Принцепесочка• 22 октября 2023
Зимовий одяг і взуття в Кременчуці
Дівчатка, порадьте, будь ласка, де купити 17-річніній дівчині пуховик і ботинки зимові, чи хоча в яких магазинах в Кременчуці продається? Буду дуже вдячна
Апрель Ивановна• 22 октября 2023
Боюсь, що це тільки Галактика, Prego ну і ще Вельвет (одяг) - усе на одній вулиці. З лахами у нас якась *опа.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 22 октября 2023
Можливо Мегаспорт? На Соборній. Можна спробувати на тій же вулиці ТЦ Мега, та ТЦ Галактика.
Але якщо чесно, в наше місто бренди не пускають. А все чим торгують - завищені ціни
Накладні мюслі• 22 октября 2023
Может лучше в Полтаву? Тот же ТЦ Экватор, ТЦ Киев. Есть и Резеревед, Хаус и тп. Обувь-Интертоп.
неДоЖиру• 22 октября 2023
В Кременчуці китайські речі продають за ціною брендового одягу. Коли я там жила, то замовляла онлайн.
Бочка порохУ• 22 октября 2023
Та можна пошукати і по стокам. Є на вуглу Соборної і Небесної сотні. Є на Водоканалі. Я в тому році купувала зимові боти в Каштані, є відділ взуття. Обирала якесь брендове на сайтах, але випадково туди попала і купила, харківське виробництво, якість достойна, зручні, не ковзають, відносила зиму, дуже задоволена.