Батьки в окупації, зупинили виплату пенсії, потрібно записатися на он-лайн ідентифікацію на сайті ПФУ. Зайшла в їх кабінет на сайті, але не розуміє де там записуватися ??? Може хто-небудь розібрався як поновити пенсію без наявності дія підпис
Ответ дляRaRiZ
мама за границей.
чтобьі возобновить пенсию прислали громадньій список документов. чтоб все собрать, надо будет очень попопеть, в консульство поездить.
какая онлайн-идентификация? нам бьі она тоже подошла, но ПФУ ничего про такую возможность не сказал.
а на почту обычную Вам не переводили пенсию после остановки?