Звоночек• 21 октября 2023
Чи беруть зараз провідники без квитка на потяг?
Потяг зі Львова, нічний, сидячий, той, що йде з Перемишля в Київ?
Може хтось знає, їздить часто залізницею?
Дякую
Звоночек
• 21 октября 2023
Тоді це супер! Нас двоє буде. Де ж вони нас посадять?
Я то звісно сподіваюсь, що може ще добавлять вагон - мені на 30 жовтня треба і я куплю спокійно. Бо дивлюсь на ближчі дати є, навіть на завтра здається, а на 30 немає (((.
Звоночек
• 21 октября 2023
Ответ длябювет_в_обед
Навіть на Варшавський дефіцитний беруть).Тільки ціна більша.
А де людей розміщують цих, яких беруть?
бювет_в_обед• 21 октября 2023
Ответ дляЗвоночек
А де людей розміщують цих, яких беруть?
Там є додатковий вагон,на який квитків зазвичай немає,для делегацій.Потім провідник ходить,дивиться,з такою здачею квитків через касу як зараз часто буває що люди не здають і не їдуть,на ці місця частково переводять.Я з дівчиною такою місяць тому їхала,її привели хвилин за 40 як поїхали,вона розповіла.Ціна майже в два рази вища.
Вишнёвая Леди• 21 октября 2023
Ой, нагадали Ви мені як я малою спала в купе провідника до Львова з різних міст. Мама з тіткою дуже любили базари в різних містах України, от ми і мандрували. Часи змінюються, а провідники ні
Звоночек
• 21 октября 2023
Ответ длябювет_в_обед
Дякую. Я вже всі варіанти розглядаю - і бла бла кар…, але якби брали без квитка, то найкращий. Вже заплачу скільки скажуть - краще вже додому їхати, ніж по Львову тинятися з валізами (((
Нематрьошка• 22 октября 2023
Їхала на днях прямим. Так 2 людини в моєму купе сказали що купували не самі. Так, ціна майже в 2 раза вище. При ціні 1800 - платять 4 тис.
Элька-Карамелька• 22 октября 2023
Ответ дляЗвоночек
Автобус….