ЖонДуан• Изменено 21 октября 2023
Ми легко харчуємось на 12 тисяч в місяць. Кому потрібно 25, що ви їсте??))
Чому так часто тут пишуть, що так дорого продукти?
Спокійно можна вкластись в місяць в 12 -13тисяч. Невже це так багато, при двох працюючих чоловіка і дружини?
Нас четверо, 2+ 2
Купую в тиждень приблизно на 2-2.5тис грн продуктів, продукти базові, готую супи, другі страви, ніхто не голодний. Мусору не їмо, а звичайні продукти.
Ну наприклад, приблизно в тиждень у нас йде
Мʼяса 2-2.5 кг -500 грн
Крупи, олія -150
Молочка , сир-500
Фрукти , овочі -300
Риба…- 300
Хліб, різне.. -300
Ковбаса, сардельки- 300
На дрібниці -200
2500 на тиждень))
На все вистачає.
Тож спокійно можна на 12-15тис нагодувати сімʼю. На що витрачають 25-30 тисяч? Це ж явно забагато , і значить є дохід, бо якби не було, їли б на 15 і голодні не були))
Вам вистачає 15000 на продукти в місяць? Що ви купуєте таке, що вам потрібно більше?)
Нас четверо, 2+ 2
Мʼяса 2-2.5 кг -500 грн
Крупи, олія -150
Молочка , сир-500
Фрукти , овочі -300
Риба…- 300
Хліб, різне.. -300
Ковбаса, сардельки- 300
На дрібниці -200
2500 на тиждень))
На все вистачає.
Результат:
вже голосів:
76 (16.41%)
12000 ,вистачає
75 (16.2%)
Тиц
59 (12.74%)
Не рахую
54 (11.66%)
10000, вистачає
53 (11.45%)
15000, вистачає
44 (9.5%)
Більше 25000- не рахую
35 (7.56%)
15000 ,не вистачає
34 (7.34%)
20000, вистачає
20 (4.32%)
25000 , вистачає
13 (2.81%)
20000, не вистачає
ЖонДуан
• 21 октября 2023
Ответ дляЗубная фея
автор, а вам тех 50 грамм мяса в день хватает ?
Мы мясо едим два раза в неделю, раз в неделю рыба. Зачем мясо каждый день?
Паспортний стіл• 21 октября 2023
Ответ дляЖонДуан
Нищенствуете почти
Форточка• 21 октября 2023
Ответ дляЖонДуан
Тобто 3 дні на тиждень ви їсте м’ясо і рибу, а ще 4 дні ви що робите? Капусту смажите?
Пищалка• 21 октября 2023
Автор, Ваше харчування не про їжу, а про виживання. У мене також було в дитинстві. Найпростіші продукти. І маленький шматочок сиру на неділю, що мама раз робила бутерброди тонюсінько так нарізаючи. І фрукти по сезону тільки і найдешевші і то небагато. І суп з сурового набору і м´ясо тільки на вечерю трохи. Я не була голодна, ні, але як хотілося і солоденького і винограду великого рожевого і горіхів різних , а не тільки грецьких інколи і мандарини не рахувати і відбивну велику і не з кашею, а овочами і ТД. І батьки тоді вважали, що чудово харчуємось, але то бідність була і їх повне небажання це визнати. Але прийшло з часом і це розуміння.
Ща как дам• 21 октября 2023
Ответ длямегамоСГ
Вот вам рецепт
Рахувати вмієте?
Якщо з 6 л це 1200 то з 4 це 800. І то залежить від жирності і від кількості води в ньому.
Якщо його віджати гарно, щоб там був сам творог, як домашній, то буде максимум 400-500.
ЖонДуан
• 21 октября 2023
Ответ дляФорточка
Ага.
Тільки не смажимо, а тушимо
Форточка• 21 октября 2023
Ответ дляПищалка
Нажаль, таке наше дитинство було( чай з варення чи малинових гілок, що тато нарізав. Мандарини в холодильнику на Новий рік і брати не можна бо то на свято. Я пам’ятаю як заздрила однокласниці якій родичи з Німеччини присилали Нутелу і вона в них постійно на столі стояла. Я зараз не економлю на їжі, купую все, що хочемо, можливо то комплекси з дитинства. Але можу дозволити зараз не рахувати витрати і так само допомагати батькам, щоб мали можливість купити все за бажанням.
Форточка• 21 октября 2023
Ответ дляЖонДуан
Ага.
Тільки не смажимо, а тушимо
Мда) сбалансоване харчування. Сподіваюсь +2 у вас не хлопці, бо на капусті тушкованій вони довго не протягнуть ;)
Кукусикиииииии• 21 октября 2023
Ответ дляЖонДуан
Откуда дети получают норму белка?
ЖонДуан
• 21 октября 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Откуда дети получают норму белка?
Творог, яйца, молоко, кефир, фасоль…
Не смешите
Мясо вредно, особенно красное
Не смешите
Мясо вредно, особенно красное
Корсет_на_шурупах• 21 октября 2023
Ответ дляТочу ляси
Оті +2 у Вас хто і якого віку?
Ага, у мене 15 і 20, то +1 тут я))))
А Я Самая Самая• 21 октября 2023
Ответ дляПугачиха
Домашня курка від 250 грн.
Это за кг? У нас по 120
Кукусикиииииии• 21 октября 2023
Ответ дляЖонДуан
Творог, яйца, молоко, кефир, фасоль…
Не смешите
Мясо вредно, особенно красное
Не смешите
Мясо вредно, особенно красное
У вас нет столько творога в списке чтоб они получали норму.
У вас 2 литра кефира на 4х в неделю. Это по 0.5 литра в неделю на человека. Это 70 гр в день или 1 гр белка в день
Сколько в день яиц едят дети?
мегамоСГ• 21 октября 2023
Ответ дляЩа как дам
Рахувати вмієте?
Нет, именно как домашний и вышло грамм 800 ( я написала около кг) жирного, но у меня молоко нормальное, а не магазинное.
Ща как дам• 21 октября 2023
Ответ длямегамоСГ
;))) ні, там води в ньому багато.
Я виросла в селі і розумію, що з 4 л молока домашнього не зробиш 1 кг домашнього сухого творога, в якому не має води
Корсет_на_шурупах• 21 октября 2023
Ответ дляЖонДуан
Творог, яйца, молоко, кефир, фасоль…
Не смешите
Мясо вредно, особенно красное
Не смешите
Мясо вредно, особенно красное
О, началось.
Гематологам расскажите про фасоль, знатно поржут.
Ешьте баранину, она безупречна.
Бешене сарі• 21 октября 2023
Ответ дляЖонДуан
А что кушаете еще четыре дня в неделю? Можно пример меню на день без мяса и рыбы?
мегамоСГ• 21 октября 2023
Ответ дляЩа как дам
;))) ні, там води в ньому багато.
Т.е. на кг творога нужно ведро молока?)
мегамоСГ• 21 октября 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
О, началось.
Ешьте баранину, она безупречна.
А чем вам фасоль и баранина не угодили?
Пищалка• 21 октября 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Сколько в день яиц едят дети?
Думаю там чи тріль чи дуже недалека жіночка, для якої виживання то норма.
Кукусикиииииии• 21 октября 2023
Ответ длямегамоСГ
А чем вам фасоль и баранина не угодили?
А вы серьезно верите в детей которые съедают 400 гр фасоли каждый день?
И едят мясо два раза в неделю?
Детей не жалко?
И едят мясо два раза в неделю?
Детей не жалко?
Корсет_на_шурупах• 21 октября 2023
Ответ длямегамоСГ
А чем вам фасоль и баранина не угодили?
Мне баранина очень угодила, с чего вы такое взяли?
Рекомендую даже вот.
Хотя мне и стейки отлично идут. И ошеек свиной. Мне ж не надо людей убеждать, что 2000 на еду - достаточно.
Рекомендую даже вот.
Котогосподиня• 21 октября 2023
Я живу одна,в месяц уходит на еду тыс 6-8.
Хорошие фрукты и овощи, кролик, индейка, курица, оливк масло, безлактозная продукция, пармезан, авокадо и тд., лосось, креветки, гребешки, иногда икра, зелень, вино, кофе, чай, иногда пп-шоколадки.
Плюс сюда - часто обедаю в ресторанах/кофейнях - или цезарь или тартар или паста + кофе.
мегамоСГ• 21 октября 2023
Ответ дляКукусикиииииии
И едят мясо два раза в неделю?
Детей не жалко?
И едят мясо два раза в неделю?
Детей не жалко?
Понятия не имею, я не автор. Лично моего малого мясо заставить есть тот ещё квест, я его в пюре ему перебиваю, но мой на молочке плотно сидит.
Меня интересует чем в принципе вам не угодила фасоль и баранина, просто я такое люблю.
мегамоСГ• 21 октября 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Рекомендую даже вот.
Ясно, думала не угодила, потому и спросила
Ща как дам• 21 октября 2023
Ответ длямегамоСГ
Т.е. на кг творога нужно ведро молока?)
Якщо йдеться саме про домашній творог, який продають в брикетах, то так, це віджатий творог.
А тий мокрий, то там води більше ніж творога.
Киньте на марлю И повісьте на ніч. Будете здивовані