Їжак в панчохах• 22 октября 2023

Як смачно приготувати баклажани?

Коли пробувала типу засолені. В кастрюльці тьотя якось робила, кусочками. Смакота була. Може хто знає? Або свій рецепт
Наивная Хо• 22 октября 2023
Запечені шматочки баклажанів перемішати з морквою по корейськи, додати зелень.
Кусюче сонечко• 22 октября 2023
2 кг баклажанов почистить шкурку, порезать кубиками 2*2, отварить после закипания 5 мин и охладить.
Заправка 1: 0,5 стакана подсолнечного масла, 100 мл уксуса 9%, 200 г сахара, 1 ст.л. соли перемешать.
Заправка 2: 2 шт. горького перца, 2-3 головки чеснока, 3-4 шт. сладкого перца пропустить через мясорубку.
Охлаждённые баклажаны перемешать с заправками и оставить на пару часов периодически помешивая. Разложить по банкам (получается примерно 2 л)под капроновую крышку, хранить в холодильнике.
Незламна• 22 октября 2023
Можна замаринувати шматочки баклажанів. Попередньо запечених або відварених. Але слід зазначити, що запечені баклажани трохи гіркуваті та обезводнені. Особисто мені подобвються відварені. Робила по цьому рецепту неодноразово. З´їдаються швидко. https://vm.tiktok.com/ZMjqutDuv/
Благоуханочка• 22 октября 2023
Если любите маринованный лук посмотрите рецепт с приправой для шашлыка. С картошкой пюре разлетается на ура
РойЛеля• 22 октября 2023
Поріжте кільцями і запечіть при 180 гр 30 хв з перцем соломкою. гарячі в миску в заправка сіль, часнику зубчик, зелень, олія, лимонний сік, мед, соєвий соус. Всього на око. І дати постояти
Цвірінь• 22 октября 2023
Ответ дляРойЛеля
Гарний рецепт.
Але якщо є все, крім соєвого соусу. Буде смачно, як вважаєте, або, можливо, чимось замінити?)
Відповів всім• 22 октября 2023
В этом году готовила по рецепту ’Кухня с акцентом’ ну очень понравилось . Попробуйте.
Джинци на Флісі• 22 октября 2023
Ответ дляЦвірінь
Гарний рецепт.
да, просто посолить.
Цвірінь• 22 октября 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
да, просто посолить.
РойЛеля• 22 октября 2023
Ответ дляЦвірінь
Гарний рецепт.
Можна без соєвого. Не замінюйте нічим. Буде смачно
Цвірінь• 22 октября 2023
Ответ дляРойЛеля
Дякую дуже)
РойЛеля• 22 октября 2023
Ответ дляЦвірінь
Дякую дуже)
Якраз сьогодні готувала. В мене ще кабачок там. Салат на все літо улюблений. Зараз доїдаєм урожай, то ще готую
Цвірінь• 22 октября 2023
Смачненько як виглядає. В мене в середу вихідний, думала тоді і зроблю, але тепер, мабуть, зроблю раніше)
yana_zab• 24 октября 2023
Ответ дляРойЛеля
Хочу поблагодарить вас за совет и рецепт, получается очень вкусно!♥️
РойЛеля• 24 октября 2023
Ответ дляyana_zab
Мені дуже приємно, що ви відписали. Я рада що використали пораду.
Обов´язково випишіть, щоб не загубить. Влітку з баклажанами, кабачками, перчиком і будь якою зеленню дуже класно помагає справиться мені з врожаєм. І на кожен день і до шашлику гостям. Всі хвалять завжди.Вже в готовий салат помідорки теж смачно.