ЭмчЭндЭм• 21 октября 2023
Наскільки це взагалі є законним? Що взагалі це робиться?
СБУ прийшло з обшуком до відомої активістки з Донеччини Галина Бражник.
Галина відома своєю діяльністю по пошуку російських колаборантів. Вона одна з тих на кому тримається пошук на Донеччині людей які допомагали і допомагають російським колаборантам.
Зараз Галина разом з патріотичною місцевою Лиманською громадою знайшла організовану групу російський колаборантів, які за багатьма даними працюють на росіян ще з 2014го року. Певні особи цієї колабораційної групи давно є навіть на "Миротворці". Цікаво, що родичі одного з членів цієї групи працюють саме в СБУ!
Ще з цікавого, що до Галини приходили саме луганські СБУшники)))) Поводили з нею і її батьками надзвичайно по хамськи та зухвало. Разом з цими СБУшниками була якась група невідомих чоловіків. Цікаво чи це були не "ополченци Донбасса"?
Ця група СБУшники + невідомі - вилучили у Галини і її батьків телефони! Тепер про велику частину нашої антиколаборантської роботи знають ці луганські СБУшники і невідомі чоловіки. Можливо навіть зараз сидять і читають...
А там: обговорення дій, свідки, хто боїться відкрито говорити але дають інформацію....
Це тупо тепер фізична небезпека сотням українських патріотів.
Тепер, вся наша боротьба з колаборантами під великою загрозою.
Я прошу репосту. Я прошу журналістів написати про цей випадок!
Новий телефон Галі я можу скинути в особисті.
Кожен патріот України з Донбасу під загрозою не тільки у прифронтових територіях, а й в Києві. Треба боятись тепер не тільки ворожих агентів - а й цієї структури...
Це взагалі законно?? Що скажете? Що можно в такій ситуації зробити?
Результат:
вже голосів:
16 (44.44%)
Це не законно
16 (44.44%)
Побачити результати
4 (11.11%)
Це законно
Сколько_мне_лет?• 21 октября 2023
Ответ дляМанка Я
Что даст ваш опрос?
Ничего...
Просто всё уже надоело...
Тундиринда• 21 октября 2023
Я считаю, что частные лица (Миротворец, волонтеры, как Ваша Галя) не могут публично кого-то в чем-то обвинять. Должны передавать данные спец. службам, а те пусть расследуют и передают дело в суд.
Непонятно что там у Вашей Гали? Может сбу беспочвенно наезжает, а может у нее самой ’рыльце в пушку’
Белая котичка• 21 октября 2023
В структурах тоже много любителей русского мира,полиция,СБУ,погранцы.
Чумацький Шлях• 22 октября 2023
А почему волонтёр Галина берет на себя работу СБУ?
Может она ещё и судья, и прокурор, и адвокат в одном лице?
Нульовий сантиметр• 23 октября 2023
Автор, а хто така ця Галина? На підставі чого вона діє? Хто їй дав право визначати хто колоборант хто ні? Цікаво послухати вашу думку, автор.