майбутньому у вас іде покращення якості здоров´я і життя.
Просто щоб ви зрозуміли і змогли взяти під контроль своє здоров´я вам треба хорошого лікаря, який вам допоможе.
Так що не переживати і шукайте спеціаліста.
Все у вас вийде добре.
Ответ дляНічна ненажера
Все у вас вийде добре.
Після ужасних відносин в мене ’надірвана’ нервова система і ,справді,можу себе так ’накрутити’ до панічних атак,емоційних качель і т.д.Була дуже сильна затяжна депресія,багато лікарів,багато лікування поки не почала сама себе ’витягувати за волосся’ і працювати з психологом.Також вже пару місяців проходжу курси навчання на психолога,хочу сама бути психологом ,ьо маю власний великий досвід і ніякі ліки,на жаль ,мені не допомогли.Можливо бути таке що сама буду ’лікарем’ для себе?шлях ще довгий!!!🙏🏻