НеКонец-Света• 22 октября 2023

Коли відповідь на питання, коли останній раз був секс - не пам´ятаю, то це лякає

Сьогодні, мабуть, залицявся один чоловік. В розмові були різні питання, підкати. А як він запитав, коли останній раз був секс, я сказала, що не пам´ятаю)
На вашу думку, як людина мала би відреагувати на таке?
Крапипопка• 22 октября 2023
Нормально

Ren2• 22 октября 2023
в харю чо не дали йому
Вишня на торті• 22 октября 2023
Буває...
Точу ляси• 22 октября 2023
Яке питання, така й відповідь
Вишня на торті• 22 октября 2023
А насправді дуже тупе і нетактовне питання від чоловіка.
Кавуся• 22 октября 2023
На некорректные вопросы вполне можно не отвечать совсем. И да, это повод задуматься о том, нужен ли в вашем окружении на столько бестактный человек
Відморожена• 22 октября 2023
Це черговий тролінг? Якось я не дуже уявляю чоловіка, який би в мене таке питав. А щоб я йому ще й відповіла... Скажіть, за кілька годин до тебе - нехай вмиється.
Безпорадна Кроко• 22 октября 2023
Мені ніколи в житті жоден чоловік не задав такого питання, це жесть
автор НеКонец-Света • 22 октября 2023
Ответ дляRen2
в харю чо не дали йому
Я, якось не вмію застосовувати насилля, навіть, коли треба. Гадаю, в даному випадку я би виглядала дурепою

автор НеКонец-Света • 22 октября 2023
Ответ дляТочу ляси
Яке питання, така й відповідь
Я теж так подумала
автор НеКонец-Света • 22 октября 2023
Ответ дляВишня на торті
Цілком згідна.
Я взагалі, сказала, що це не його справа
автор НеКонец-Света • 22 октября 2023
Ответ дляКавуся
Цілком згідна. Це був випадковий сусід за столиком, гадаю, таким чином він намагався привернути увагу.
Добре, що більше не побачу цього
автор НеКонец-Света • 22 октября 2023
Ответ дляВідморожена
Це не тролінг, це реальна ситуація, і я не знаю, з ким поділитись.
Коли він пропонував їхати до нього, до людини, яку я вперше бачу, я сказала, ні, не хочу. Він намагався наполягати, вже таким чином. Гидко.
І, виникала ідея, стати, закричати ’УРА! НАРЕШТІ!’ 😄. Бо, враження, що він саме такої відповіді очікував)
Катастрофа• 22 октября 2023
Мене більше б хвилювало, чому жінка незнайомцю відповідає на такі питання і не дає зрозуміти, що вони недоречні.
КапитанльнаЯ• 22 октября 2023
Не уверена, что он залыцявся. Скорее давил на больное место, угадал же что секса давно не было
Катастрофа• 22 октября 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
автор НеКонец-Света • 22 октября 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Ну а як назвати пропозицію поїхати до нього? Я не знаю, як вірно.
А щодо хворого місця. Здається, це турбувало більше його, ніж мене)
автор НеКонец-Света • 22 октября 2023
Ответ дляКатастрофа
Мабуть, мені набридло постійно пояснювати, що це не його справа, він вдавав, ніби не чув. Чого я вибрала саме цей варіант відповіді, не можу сказати. Розгубилась, мабуть.
КапитанльнаЯ• 22 октября 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Ну есть такой тип мужчин, увидят девушку и подкатывают, если она скромная их это заводит еще больше, начинаются сальные словечки и всякие предложения, он себе так самооценку повышает. Но это не залыцяння, это глупость, просто он же угадал и вас это задело. Не берите в голову, мне недавно один на совещании анекдоты пошлые рассказывал просто чтоб вогнать в краску, он выше по должности и знал что не отвечу, сидел пыжился от собственной значимости)

Катастрофа• 22 октября 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Розумію вас.
Він просто нахаба. Мені також було б неприємно
Хвігура мічти• 22 октября 2023
А вы не ведете записи? Какая неорганизованность. У меня все в календарике отмечено.
автор НеКонец-Света • 22 октября 2023
Ответ дляКатастрофа
Розумію вас.
Та він взагалі, якийсь дивний. Розказував, як в нього круто, два поверхи, два кота, машина і мотоцикл, їздить постійно у Польщу та Німеччину, знає заступників мера, вони його друзі. На війну не йде, бо троє дітей)
І все він може, все він знає, і я не розумію, що втрачаю
Давно не слухала таких розповідей, відвикла
автор НеКонец-Света • 22 октября 2023
Ответ дляХвігура мічти
Ні, з цими переїздами, не веду календар, і, гадаю, навіть якби вела, в даному випадку це не має значення
Хвігура мічти• 22 октября 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Зато как бы эффектно было. Так, Вася был 25го, а Петя 19го. Вас куда записать? Реквизиты смской скину)
автор НеКонец-Света • 22 октября 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Мабуть так і було, якійсь він дивний був)
Ні, мене це не заділо, мені скоріше було неприємно і дивно. Давно не спілкувалась так, лише у юності так безглуздо клеїлись
автор НеКонец-Света • 22 октября 2023
Ответ дляХвігура мічти
😄 гарна ідея👍 треба буде якось використати
Катастрофа• 22 октября 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Ой, до мене якось на зупинці автобусній пристав немолодий чоловік, 60+, казав, що він щось десь викладав меру Кличку, коли той був підлітком, і якщо мені щось потрібно, у нього є номер Кличка, то я можу на нього розраховувати. Підходив все ближче і почав торкатися пузом моєї руки. Ще й випивший був
автор НеКонец-Света • 22 октября 2023
Ответ дляКатастрофа
Які вони кумедні і огидні в цих ситуаціях! Треба придумати якусь відповідь, тіпа, я теж манікюр дружині мера роблю, так що мої зв´язки крутіші)
автор НеКонец-Света • 22 октября 2023
Взагалі, в питанні в кінці мав бути знак питання, не стало символів.
До мене давно ніхто так примітивно не залицявся. І розказувати комусь соромно, і з кимось попліткувати хотілось. Тому і ця тема.
Дякую всім за відповіді.
Тема закрита