Чавонадо• 22 октября 2023

Муж настаивает на переезде его дочки к нам, как мне быть?

Его дочери 15 лет сейчас живёт со своей мамой в Украине , мы с мужем живём заграницей есть ещё двое наших общих детей , сейчас он хочет чтобы его дочь переехала к нам , мол тут больше перспектив для неё , я вообще не знаю что делать , не хочу мужа потерять но чтобы дочка приезжала его тоже не хочу , я пока ему ничего против не говорила чтобы отношения не испортить , не знаю что придумать что бы его дочь не приехала и чтобы отношения с мужем не испортить
Фляшка на трьох• 22 октября 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Чого подвійні стандарти? Хай не погоджуються, мають право.
тільки тут ще такий нюанс, що коли новий чоловік починає жити, то він відразу бачить що є дитина і що якщо жити, то тільки разом з дитиною.
А от нова жінка, зазвичай починає жити на умовах, що дитина чоловіка з матірю живе, а не з чоловіком. А потім-сюрпризи отакі.
Думаю коли автор виходила заміж, то не було такої умови, що дитина від першого шлюбу буде з ними жити.
Сюрпризы, это если он про дочь не рассказал.
Нужно понимать, что в жизни может случиться всякое.

ЗдесяЯ• 22 октября 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
Не имеет, потому как она знала о ее существовании до замужества
І що з того що знала про існування? На якій підставі вона їй виявилася щось винна? Вона її не народжувала, відповідальності за неї не несе. У дитини є батько і матір.
автор Чавонадо • 22 октября 2023
Ответ дляА я женатая
ВАШИХ дєток. а вона йому хто? не така сама дитина? бридко від вас
Ну меня спросили чем она будет мешать я и ответила
Точу ляси• 22 октября 2023
Ответ дляЧавонадо
Ну это по сути чужой человек которого надо терпеть 24/7, и я ж не знаю что она буде творить , у меня подростков ещё никогда не было , а тут читаю иногда просто в афиге , сижу , плюс будет меньше внимания мужа для меня и наших деток
Нельзя так думать. Подростки не все сложные. С ними может быть очень интересно, от них часто больше помощи, чем нагрузки. Попробуйте хотя бы. Вам нужно просто с ней подружиться, не надо пытаться играть в мамку или авторитарную личность. Чем больше будете сопротивляться, тем больше загонитесь. Пусть идёт как идёт.
Я Вас не боюся• 22 октября 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Ну так ребенок едет жить к отцу, чего тогда автор пенится?
Цукрові вишні• 22 октября 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Я так розумію, ви теж друга дружина?
Точу ляси• 22 октября 2023
Ответ дляЧавонадо
Моим детям 9 и 5 лет
Мне бы было сложнее терпеть вот таких мелких, чем 15летнего подростка.

Где тут 0?• 22 октября 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Так він і не думав, війна вже скільки? а мова за переїзд зайшла тільки зараз.
Набігли вже з папашки святого робити.
Альо гараж, його доця так то вже півтора роки живе в війні і не через автора, і папі норм.
Бо вже німба мужику накрутили, спасітєль блін.
Ну значит девочка заканчивает 9 классов и переезжает к папе жить и получать образование, так мама решила с дочкой. Папа такой же родитель, девочка жила с мамой, теперь папина очередь. Он не святой, просто обычный папа.
Украиночка• 22 октября 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Правильно, пусть и дальше сидит в стране где война. Супер совет.
Так ее матери насрать) при чем тут автор?
Ласунка• 22 октября 2023
Ответ дляДикая Роза
Потому что это дискомфорт
Автор не знала, що в її чоловіка є дитина від першого шлюбу? Чи вона вважає, що її чоловік має опікуватися лише їх спільними дітьми.
Треба бути готовій до того, що дитина від першого шлюбу буде привносити якісь складнощі в життя. І головне не настроюватися на погане, н´ конфлікти, складнощі у спілкуванні тощо. Підлітки це капець як важко, але все ж таки можливо
ЗдесяЯ• 22 октября 2023
Ответ дляА я женатая
в якому сенсі до чого? вона знала, що одружується з чоловіком, в кого є діти. тому мала закрити писок.

і де я писала, що батько бідося, а вона така сяка? батько тут в першу чергу винен, це факт. але таких ’жінок’ я за людей не вважаю.
Ну ви називаєте батька батьком, а не наприклад мудаком якимось, як би і слід його називати після всього, що він зробив. Але ж ні, в вашій розповіді він батько. А нова дружина -шмара.
Але хто має перед вами обовязки, хто несе перед вами відповідальність-батько чи його нова жінка, яка абсолютно нічого вам не винна ні перед Богом, ні перед законом?
Чому нова жінка мала закривати писок? У вашого батька теж писок чи ви нормально його рота називаєте? Назвіть мені правову чи моральну підставу, на основі якої нова жінка вашого батька, абсолютно чужа вам людина і ви їй теж, на основі чого вона мала закривати писок?
Где тут 0?• 22 октября 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Удалено администрацией...
Так а что надо, какое право голоса? Дочку от прошлого брака считать недействительной, в дом не впускать, ничем в жизни не помогать?
Цукрові вишні• 22 октября 2023
Ответ дляУкраиночка
Почему, матери начхать? Где это написано? Там девочка не хотела раньше переезжать.
ЗдесяЯ• 22 октября 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Ну тогда нужно понимать что автор может быть не рада сюрпризам.
А я женатая• 22 октября 2023
Ответ дляУкраиночка
що значить насрати? не всі можуть покинути країну, може бути купа обставин. щодо ’причому тут автор’, тут я згодна)) чоловік має взагалі насрати на думку автора. він батько в першу чергу. він має таку саму відповідальність і права з обовʼязками перед дитиною як і мама. до 15 ростила мама, раз більше можливостей у батька-вперед і з піснею.
ЗдесяЯ• 22 октября 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
Бо батько живе не один, у нього сімя з автором і цей приїзд зачіпає інтереси автора.
ЗдесяЯ• 22 октября 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Я так розумію, ви теж друга дружина?
Ні, я єдина.
Просто не ясно з якого форум вирішив, що НЖ повинна пісятись від щастя з перспективи жити з дитиною-підлітком чоловіка від першого шлюбу.
Цукрові вишні• 22 октября 2023
Ответ дляЗдесяЯ
так пусть автор и съезжает. если ребенок мешает. а девочка будет с папой жить.
А я женатая• 22 октября 2023
Ответ дляЗдесяЯ
звідки ви знаєте як я його називаю?) я називала всяко-різно, це не ваша справа) тема ця саме про жінку, яка звʼязалась з чоловіком, в якого є дитина. і вона тут питає шо робити. саме тому акцент такий, який є. мені здається це очевидно) дивно що це треба дорослій людині пояснювати.

шмара вона, бо вона жінка. і вона мама. і вона знала, що виходила заміж за чоловіка, в якого є діти. якщо це для вас нічого не значить-ну то такі у вас моральні принципи. мені фіолотево на це.

dulenok• 22 октября 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Ні, я єдина.
не повинна писятися, а повинна розуміти, що дитина чоловіка від першого шлюбу такая ж дитина чоловіка , як і їх діти - не більш, не менш
Фляшка на трьох• 22 октября 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Так никакого сюрприза и небыло, дочь была всегда.
Повторюсь, всякое может в жизни случиться. В данном случае-война.
Цукрові вишні• 22 октября 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Ні, я єдина.
Сколько вам лет? Наверное 16?
Бабка-ежика• 22 октября 2023
Ответ дляЧавонадо
Вы знали, що у нього є дитина, він ЗОБОВ´ЯЗАНИЙ проводити з нею 50%часу. Мама до 15 років повністю опікувалася дитиною, тепер час батька взяти відповідальність. Хай батько відселяється і живе з дочкою окремо. Він свідомо займався сексом без захисту з першою дружиною, отже, брав відповідальність за дитину ще до її появи на світ. Чому ви вирішили, що ваші спільні діти мають більше права на турботу батька? Дивно, що другий рік війни, а дівчинка ще не живе з вами. Вы бридка людина, авторе.
ЗдесяЯ• 22 октября 2023
Ответ дляГде тут 0?
В питанні впускання в дім, Автор так, має право голосу, бо це і її дім також.
Як допомагати і чи вважати її дочкою чи ні-вирішує батько сам.
Лунтик-паунтик• 22 октября 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Так ОН и решил. Хочет забрать ребенка подальше от войны. В чем проблема?
Бабка-ежика• 22 октября 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Хай розлучається і їде зі своїми діткам в Україну, щоб рівні умови були. Тоді тато трьох забере і няню найме.
Где тут 0?• 22 октября 2023
Ответ дляЗдесяЯ
И что, одним детям в дом можно, а другим - зась?
Отец решил, что дочка переезжает к нему жить.
Что дальше? автор его вместе с дочкой на улицу выгонит?
Викликаю на дебати• 22 октября 2023
Ответ дляТам все розмивчато
Нехай переїздить, але з мамою і живуть окремо. Підліток буде повністю на вас, це не так просто. Тато на роботу пішов і адью, а ви будете її обслуговувати, бо ’ви ж жінки, вам простіше найти спільну мову’....
Автор теж може на роботу сходити. Так, доя різноманітності. І гроші заробить і не буде бачити ту ненавистну падчірку
Где тут 0?• 22 октября 2023
Ответ дляЧавонадо
Можно сказать не знаю , встречались лично только пару раз , мы в Украине жили в разных областях
там а чем Вам девочка не угодила? она не имеет права жить с отцом? только ваши дети имеют право? они лучше и достойнее её?
Чучело-Мяучело• 22 октября 2023
молодець батько- турбується про свою донечку