ЖонДуан• Изменено 21 октября 2023

Ми легко харчуємось на 12 тисяч в місяць. Кому потрібно 25, що ви їсте??))

Чому так часто тут пишуть, що так дорого продукти?
Спокійно можна вкластись в місяць в 12 -13тисяч. Невже це так багато, при двох працюючих чоловіка і дружини?
Нас четверо, 2+ 2
Купую в тиждень приблизно на 2-2.5тис грн продуктів, продукти базові, готую супи, другі страви, ніхто не голодний. Мусору не їмо, а звичайні продукти.
Ну наприклад, приблизно в тиждень у нас йде
Мʼяса 2-2.5 кг -500 грн
Крупи, олія -150
Молочка , сир-500
Фрукти , овочі -300
Риба…- 300
Хліб, різне.. -300
Ковбаса, сардельки- 300
На дрібниці -200
2500 на тиждень))
На все вистачає.
Тож спокійно можна на 12-15тис нагодувати сімʼю. На що витрачають 25-30 тисяч? Це ж явно забагато , і значить є дохід, бо якби не було, їли б на 15 і голодні не були))
Вам вистачає 15000 на продукти в місяць? Що ви купуєте таке, що вам потрібно більше?)
Результат:
вже голосів: 463
76 (16.41%) 12000 ,вистачає
75 (16.2%) Тиц
59 (12.74%) Не рахую
54 (11.66%) 10000, вистачає
53 (11.45%) 15000, вистачає
44 (9.5%) Більше 25000- не рахую
35 (7.56%) 15000 ,не вистачає
34 (7.34%) 20000, вистачає
20 (4.32%) 25000 , вистачає
13 (2.81%) 20000, не вистачає
Непозбувна Бентега• 21 октября 2023
В мене риба тиждень - то 500
Місяць, тільки риба -2000
Овочі зараз дешеві
Взимку дорожче
Солодке майже не їмо
Сир і творог 500 на тиждень -2000 місяць
Додати фрукти, мʼясо і інше …

не менше 20 тис на корисну їжу

автор ЖонДуан • 21 октября 2023
Ответ дляБешене сарі
А что кушаете еще четыре дня в неделю? Можно пример меню на день без мяса и рыбы?
Сьогодні були налисники зранку ( на завтра ще будуть) на обід росольнік і яблучний пиріг ще пекла, також на завтра ще буде, на вечерю дерунів нажарила.
Завтра сирники будуть на вечерю, може якісь макарошки з сардельками на обід, після росольніка.
Маю гриби, може стушу з картоплею відварною.
Два- три дні спокійно можна їсти.
Ми ж не цілими днями вдома сидимо🤦‍♂️
Їмо, як правило вдома зранку і ввечері.
Кукусикиииииии• 21 октября 2023
Ответ длямегамоСГ
Понятия не имею, я не автор. Лично моего малого мясо заставить есть тот ещё квест, я его в пюре ему перебиваю, но мой на молочке плотно сидит.
Меня интересует чем в принципе вам не угодила фасоль и баранина, просто я такое люблю.
Так автору советуют баранину.
мегамоСГ• 21 октября 2023
Ответ дляЩа как дам
Якщо йдеться саме про домашній творог, який продають в брикетах, то так, це віджатий творог.
А тий мокрий, то там води більше ніж творога.
Киньте на марлю И повісьте на ніч. Будете здивовані
Так он у меня почти сутки и висел. Я и не знала, что его без отжатия можно есть 🤷
Кукусикиииииии• 21 октября 2023
Ответ дляЖонДуан
Два- три дні спокійно можна їсти.
Ми ж не цілими днями вдома сидимо🤦‍♂️
Їмо, як правило вдома зранку і ввечері.
И в этом что вы перечислили за день нет и половины нормы белка даже для взрослых, не то что для ребенка.

А ни вы ни дети днём не едят вообще?
автор ЖонДуан • 21 октября 2023
Ответ дляКукусикиииииии

А ни вы ни дети днём не едят вообще?
Вы не в себе? Это абсолютно нормальное меню на два дня.
Тут как тут• 21 октября 2023
Ответ дляЯ Головна
А я і не обіжалась. Мова йшла про ціни і витрати. Я написала свої. Творог 60 грн, філе 70 грн. Салат, фрукти і тд. виходить менше, ніж 130 грн в будь якому випадку. Тому в чеку на день це саме дороге, що виходить. Чи замість філе риба або яловичина.

Я не знаю скільки треба зїсти за день горіхів чи апельсинів , щоб їх ціна виходила більше за мʼясо
Коробочка малины может стоить как ваше мясо)
Червона рута• 21 октября 2023
Ответ дляЖонДуан
Два- три дні спокійно можна їсти.
Ми ж не цілими днями вдома сидимо🤦‍♂️
Їмо, як правило вдома зранку і ввечері.
грибы с картошкой точно не детская еда) представляю лицо мужа, когда на ужин я на стол сырники поставлю
Крим мій• 21 октября 2023
2 кг мяса на неделю? У нас минимум 5 кг мяса в неделю.

Кукусикиииииии• 21 октября 2023
Ответ дляЖонДуан
Я как раз в себе.
Где в этом меню 80 гр белка для детей и 50-70 для взрослых?

Или вы просто не знаете что такое полноценное питание?

Это когда человек каждый день получает еду в которой белки жиры в углеводы в норме.

Это нормальное питание.

В чем у вас нормальность? В чем она выражается? Просто в том что не голодные?

Где необходимый белок для роста детей?
автор ЖонДуан • 21 октября 2023
Ответ дляЧервона рута
Грибы не детям, а нам с мужем, представьте.
А сардельки- детская?
Шеллар• 21 октября 2023
Ответ дляЖонДуан
Ваш опонент правий. Це не нормальне меню, а забиття відчуття голоду мучним та крохмалом. Білки відсутні, фрукти теж, насичені жири ні не чули.
Ща как дам• 21 октября 2023
Ответ дляЖонДуан
Два- три дні спокійно можна їсти.
Ми ж не цілими днями вдома сидимо🤦‍♂️
Їмо, як правило вдома зранку і ввечері.
Жесть
Чесно кажучи тепер я розумію, чому 2500.
Паспортний стіл• 21 октября 2023
Ответ дляЖонДуан
Два- три дні спокійно можна їсти.
Ми ж не цілими днями вдома сидимо🤦‍♂️
Їмо, як правило вдома зранку і ввечері.
Нищета((
beril_он• 21 октября 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
рыбу вообще не покупаем, дорого.
дешевле мяса же рыба
Ща как дам• 21 октября 2023
Ответ дляЖонДуан
Мы мясо едим два раза в неделю, раз в неделю рыба. Зачем мясо каждый день?
А що їсте тоді, коли не має риби в мʼяса?
Сосиски?
Ласковая_львица• 21 октября 2023
Ответ дляЖонДуан
Два- три дні спокійно можна їсти.
Ми ж не цілими днями вдома сидимо🤦‍♂️
Їмо, як правило вдома зранку і ввечері.
Ну если есть один быстрые углеводы…
Не все хотят их есть, а питаться более полезно.
автор ЖонДуан • 21 октября 2023
Ответ дляШеллар
Приведіть правильне меню на два дні.
Чекаю)
Ща как дам• 21 октября 2023
Ответ дляКукусикиииииии

А ни вы ни дети днём не едят вообще?
Уявіть, налисники, деруни і суп без мʼяса(рахуй просто вода)
Харчування для дітей, які ростуть :(((

Ща как дам• 21 октября 2023
Ответ дляЖонДуан
Ні, не нормальне.
Бідне і не повноцінне.
Це не мені для поступово дитячого організму.
автор ЖонДуан • 21 октября 2023
Ответ дляЩа как дам
Харчування для дітей, які ростуть :(((
Наведіть приклад меню на два-три дні)
Мені аж цікаво
Ща как дам• 21 октября 2023
Ответ дляШеллар
Фруктів і овочів куплено на 300 гривень. Не має чого їсти
Червона рута• 21 октября 2023
Ответ дляЖонДуан
А сардельки- детская?
ваши дети кормите как хотите. картошка с грибами на 3-тий день дубовая будет ,но раз вам ок
Найщасливіша• 21 октября 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
О, началось.
Гематологам расскажите про фасоль, знатно поржут.

Ешьте баранину, она безупречна.
Это точно. После такого питания в 10 раз больше денег на лечение уйдет.
Найщасливіша• 21 октября 2023
Ответ дляКотогосподиня
Я живу одна,в месяц уходит на еду тыс 6-8.

Хорошие фрукты и овощи, кролик, индейка, курица, оливк масло, безлактозная продукция, пармезан, авокадо и тд., лосось, креветки, гребешки, иногда икра, зелень, вино, кофе, чай, иногда пп-шоколадки.

Плюс сюда - часто обедаю в ресторанах/кофейнях - или цезарь или тартар или паста + кофе.
Один обед в ресторане около 500 грн. Часто - это раз в месяц?
Шеллар• 21 октября 2023
Ответ дляЩа как дам
Часи складні, тут і говорити не має про що, але з розумним виглядом розповідати про збалансоване харчування із розрахунку пів яблука в день і картопля за кожним прийомом їжі явний перебор. Автору хоч би якусь літературу про здорове харчування почитати.
Ща как дам• 21 октября 2023
Ответ дляЖонДуан
Приведіть правильне меню на два дні.
Чекаю)
Привожу:
Сніданок - тунець завернутий в омлет з овочами(броколі,кукурудза), шпинатом, зеленню. + овочі (перець, огірки, помідори) + лімонад(цитрусові, селер, мед, вода)
Обід - суп овочевий з лососем або фрикадельками(перець, броколі, квітна капуста, спаржа,шампіньйони, горошок), +грінки з твердим сиром
Вечеря - плов, вінегрет, узвар.
І в проміжках фрукти/овочі/сухофрукти
Ща как дам• 21 октября 2023
Ответ дляШеллар
Згодна з вами
Саме про це і мова.
Можна і на 1000 в тиждень харчуватись, але ж при цьому не потрібно верещати, що все ок
автор ЖонДуан • 21 октября 2023
Ответ дляЩа как дам
Привожу:
Вечеря - плов, вінегрет, узвар.
І в проміжках фрукти/овочі/сухофрукти
Може діти цим і наїдяться, але точно не чоловік.
А по друге, це звичайне меню і не всі далеко діти їдять броколі, шпинат.
А по друге чим сирники чи налисники на сніданок гірше?
Ну такий омлет ок, а на інші сніданки що? Кожен день одне і те ж саме?)
Я не уявляю тунець на сніданок, омлет, броколі…огірки/помідори…
Таке враження що написали все що знали
Це не реально дитині в 8 ранку все зʼїсти🤣
ПотеряласЯ Я...• 21 октября 2023
Я не знаю кто наедается сырниками на ужин завтрак. Это по десять штук их надо есть? У нас сырники это десерт. 2-3 штуки на раз каждому. И жирных дома нет. Какой мужчина наестся сырниками? Может какой то вегетарианец сидящий дома в стуле на удалёнке?