Inna_ya_krasivaya• 21 октября 2023

Байден заявил, что человечеству необходим новый мировой порядок

"Я думаю, у нас есть возможность, если мы будем достаточно дерзки и уверены в себе, объединить мир так, как никогда раньше. Мы жили в послевоенном периоде в течение 50 лет, и все работало чертовски хорошо, но пар вышел. Нужен новый - новый мировой порядок в некотором смысле", - сказал он.

По его словам, от событий ближайшего времени будет многое зависеть: "Мы находимся в переломном моменте истории и это означает, что решения, которые мы примем в следующие 4 или 5 лет, будут определять, как будут выглядеть следующие четыре или пять десятилетий".

какие ваши мысли по поводу его слов? то путин вещал про мировой новый порядок. теперь Байден.
Ishoy• 21 октября 2023
Ответ дляhelga2014
Поделитесь, как вы готовитесь?
В меру своих возможностей. Очень долго описывать. Просто представьте ситуацию, что нет ничего - ни воды, ни газа, ни электричества, ни топлива - что Вы в таком случае будете делать и что Вам для этого нужно. Исходя из этого и готовлюсь.

vihola• 21 октября 2023
Ответ дляFilomena
Є ще Китай та Іран)
Можна обрати на свій смак.
І північна корея. Просто волосся дибки, як можна не бачити, не мати розуміння де добро, а де зло.
Татьяна123• 21 октября 2023
Ответ дляFlower Girl23
Штаты не были главными во всём мире, и да, Китай и наша - основные конкуренты...
У вас прям оговорка по Фрейду. Наша - ваша - ..
Flower Girl23• 21 октября 2023
Ответ дляТатьяна123
Т9))
nenatasha• 21 октября 2023
Ответ дляFlower Girl23
Який з двох?
Про якого ви написали
PinkyPink• 21 октября 2023
Ответ для vihola
Звісно американське лідерство світу потрібно.
А яке ще, парашенське? з їхніми дикими союзниками
Іран - прекрасний лідер. Жінок палками забити за те, що без хіджаба, протестувальників - повісити посеред площі. Оце лідер, не те, що штати
Filomena• 21 октября 2023
Ответ для vihola
Вона залежна від Китаю)
Можна викреслити.
Але очевидно це є чийсь вибір.
DianaBibizyana• 21 октября 2023
Ответ длянинель 1919
а нам сидеть с закрытыми границами 4-5 лет еще?
больше, к сожалению...
Ishoy• 21 октября 2023
Ответ дляPiracanta
Только хотела спросить, как человек готовится к ядерной войне. Вы меня опередили.
Страшен не сам ядерный удар, а его последствия. А именно- полная изоляция и отсутствие всего. К этому можно подготовиться. Понятно, что если попадешь в эпицентр- ничего не спасет, но можно попробовать этого избежать и не жить в важных городах и возле военных баз

helga2014• 21 октября 2023
Ответ дляIshoy
Это после ядерного взрыва или просто после каких-то событий?
Где будет нормальное, безопасное место в Украине, например?
vihola• 21 октября 2023
Ответ дляFilomena
Вона залежна від Китаю)
Можна викреслити.
Але очевидно це є чийсь вибір.
Ну так, якщо вони тут відкрито сторочать що Байден вирішив влаштувати третю світову, то вважають парашку з її союзниками жертвами.
Ishoy• 21 октября 2023
Ответ дляhelga2014
Нормальное место это всегда возле гор и натуральных источников воды. Вы сейчас пишете, что не видите смысла выживать после ядерного конфликта, но, поверьте, инстинкт самосохранения - самый сильный человеческий инстинкт. Тем более, если есть дети
PinkyPink• 21 октября 2023
Ответ дляIshoy
І які ж наслідки? З тої інфи, що я читала, якщо ти не в епіцентрі, тяо не так страшно як аварія на АЕС, бо його розробляли з тим, щоб знести укріпи в туди через пару днів могла зайти піхота.
Ishoy• 21 октября 2023
Ответ дляPinkyPink
Последствие - это радиоактивная пыль. Пока она осядет и смоется - пройдет много времени. Ну и понятное дело, опасна еще паника. Мародерство, беспорядки, отсутствие экстренных служб (медики, пожарные)
PinkyPink• 21 октября 2023
Ответ дляIshoy
Досвід людей, що пережили Хіросіму і Нагасакі це не підтверджує
helga2014• 21 октября 2023
Ответ дляIshoy
Смотря где будет эпицентр взрыва, какой радиус заражения, загрязнения, какой мощности бомбы и много других факторов, которые влияют на перспективы жизни, здоровья и тд.
Еще в ядерной зиме жить не хочется)))
Ishoy• 21 октября 2023
Ответ дляhelga2014
Еще в ядерной зиме жить не хочется)))
Есть много неизвестных факторов, это понятно. Если нет возможности купить свой остров далеко в океане и вырыть там бункер - приходится рисковать и делать ставку на что-то. Можно ничего не делать и потом выживать по ситуации.
PinkyPink• 21 октября 2023
Ответ дляIshoy
А можете оте все на форумах з нерухомості написати? А то щось квартири в Києві на Подолі і в центрі тільки дорожчають. Може, люди до Вас прислухаються 😉
Teonaa• 21 октября 2023
Ответ длянинель 1919
А их и не байден закрыл

illaria-k• 21 октября 2023
Ответ дляhelga2014
в Бразилии.)
Portnaya• 21 октября 2023
Так вже давно про це мова
helga2014• 21 октября 2023
Ответ дляillaria-k
в Бразилии.)
Ну, для меня это нереально)
Renesmeе 16• 21 октября 2023
Ответ длянинель 1919
Так сиділи в улюбленому союзі і не жалілися
tanya_217• 21 октября 2023
Ответ дляlilu1990
Та навіть дуда так вважає.

Після його слів, що зараз Америка платить невелику ціну... Бо її солдати не воюють...

Я перестала дуду поважати
Це ж очевидні для всіх речі.
І США напередодні повномасштабного вторгнення так і казали, що рфія матиме тяжку ціну у разі війни, а коли США не хотіли вторгнення на Тайвань, то прямо заявили, що вступлять у конфлікт у разі нападу.
З Україною ж все навпаки, є Будапештський меморандум але ніхто не біжить вписуватися, брамі аби свої плюшки з війни крім України.
tanya_217• 21 октября 2023
Ответ дляPinkyPink
Дивно. Кілька сімей намагаються продати квартири (новобудову в Шевченківському, хрущ в Солом´янському, панельку на Аквдемі і ще одні в Ірпені). Ціна довоєнна але переглядів майже немає.
Всі завмерли. Продавці очікують підняття цін, а покупці здешевшання.
english book• 21 октября 2023
Ответ дляPinkyPink
Ну… якщо Ви про військові технології, то захід ними і не ділився. Після війни в совок розбиралися і вивозилися цілі підприємства разом з німцями, а технологію ядерної зброї тупо вкрали, шпигуни були вже в лос аламосі на етапі розробки
Ні, я саме про мирні технології, які тепер використовується у військовій техніці, або які допомагають військовим. Це насамперед електроніка, ПЗ, високоточне промислове обладнання, хімічні технології та інше.
Захід був трохи наївним, бо думав якщо вони будуть навчати китайців у своїх вузах, то це зміцнить дружні стосунки. Китайці тихенько роблять свою справу. Наприклад в нас є постачальник складного обладнання. Воно не у всіх країнах використовується, дороге, і дуже технологічне. Обслуговують нам його німці. От вони розповіли нам такий випадок. Китай закупив у них обладнання,потім ще раз, а потім відмовився купувати далі. Не знаю яким чином німці з´ясували, але китайці розібрали те обладнання як змогли. До найменшої деталі. Це можна було зробити лише з ціллю скопіювати це обладнання. Єдине шо програмне забезпечення там не скопіюєш, і з електронікою важко б їм було. Був скандал на рівні керівництва держав. Німці забрали своє обладнання, і розірвали контракт.
Китай навіть росію ’имел ввиду’ копіюючи їх турбовані двигуни для літаків. Вони вже на них літають, але ресурс дуже низький поки що. Але вони навчається їх робити, без сумніву
В росіян вони багато чого вкрали. Є навіть стаття десь в інтернеті по військовій техніці. Але росіяни не давали їм по руках, бо вважали їх перспективним покупцем. Китай і тут їх надурив. Він розвинув свій ВПК, і йому вже та російська техніка майже не потрібна. Хіба що скопіювати якусь перспективну розробку.
vihola• 22 октября 2023
Ответ дляenglish book
Дивилась колись з дітьми китайський мультик «Кайлан», там була серія про копіювання.
«Якщо тебе копіюють, значить ти комусь дуже подобаєшся і не треба ображатись».
Виховують своїх дітей, що красти те що хтось інший раніше придумав, створив, це нормально.