Мию чакри щоденно• 22 октября 2023
Чоловік пішов від мене коли дізнався що він галочка в моєму списку
Сказала, що з самого початку почала його охмуряти, щоб поставити собі галочку і самоствердитись. Сьогодні розійшлись через це. Так і не кохав чи образила?
Мию чакри щоденно
• 22 октября 2023
Ответ дляYinYang
Что просто так ушел за такое??
Я бы еще перед уходом зашел в ванну и добавил бы в бутылочку с вашим шампунем - крем Veet для депиляции
а що вас так образило?
Мию чакри щоденно
• 22 октября 2023
Ответ для vihola
А куди пішов? До мами? Скоро повернеться, ви мабуть загалом поскандалили, а не тільки через галочку.
напевно. або плакати в подушку
Сірничок• 22 октября 2023
Ответ дляБрехушечка
С чего это вдруг? Стертых потрепаных членов вы многих уже видели?
Я взагалі багато членів не бачила вживу))) так, декілька. А які ж вони були первоначально , не знаю))
Єдина Країна• 22 октября 2023
Ответ дляБрехушечка
’Не бит, не крашен, ездила девушка...’
Борисфенка• 22 октября 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
бо він був завидним женіхом, у нас всі хотіли його охмурити
я собі поставила мету і досягла
А в чому досягнення? Пару раз переспали?
Мию чакри щоденно
• 22 октября 2023
Ответ дляБорисфенка
нет, он влюбился и все для меня делал
Борисфенка• 22 октября 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
нет, он влюбился и все для меня делал
І що ж він для вас зробив? Кудись зводив, щось купив? Тобто зміст і сенс цього дійства незрозумілий - ви так подружкам носа втерли?
Мию чакри щоденно
• 22 октября 2023
Ответ дляБорисфенка
да. да.
Не танцую- но пою• 22 октября 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
я собі поставила мету і досягла
Я такую одну чокнутую знаю. Тоже пари заключала, что завоюет завидного жениха. Но ей повезло, он ее пока не бросил. А может это вы и я просто еще не в курсе.
Море Щастя• 22 октября 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
напевно. або плакати в подушку
Он прячет в дождє своі сльозі
Борисфенка• 22 октября 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
да. да.
І це стало вершиною ваших мрій?
Ви його послали ’Я тебе не ціную, не потрібен’, тепер наступного будете шукати?
Смішна розвага.
Море Щастя• 22 октября 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
почему?
Женілся на вас? Купив вам будинок? Може з перших днів війни рятував й годував? Чи нічого крім бла бла?
Він вам 100% навіть не казав що любить.
Мию чакри щоденно
• 22 октября 2023
Ответ дляМоре Щастя
Він вам 100% навіть не казав що любить.
да. да. да.
с чего вы взяли
Море Щастя• 22 октября 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
да. да.
Що да да? Ви можете конкретно назвати це чи це таємниця всесвіту?
Мию чакри щоденно
• 22 октября 2023
Ответ дляМоре Щастя
я подтверждаю ваши слова
Море Щастя• 22 октября 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
да. да. да.
с чего вы взяли
Тобто ви були у шлюбі, він вас рятував усю війну й купив вам житло? Ще й був вам вірний увесь цей час? Тоді питань нема.
Мию чакри щоденно
• 22 октября 2023
Ответ дляМоре Щастя
да
Море Щастя• 22 октября 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
да
Тоді він дійсно любив вас. Не варто втрачати люблячу людину.
Мию чакри щоденно
• 22 октября 2023
Ответ дляМоре Щастя
интересно, а какие у вас могут быть вопросы к постороннему человеку? вы будто бы вычитываете меня)))
ваш муж вам сколько домов купил?
Море Щастя• 22 октября 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
да
Це велика рідкість зустріти того хто тебе любить. Подумайте над цим.
Мию чакри щоденно
• 22 октября 2023
Ответ дляМоре Щастя
та прям
Море Щастя• 22 октября 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
ваш муж вам сколько домов купил?
В мене був один чоловік. І одне кохання було ще. Я не можу стверджувати що мене любили. На 99.9% що ні. Але як усі люди я була б рада колись зустріти таку людину.
Царівна Жабка• 22 октября 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
я собі поставила мету і досягла
Ви як моя родичка. Сумнівне досягнення.
Вона з дитиною була, розведена. Познайомилася. Завідний чоловік, холостий, при посаді, красунчик. І вона дуже цим пишалася, що він такий обрав її всім на завість. ЇЇ саме це чепляло,- що вот дивиться яка я. На мені одружився.
Епілог. З її слів. Жадібний був. Мав хорошу роботу, заробітки. Кілька рахунків. А вона випрашувала гроші на їхню спідну дитину. Бо дитина росла і її одягати треба, кормити. І сама вона працювала
, хороша господиня, за собою слідкувала, сама собі шила, працювала в сфері моди.
Зраджуав їй. Як дізналася,- до гінеколога пішла, бо хвороба трапилася. там і дізналась. Не сприймав її дитину від попередгього шлюбу. Дитина жила з бабусею в іншому помешканні.
Були разом довго. Коли спільна дитина виросла - розійшлися.
Каркуша Клара• 22 октября 2023
Ответ дляСірничок
Члены отдельно от тушки?
Сірничок• 22 октября 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Члены отдельно от тушки?
До членів шла комплектація з тушок)))
В нас колись від сусідки пішов чоловік вночі, забрав меншу дитину, вона наковталась таблеток, старший малий дзвонить у двері каже мама померла. Ми приходимо, лежить, піна з рота, разом зі швидкою по телефону відкачали.
Встала така як ні в чому не бувало.
А наступного дня чоловік повернувся, щаслива сімʼя. Високі стосунки.
Але ви так не робіть, просто згадалось.
Встала така як ні в чому не бувало.
Але ви так не робіть, просто згадалось.