Милота• 22 октября 2023
вам важливо аби вас поважали? як добиваєтесь поваги?
Дуже дуже вумна• 22 октября 2023
Конечно важно, как любому. Стараюсь, чтобы было за что уважать.
Сонячний зайчик• 22 октября 2023
Важно. Как-то само собой так получаются. Мне удивительно, что достаточно серьезное люди говорят мне, что я мудрая)
дама_из_декрета• 22 октября 2023
Мені неважливо. Я з дитинства люблю себе та маю на все власну думку. Хто я в очах інших то їх половіе складнощі
дама_из_декрета• 22 октября 2023
Якщо заради поваги якихось людей треба поступитись чимось важливим, то до сраки ті їх поваги.
дама_из_декрета• 22 октября 2023
Завжди думайте про себе. Ті чию повагу вам хочеться заслуговувати в 99% не дбають про вас та про ваше майбутнє. Дбайте про себе, поважайте себе, свій вибір та тих кого обираєте на життєвому шляху
Неместная Я• 22 октября 2023
Не особенно .,вон путя заставляет уважать
Усилий не прилагаю
И у меня не могут быть со всеми одинаковые ценности в принципе
Усилий не прилагаю
Найщасливіша• 22 октября 2023
Повага для мене надзвичайно важлива.
Її не можливо заслужити, якщо тебе не поважають, потрібно припиняти такі стосунки
Сито для думок• 22 октября 2023
Одразу після повномасштабного вторгнення мене переклинило - я просто зникла для всіх. Чогось мені так захотілось. Просто перестала писати і дзвонити першою. Так ніхто і не згадав про мене. Так що ось такий експеримент - хто там поважає? Всім на вас насрать і ніхто про вас не думає. Всі думають в першу чергу про себе.
Чудово тепер почуваюсь, немає потреби в людях більше, менше проблем від цього всього. Більше часу для себе, хоббі і сім´ї
Шкала Радощів• 22 октября 2023
Мне хотелось бы, чтобы меня уважали. Но при этом я встречалась с мужчинами, которые относились ко мне неуважительно. Мужчина, с которым я встречалась 4 года назад, вообще ни во что меня не ставил
Милота
• 22 октября 2023
Ответ дляШкала Радощів
а тепер зустрічаєтесь з тим хто поважає? і як воно?
Повелитель бітка• 22 октября 2023
Ответ дляСито для думок
Вы какая то странная, сами ’насрали’ на всех, просто исчезли, наплевать что там у кого, а потом такие люди злые , им не интресно что там у меня, то есть вам не интересно что там у кого, но ваша персона должна вызывать интрес )))
Tanya-3f4d• 22 октября 2023
Все починається з вічливості. Повага - це вже наступний етап. Вона повинна бути у більш близьких стосунках. Вона або є, або ні. Такого не можна ’добитися’.
Міні-бікіні• 22 октября 2023
Важливо. А як цього можна добитись?.. Поважають або особистість, або вчинок. Але ж не всі вміють поважати. Деякі люди взагалі не знають, що це таке. Тому обмежую спілкування тими, кого сама поважаю і хто знає, що таке повага до інших. З іншими спілкуюсь за потреби, мене їх ставлення до мене не обходить. Головне, щоб не перетинали кордони.
Шкала Радощів• 22 октября 2023
Ответ дляМилота
Ни с кем не встречаюсь
ФрекенБок• 22 октября 2023
Я не вірю ні в які поваги, це якесь штучне поняття.
Поводьтеся гідно, та й годі