Милота• 22 октября 2023

вам важливо аби вас поважали? як добиваєтесь поваги?

Дуже дуже вумна• 22 октября 2023
Конечно важно, как любому. Стараюсь, чтобы было за что уважать.
5cmhybyna• 22 октября 2023
я нікого не поважаю, тому і до себе не вимагаю
tarveldy• 22 октября 2023
Дивлячись хто, і скоріше так чим ні, але добиватися довелося лише поваги матері, хоча там клініка, людина яка не поважає себе навряд колись зможе з повагою ставитись до інших , тим паче до дочки
Maryn4ik• 22 октября 2023
Вважаю, вести себе треба так, щоб тебе поважали.
Ну і звісно вміти відстоювати свої кордони.
Сонячний зайчик• 22 октября 2023
Важно. Как-то само собой так получаются. Мне удивительно, что достаточно серьезное люди говорят мне, что я мудрая)
дама_из_декрета• 22 октября 2023
Мені неважливо. Я з дитинства люблю себе та маю на все власну думку. Хто я в очах інших то їх половіе складнощі
дама_из_декрета• 22 октября 2023
Якщо заради поваги якихось людей треба поступитись чимось важливим, то до сраки ті їх поваги.
дама_из_декрета• 22 октября 2023
Завжди думайте про себе. Ті чию повагу вам хочеться заслуговувати в 99% не дбають про вас та про ваше майбутнє. Дбайте про себе, поважайте себе, свій вибір та тих кого обираєте на життєвому шляху
Цідило правди• 22 октября 2023
Мені важливо, щоб я сама себе поважала у першу чергу.
Padmavati• 22 октября 2023
Мне не важно. Не интересует мнение посторонних людей.
Неместная Я• 22 октября 2023
Не особенно .,вон путя заставляет уважать
Усилий не прилагаю
И у меня не могут быть со всеми одинаковые ценности в принципе
Найщасливіша• 22 октября 2023
Повага для мене надзвичайно важлива.
Її не можливо заслужити, якщо тебе не поважають, потрібно припиняти такі стосунки
західний_діалект• 22 октября 2023
Мне главное чтобы меня не обижали )
Сито для думок• 22 октября 2023
Одразу після повномасштабного вторгнення мене переклинило - я просто зникла для всіх. Чогось мені так захотілось. Просто перестала писати і дзвонити першою. Так ніхто і не згадав про мене. Так що ось такий експеримент - хто там поважає? Всім на вас насрать і ніхто про вас не думає. Всі думають в першу чергу про себе.
Чудово тепер почуваюсь, немає потреби в людях більше, менше проблем від цього всього. Більше часу для себе, хоббі і сім´ї
Шкала Радощів• 22 октября 2023
Мне хотелось бы, чтобы меня уважали. Но при этом я встречалась с мужчинами, которые относились ко мне неуважительно. Мужчина, с которым я встречалась 4 года назад, вообще ни во что меня не ставил
автор Милота • 22 октября 2023
Ответ дляШкала Радощів
а тепер зустрічаєтесь з тим хто поважає? і як воно?
Повелитель бітка• 22 октября 2023
Ответ дляСито для думок
Вы какая то странная, сами ’насрали’ на всех, просто исчезли, наплевать что там у кого, а потом такие люди злые , им не интресно что там у меня, то есть вам не интересно что там у кого, но ваша персона должна вызывать интрес )))
Tanya-3f4d• 22 октября 2023
Все починається з вічливості. Повага - це вже наступний етап. Вона повинна бути у більш близьких стосунках. Вона або є, або ні. Такого не можна ’добитися’.
Міні-бікіні• 22 октября 2023
Важливо. А як цього можна добитись?.. Поважають або особистість, або вчинок. Але ж не всі вміють поважати. Деякі люди взагалі не знають, що це таке. Тому обмежую спілкування тими, кого сама поважаю і хто знає, що таке повага до інших. З іншими спілкуюсь за потреби, мене їх ставлення до мене не обходить. Головне, щоб не перетинали кордони.
Шкала Радощів• 22 октября 2023
Ответ дляМилота
Ни с кем не встречаюсь
ФрекенБок• 22 октября 2023
Я не вірю ні в які поваги, це якесь штучне поняття.
Поводьтеся гідно, та й годі