Чавонадо• 22 октября 2023

Муж настаивает на переезде его дочки к нам, как мне быть?

Его дочери 15 лет сейчас живёт со своей мамой в Украине , мы с мужем живём заграницей есть ещё двое наших общих детей , сейчас он хочет чтобы его дочь переехала к нам , мол тут больше перспектив для неё , я вообще не знаю что делать , не хочу мужа потерять но чтобы дочка приезжала его тоже не хочу , я пока ему ничего против не говорила чтобы отношения не испортить , не знаю что придумать что бы его дочь не приехала и чтобы отношения с мужем не испортить
Дівчина Бобула• 22 октября 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Автор пусть себе и своим дитяткам и снимает, и живет отдельно.
Ну теж варіант

ЗдесяЯ• 22 октября 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
С фіга лі? Її дітятки такі ж діти цього батька, як і та доця.
Там все розмивчато• 22 октября 2023
Ответ дляЧавонадо
Речь про переезд была и раньше , но тогда его дочь не хотела переезжать в др. страну , а сейчас захотела уже
Нехай переїздить, але з мамою і живуть окремо. Підліток буде повністю на вас, це не так просто. Тато на роботу пішов і адью, а ви будете її обслуговувати, бо ’ви ж жінки, вам простіше найти спільну мову’....
Я_и_моя_собака• 22 октября 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Мамка же против так пусть шурует
Крию матом страшно• 22 октября 2023
Ответ дляЧавонадо
А мать девочки хочет?
автор Чавонадо • 22 октября 2023
Ответ дляТам все розмивчато
Мать её не хочет переезжать
А я женатая• 22 октября 2023
мій батько був настільки тупим, щоб послухати свою шмару (читай нову дружину) і в такому віці не забрав мою сестру до себе, а відправив її до свого рідного брата, який лупив сестру і принижував. з рідною мамою вона тоді не підтримувала звʼязок.
ненавиджу таких баб. ви знали що у чоловіка є дитина коли одружувались, вона така сама дитина, як і ваші йому. закрити рота і прийняти, або валіть.

Точу ляси• 22 октября 2023
А почему вы не хотите её принять? Вы её знаете?
ЗдесяЯ• 22 октября 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Мамка же против так пусть шурует
Не розділяю вашої дивної логіки, але хай навіть так, то діти тут до чого, їм то чого шурувати? хай залишаються з батьком -двоє діток+ підліток. Думаю мужик буде просто щасливий, шо Автор від них пішла і він тепер все сам.)
Лунтик-паунтик• 22 октября 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Так он и не против дочь принять. А мачеха против нее.
Фляшка на трьох• 22 октября 2023
Вы выходили замуж за мужчину с ребенком. ЧТо придумывать.
Или вы разведетесь, надо будет ваших куда-то пристраивать, если новый появится?
автор Чавонадо • 22 октября 2023
Ответ дляТочу ляси
Можно сказать не знаю , встречались лично только пару раз , мы в Украине жили в разных областях
Цукрові вишні• 22 октября 2023
Ответ дляТочу ляси
она еще не придумала.
Katya_mit_• 22 октября 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Мдааа автор.... слов нет.

Не боитесь, что следующая жена вашего мужа к вашим детям также будет?
😆
ЗдесяЯ• 22 октября 2023
Ответ дляА я женатая
Ваша історія звичайно сумна, але до чого тут нова жінка? Вона не народжувала дітей від першого шлюбу чоловіка і нічого їм не винна, ці діти чужі їй люди. А от батько да, батько винний.
Тобто ваш батько звязався зі шмарою, батько слухав шмару, сестру бив її дядько, з мамою там тоже не слава Богу все, раз звязок не підтримували, але як добре шо в цій ситуації є крайній-шмара)
Точу ляси• 22 октября 2023
Ответ дляЧавонадо
Чем она вам будет мешать, как вы думаете?
Украиночка• 22 октября 2023
Автор, какой возраст ваших детей? Есть комната для девочки?
Скажите мужу, что заменить ей мать не сможете.
ЗдесяЯ• 22 октября 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Логічно, вона ту дочку не рожала, вона їй чужа, має право не хотіть приймати.
Там все розмивчато• 22 октября 2023
Зазвичай ці ’діти чоловіка’ повністю на дійсній дружині. Є пара родин в яких схожі ситуації. В одній золоте дитя, її любить і друга мама і тато і спільні діти. Мама її просто залишила і живе вже 10 років в США. В іншій дівчинка, якій всі винні, все не так, і всі вороги, хоча там дуже адекватна друга дружина. Але мама дочку підкручує, а дитина потім видає. Важко там всім.

Фляшка на трьох• 22 октября 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Ровно как и новые мужья женщин с детьми, могут не соглашаться жить с теми детьми, да? Двойные стандарты.
Цукрові вишні• 22 октября 2023
Ответ дляУкраиночка
Правильно, пусть и дальше сидит в стране где война. Супер совет.
автор Чавонадо • 22 октября 2023
Ответ дляТочу ляси
Ну это по сути чужой человек которого надо терпеть 24/7, и я ж не знаю что она буде творить , у меня подростков ещё никогда не было , а тут читаю иногда просто в афиге , сижу , плюс будет меньше внимания мужа для меня и наших деток
Я Вас не боюся• 22 октября 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Потому, что в таких случаях большинство мужчин слушают новых жен
Я Вас не боюся• 22 октября 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Не имеет, потому как она знала о ее существовании до замужества
Фляшка на трьох• 22 октября 2023
Ответ дляЧавонадо
’плюс будет меньше внимания мужа для меня и наших деток’
Троляка, расходимся
А я женатая• 22 октября 2023
Ответ дляЗдесяЯ
в якому сенсі до чого? вона знала, що одружується з чоловіком, в кого є діти. тому мала закрити писок.

і де я писала, що батько бідося, а вона така сяка? батько тут в першу чергу винен, це факт. але таких ’жінок’ я за людей не вважаю.
ЗдесяЯ• 22 октября 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Чого подвійні стандарти? Хай не погоджуються, мають право.
тільки тут ще такий нюанс, що коли новий чоловік починає жити, то він відразу бачить що є дитина і що якщо жити, то тільки разом з дитиною.
А от нова жінка, зазвичай починає жити на умовах, що дитина чоловіка з матірю живе, а не з чоловіком. А потім-сюрпризи отакі.
Думаю коли автор виходила заміж, то не було такої умови, що дитина від першого шлюбу буде з ними жити.
автор Чавонадо • 22 октября 2023
Ответ дляУкраиночка
Моим детям 9 и 5 лет
А я женатая• 22 октября 2023
Ответ дляЧавонадо
ВАШИХ дєток. а вона йому хто? не така сама дитина? бридко від вас
автор Чавонадо • 22 октября 2023
Ответ дляУкраиночка
Комната есть