Чавонадо• 22 октября 2023
Муж настаивает на переезде его дочки к нам, как мне быть?
Его дочери 15 лет сейчас живёт со своей мамой в Украине , мы с мужем живём заграницей есть ещё двое наших общих детей , сейчас он хочет чтобы его дочь переехала к нам , мол тут больше перспектив для неё , я вообще не знаю что делать , не хочу мужа потерять но чтобы дочка приезжала его тоже не хочу , я пока ему ничего против не говорила чтобы отношения не испортить , не знаю что придумать что бы его дочь не приехала и чтобы отношения с мужем не испортить
ЗдесяЯ• 22 октября 2023
Ответ дляЦукрові вишні
А вы кто, автор, пишите с двух аккаунтов?
Ні, просто хотіла знайти логіку, там де у домогосподарок шкалять емоції.
Але крім криків- НЖ винна дітятку, бо ми так сказали, справа не рухається)
Где тут 0?• 22 октября 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Тільки чи влаштує мужа, якщо автор звалить, на ньому буде двоє дітей+підліток+робота.
Интересно, куда она от детей свалит?
Викликаю на дебати• 22 октября 2023
Автор, не доёсь, не выё..сь и будьте дружелюбной. Эти три простых правила общения с людьми решают почти все проблемы и помогают сохранить нормальные отношения
Цукрові вишні• 22 октября 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Ничего мужик разберется. А оставлять ребенка, пусть и чужого, в воюющей стране, имея возможность девочку принять --- это днище, автор!
Викликаю на дебати• 22 октября 2023
Ответ дляГде тут 0?
Интересно, куда она от детей свалит?
И без денег и работы))
Цукрові вишні• 22 октября 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Вы тоже на этом форуме третесь, значит такая же домохозяйка.
ЗдесяЯ• 22 октября 2023
Ответ дляА я женатая
ясно, ви походу така сама, як та, про яку я написала) ще й нічого не розумієте з того, що вам пояснюють, це додатковий бал
якщо б я сходилась з чоловіком, в якого є дитина, то я б не відкривала рота в такій ситуації, бо у мене є совість і розум. ніхто не каже, що НЖ винна щось, ніхто не просить ставати новою мамою і прати труселя дівчинці.
ви трохи недоганяєте, що вона (якщо вона себе вважає людиною) має прийняти цю дитину (вангую, що ще й житло запезбечує чоловік).
Це ви не доганяєте, що дитині крім тата і мами ніхто в світі не винен. І ніяка НЖ теж нічого не винна чужим дітям.
І ви нічого тут не пояснюєте бо не назвали жодної правової чи моральної підстави, на основі якої НЖ щось винна.
Ви просто екстраполюєте зараз на мене свій травматичний досвід.
У вас вже винна і та жінка НЖ, і я вже чого така сама, всі крім вашого батька і його брата.
ЗдесяЯ• 22 октября 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Там или автор с двух ников строчит себе оправдание, либо тупая малолетка.
Акцентуємо, що ’тупая малолетка’ нікого не обзивала, на відміну від старої мудрої жінки, чи як ви там себе позиціонуєте?
І якщо я не поділяю вашу думку, то це ще не означає, що з нас двох тупа саме я.
Цукрові вишні• 22 октября 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Так ребенок едет к ОТЦУ, а не к новой жене. И его все устраивает! Он не против принять дочь. Вы не догоняете?
А я женатая• 22 октября 2023
Ответ дляЗдесяЯ
у вас реально проблеми з сприйняттям прочитаного(( наче дислексія називається
я прям не втрималась відповісти, хоча вже попрощалась. шкода вас
ДваДваВісім• 22 октября 2023
Ответ дляТам все розмивчато
Зазвичай ці ’діти чоловіка’ повністю на дійсній дружині. Є пара родин в яких схожі ситуації. В одній золоте дитя, її любить і друга мама і тато і спільні діти. Мама її просто залишила і живе вже 10 років в США. В іншій дівчинка, якій всі винні, все не так, і всі вороги, хоча там дуже адекватна друга дружина. Але мама дочку підкручує, а дитина потім видає. Важко там всім.
нема нічого гіршого, аніж бжихи (не плутати з колишніми дружинами, це різні типи), котрі калічать дітей, використовуючи їх у якості купки гімна, підкладеної колишнім(((
ЗдесяЯ• 22 октября 2023
Ответ дляЦукрові вишні
То відповідь до зовсім іншої дискусії.
ДваДваВісім• 22 октября 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Правильно, пусть и дальше сидит в стране где война. Супер совет.
ти гляди. як всі очка закочуюють)))) а шо, вже ніхто не кричить про ’спокійні регіони’, як в темах біженців?
ДваДваВісім• 22 октября 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
Потому, что в таких случаях большинство мужчин слушают новых жен
а вашу маму теж слухав?
ЗдесяЯ• 22 октября 2023
Ответ дляА я женатая
Якщо хтось не розуміє вашу думку, так як вам цього хочеться, то:
а) ви погано пояснюєте
б) люди мають право на думку відмінну від вашої і це не означає, що у людей з іншою думкою дислексія.
а) ви погано пояснюєте
Лунтик-паунтик• 22 октября 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Так вам десяток человек пишет о том, что отец ребенка обязан принять свою дочь, т.к. он родитель. Не смотря на все хотелки - нехотелки новой жены.
Куда ж без меня• 22 октября 2023
Ответ дляЧавонадо
Нет , он просто на момент начала войны был не в Украине
автор, а просто в гости для начала не хотите ее принять? Сейчас как раз будут рождественские каникулы. девочка может погостить у вас пару недель. как раз и познакомитесь.
ЗдесяЯ• 22 октября 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
І що з того? У нас багато людей і за ОПЗЖ голосували, так що тепер?
А я женатая• 22 октября 2023
Ответ дляЗдесяЯ
а) ви погано пояснюєте
вам тут купу всього написали і пояснили. але ж до вас не доходить. як це називається, коли людина читає, а потім задає ті самі питання?)
Лунтик-паунтик• 22 октября 2023
Ответ дляДваДваВісім
А это тут при чем? Вы знаете с какого региона падчерица автора?
ЗдесяЯ• 22 октября 2023
Ответ дляА я женатая
Це тому що ніхто нічого не пояснює. Люди просто бігають по темі з лозунгами-НЖ винна дітятку, тому що винна, бо ми так сказали.
Де ту пояснення? Це лозунг, девіз, твердження, що завгодно, але не пояснення.
ДваДваВісім• 22 октября 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
А ви і решта знаєте, що причитаєте про війну? Якісь подвійні стандарти)))) а мама дитини не переймалась дотепер і не переймається й далі, схоже.
Пушкининиана• 22 октября 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Ыыыы
Лунтик-паунтик• 22 октября 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Мягко говоря, вы странная.... При чем здесь опзж?
Чавонадо
• 22 октября 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Так он как раз хочет что бы она на нг каникулы приехала на всегда
А я женатая• 22 октября 2023
Ответ дляЗдесяЯ
таки реально діслексія. прикол, вперше з таким стикаюсь)
Дикая Роза• 22 октября 2023
Ответ дляЛасунка
Автор не знала, що в її чоловіка є дитина від першого шлюбу? Чи вона вважає, що її чоловік має опікуватися лише їх спільними дітьми.
Треба бути готовій до того, що дитина від першого шлюбу буде привносити якісь складнощі в життя. І головне не настроюватися на погане, н´ конфлікти, складнощі у спілкуванні тощо. Підлітки це капець як важко, але все ж таки можливо
Ну вряд ли она думала, что ребенок переедет к ним
Лунтик-паунтик• 22 октября 2023
Ответ дляДваДваВісім
Для начала прочтите всю тему. Там девочка не хотела раньше ехать. При чем здесь бывшая жена
ЗдесяЯ• 22 октября 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Це такий приклад, що коли багато людей виступають за щось, чи щось стверджують, ще не означає, що вони праві.
Тобто масовість не рівно істина чи правість.