Мию чакри щоденно• 22 октября 2023

Чоловік пішов від мене коли дізнався що він галочка в моєму списку

Сказала, що з самого початку почала його охмуряти, щоб поставити собі галочку і самоствердитись. Сьогодні розійшлись через це. Так і не кохав чи образила?
автор Мию чакри щоденно • 22 октября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Ви як моя родичка. Сумнівне досягнення.
Вона з дитиною була, розведена. Познайомилася. Завідний чоловік, холостий, при посаді, красунчик. І вона дуже цим пишалася, що він такий обрав її всім на завість. ЇЇ саме це чепляло,- що вот дивиться яка я. На мені одружився.
Епілог. З її слів. Жадібний був. Мав хорошу роботу, заробітки. Кілька рахунків. А вона випрашувала гроші на їхню спідну дитину. Бо дитина росла і її одягати треба, кормити. І сама вона працювала
, хороша господиня, за собою слідкувала, сама собі шила, працювала в сфері моди.
Зраджуав їй. Як дізналася,- до гінеколога пішла, бо хвороба трапилася. там і дізналась. Не сприймав її дитину від попередгього шлюбу. Дитина жила з бабусею в іншому помешканні.
Були разом довго. Коли спільна дитина виросла - розійшлися.
и к чему ваш опус?

Пи Пи Пилюля• 22 октября 2023
Все так привыкли к трольным темам, что воспринимают как должное. Только мне тема кажется абсурдом
Брехушечка• 22 октября 2023
Ответ дляСірничок
Я взагалі багато членів не бачила вживу))) так, декілька. А які ж вони були первоначально , не знаю))
Тогда напрашивается вопрос про количество ’потрепаных кормилец’, которое вы видели, соответственно... Но я его не задам, не интересен ответ
Бяки-козяки• 22 октября 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
та прям
ви самі писали, що підсуєтились, щоб галочки досягти. А воно, якщо не почесному, не від серця йшло - то так буває. Тобто, там і образився + і не кохав
Ответ дляБяки-козяки
з чого ви взяли що не кохав?
Бяки-козяки• 22 октября 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
з чого ви взяли що не кохав?
бо ви не та за кого видавались, пелена впала. Але, шось мені підказує, шо він лох без ’глибокого життєвого досвіду’, який і це схаває
Ответ дляБяки-козяки
здається - хрестіться
Бяки-козяки• 22 октября 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
здається - хрестіться

а я про що, можливо, ви знайшли один одного
Мизимец• 22 октября 2023
Новий треш- вийшла заміж заради галочки). Для чого вам проживати чиєсь життя? Чому ви дивитесь на те, що хочуть інші? У вас немає свого життя, своєї думки, своїх бажань?...

Бабуся Бетман• 22 октября 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
та прям
То про що тоді тема? Ви на ньому галочку, він на вас - хрестик. Шукайте наступну жертву. Добре, що цей вчасно зіскочив.
Борисфенка• 22 октября 2023
Ответ дляБабуся Бетман
У неї є список.
Море Щастя• 22 октября 2023
А що за чоловік? Гарний брюнет з карими очима 1,90?
Море Щастя• 22 октября 2023
То в нього таких як ви було сотні і буде ще.