Тролю як можу• 22 октября 2023
пілінги від рубців
Які пілінги вам допомогли у боротьбі з рубцями? Може хтось заповнював глибокі філером? Діліться досвідом)
Асталависта бэйби• 22 октября 2023
Ніхто вам не дасть через інтернет пораду .
Йдіть до лікаря , треба дивитися що на рубці , глибина , їх термін .
Окрім пілінгів різної інтенсивності , є купа лазерних технологій
Тролю як можу
• 22 октября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Ясно, що до лікаря, просто цікаво досвід інших почути
Блондинка в Шоколаде• 22 октября 2023
теж послухаю. Бо в мене була реакція на пілінги. Мені косметолог радить плазмоліфтинг, поки думаю
Ужгород• 22 октября 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
А що за реакція?
Блондинка в Шоколаде• 22 октября 2023
Ответ дляУжгород
А що за реакція?
алергічна. Довго проходила, пару місяців
Асталависта бэйби• 22 октября 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Плазмотерапия ? Кровь из вены ? Хорошая процедура , мне помогла от аппаратного ожога лица . Делала 3 процедуры эндорет
Блондинка в Шоколаде• 22 октября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
так, для регенерації клітин. Я алергік, мені більшість процедур протипозана. А плазмотерапію можна.
Добре, що Вам допомогло