На в´їзд, знайома скинула. Куди всі їдуть? Тут же півфорума писало, що у них всі виїхали назавжди і ніколи не повернуться.
Пробки в Києві неможливі, товпи в ТРЦ, в хороші заклади нереально без резервування попасти. Якщо чесно, то з насолодою згадую час, коли від Києва відбіли орків, але людей було мало. А зараз хтозна що.
BusinkaKiev• 22 октября 2023
Трохи дивна ваша радість , коли місто було напівпусте . Я навпаки кайфую , що люди повернулись і живуть
Fotografkiev• 22 октября 2023
Ответ дляdiana2201
Осенние каникулы в школах , многие едут отдохнуть
Так наоборот же автор говорит, что пробки на въезд, а не выезд.
Donnafugata• 22 октября 2023
Ответ дляFotografkiev
Так канікули не тільки в Україні, за кордоном теж.
Vlada-Maria• 22 октября 2023
Ответ дляСвята
Это очереди на поезд в пшемышле. Там всегда так
+ вихідні, малий прикордонний рух
Ответ дляmelek83
Ви мабуть недавно живете в Києві. Я народилася в Києві в живу в цьому місті все життя. Ніколи не мріяла про пусте місто і страшно було, коли це було саме так. Кайфую від того двіжняку, який є. Хто хоче тиші-точно не в Київ.
Я киевлянка и очень люблю Киев. Но без пробок и очередей он мне нравится больше)
Fotografkiev• 22 октября 2023
Ответ дляDonnafugata
Ааа, теперь поняла, едут домой.
Alexsandra• 22 октября 2023
Ответ дляМиниМаус
Тоже не поняла возмущения автора , Киев призрак это было жутко , пусть это никогда не повторится и всегда будут толпы )
А коли саме для Вас Київ був привидом?
Ми 2 тижні ніяк не могли виїхати, дитина була грудна і я пам´ятаю як всі ці 2 тижні сусіди з сумками по черзі грузились і виїжджали. Більшість віірило в 2-3 тижні. Десь на 10 день ліфт майже не чутно було. Тоже згадую і мурашки по тілі..
Чумачечая Весна• 22 октября 2023
Ответ дляFotografkiev
В универах может обучение с октября началось? Вот и едут домой
Y6vtug3tge• 22 октября 2023
Ответ дляdiana2201
Куда отдохнуть?В Украину?Так там же ж война,не?
BusinkaKiev• 22 октября 2023
Ответ дляАnnеt
тут не трохи, а неадекватно реагирует.
Навіть згадувати страшно . Мертве місто
Nil admirari• 22 октября 2023
Ответ дляСвята
Могу поспорить что вы ни разу не ездили с пшемыля в Украину на поезде
Может, до войны человек ездил. Несколько лет назад, действительно, оставались в поезде и не выходили.
Olga Zelenyak• 22 октября 2023
С этим поездом всегда такая ситуация. Ездила в апреле 2022 и апреле 2023, с коллегами общалась. Всегда он задерживается на полтора два часа и всегда вот такая очередь на посадку. Потому что люди приходят вовремя, а пропускать на контроль начинают позже.