Звезда в шоке• 21 октября 2023

Сьогодні приготувала тортик вперше за весь час перебування за кордоном

Так хотілося завжди домашнього. В магазині купити щось по смаку нереально і ціни космос. Витратила близько 170 кр. Данія. Як Вам?
Пушап Мі мі• 21 октября 2023
Красивый

Крапипопка• 21 октября 2023
Классный! Милый и домашний))
Khmelnichanka• 21 октября 2023
Супер! Запрошуйте в гості на тортик :)
ТихоЯ• 21 октября 2023
Чего же вы туда напхали на 900 грн?
Манка Я• 21 октября 2023
Красотища! Вы умничка ❤️
Алгонавт• 21 октября 2023
Классный! Люблю такие, дайте рецепт, пожалуйста
Конотопська відьма• 21 октября 2023
Ях к Вам лечу уже

Научительница• 21 октября 2023
Расскажите про свою жизнь там немного
Царевна в уггах• 21 октября 2023
Гарний)
автор Звезда в шоке • 21 октября 2023
Ответ дляТихоЯ
Чего же вы туда напхали на 900 грн?
Вершки 120 кр,. Масло, цукор, борошно, яйця, мед.
Муркамурковна• 21 октября 2023
Умнічка! Гарно!
vihola• 21 октября 2023
Гарний, а що в розрізі?
автор Звезда в шоке • 21 октября 2023
Ответ дляАлгонавт
4 ст.ложки масла, 6 ложок меду розтопити на водяній бані.
Окремо 4 яйця і 1,5 стакани цукру збити.
Все змішати, додати 2 ч.л соди, погашеної оцтом. Потім борошно. Приблизно 5 стаканів. Тісто має бути ніжним. Бажано покласти його в холодильник перед приготуванням. Так буде легше розказувати. Я поділила на 7 частин. Печеться швидко. Вершків було 2 л. Змішувала з цукровою пудрою на смак. От і все.
автор Звезда в шоке • 21 октября 2023
Ответ для vihola
Гарний, а що в розрізі?
Це вже завтра)))
Відморожена• 21 октября 2023
Сверху зефирки? Или кремом так украсили? Очень красивый нежный торт
Відморожена• 21 октября 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
А сливки сколько процентов?
Коренная киевлянка• 21 октября 2023
Хороший, а 170кр это сколько и сколько в магазине стоят?
Бибер-анонимер• 21 октября 2023
коржи медовые? а сливки сколько процентов?
Коренная киевлянка• 21 октября 2023
Меня больше плитка заинтересовала угловая) Это у деформация на почве ремонта))

автор Звезда в шоке • 21 октября 2023
Ответ дляНаучительница
Расскажите про свою жизнь там немного
Добре все. Працюю, буквально, з перших місяців приїзду. Роботу знайти тяжко, але в мене не було варіантів . Пішла в дуже гарний ресторан посуд мити, поступово почала допомагати на кухні. Зараз працюю в парі з власником на посаді кухаря. Зарплата в середньому біля 25. Дуже важко, але мені це подобається. Є можливість розвиватися далі
ХтоЯкщоНеЯ• 21 октября 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
Цікаво. Хтось тут писав, що в Данії дуже гарні виплати? Працювати - це ваше рішення особисте? Вашої зарплати вам вистачає?
автор Звезда в шоке • 21 октября 2023
Ответ дляВідморожена
Крем. Вершки 38+ пудра
автор Звезда в шоке • 21 октября 2023
Ответ дляВідморожена
А сливки сколько процентов?
Алгонавт• 21 октября 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
Спасибо! 🌹
Научительница• 21 октября 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
Вы там сама? Откуда приехали? Как страна вообще?
Алгонавт• 21 октября 2023
Я была в Копенгагене, очень понравился город, веселый) еще и с погодой повезло, солнце было. Помню улицу или площадь с разноцветными домами, мы были проездом из Швеции в Бельгию. И русалочка ведь там? Хорошая аура у города. Вам там нравится? Одно время до войны даже думали переехать в Данию.
автор Звезда в шоке • 21 октября 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Нічого не гарні. 5300, з яких вираховують десь 2400- 2500 за житло.
Ціни-космос.
Я працюю. Знайшла нове житло, тільки переїхали, бо набридло жити з мамою.
Але я не одна. Донька 12 років, чоловік, який більше року не може знайти роботу і мама, якій потрібно допомагати. Важко
АБВГДэшница• 21 октября 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
Ціни-космос.
Там є ферми : корови, норкові ферми, туди чоловіків теж набирають. В мене подруга там на норковій фермі. Гарні гроші.