Проработник• Изменено 22 октября 2023
Оцініть вартість квартири. За скільки б Ви здавали таку квартиру?
фото не буде, буде лише опис
Квартира у Києві, 15 хв пішки до станції метро, зупинка під будинком майже , правий берег
однокімнатна квартира у новобудові, якій всього 2 роки. В ній жив один арендатор.
Пошкоджень ніяких немає, новенька, чистенька ідеальна. Лаконічно виконана, у стриманих сірих тонах, висока якість меблів
Є: Ванна, кухня, балкон, спальня величезна, коридор
кухня та спальня з великими панорамними вікнами.
Ліжко двусхпалка Європейська
Є підігрів підлоги, кондиціонери, барона стійка, диванчик на кухні, електрична плитка , підігрів у ванній
4 поверх, 20 кв.м
яку ціну ви би поставили, якщо б здавали ?
фото додала, це не моєї квартири, просто стиль схожий
Ліжко двусхпалка Європейська
4 поверх, 20 кв.м
МаксХмара• 22 октября 2023
Если общая 20, то Вы нормально её за 10 сдаёте.
Если только спальня 20, то смело 12.
Люблю пиво• 22 октября 2023
Автор, по опису не зрозуміло скільки спалень.
кухня та спальня з великими панорамними вікнами - тут мала бути кухня-вітальня чи як?
І який район напишіть. Правий берег є з новобудовами на Борщагівці, Нивках, на Виноградарі та Печерську. Різна ціна квартир буде.
Намакушка• 22 октября 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
А я нашла 😂😂😂
Я искала однотон для взрослого сына
Божа кульбабка• 22 октября 2023
Ответ дляПроработник
я хочу підвищити ціну, але не хочу, щоб хтось побачив , що питаю саме я, розумієте?
Нова Англія?
Пургену мне• 22 октября 2023
Ответ дляМаксХмара
12 смело. Но через полгода, если Вас устраивают арендаторы, я бы не подняла.
Да ну, это ж сковоречник. Какие 12? Я выше написала,слаб подобную за 6500
МаксХмара• 22 октября 2023
Ответ дляПургену мне
Ну в нашем доме, до которого ехать 25-30 минут до метро однушки 8-9. Левый берег.
Брюнетка в Мармеладе• 22 октября 2023
Ответ дляЧукИГеки
С чего так решили?
У моей знакомой дети снимали с панор. окнами, 2 этаж . Отопление еле дохадило к ним , тюль от морозов примерзала, съехали.
Шукаю стакан• 22 октября 2023
15 хв. від метро Святошино і Золоті ворота то різні речі, тому оцінити важко.
Загалом панорамні вікна, електро плита це мінус скоріше зараз, підігрів підлоги, кондиціонер це теж від електрики, тому перед зимою не перевага, особисто я би таку квартиру зараз не разглядала, тому би радила підвищення ціни планувати краще на весну.
КоролеВешна• 22 октября 2023
Если вся техника, то тысяч 10 максимум. 15 минут до метро… ещё, конечно, важен район
Божа кульбабка• 22 октября 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
Большой минус, что нет газа. Это намного дешевле выйдет, чем если бы он был. Тем более на зиму.. Так что подумайте, стоит ли повышать цену.
Лично я бы без газа вообще сейчас не рассматривала..
нет в новых домах газа.
Тогда или старый дом с газом или новострой с новым ремонтом.
КоролеВешна• 22 октября 2023
Ответ дляПроработник
А, если 20 м общая, то 7 тыщ - это потолок
Може ще третю?• 22 октября 2023
Ну це Святошино чи Голосієво велика різниця, хоч і правий обидва. Хоч гілку напишіть чи станцію🤷♀️
ЧукИГеки• 22 октября 2023
если скажете 12 -сбежит.
и лучше было бы изначально сказать,что цена на полгода.
это только сдавать за 12 новым жильцам.
Гладиолус• 22 октября 2023
Здаю квартири. За вашим описом не бачу, до якого метро 15 хв. Отже, якщо до м.Академмістечко, то ціна 12, якщо до м.Олімпійська (умовно), то 15-16
КоролеВешна• 22 октября 2023
Я много лет сдаю квартиру. И давно пришла к выводу, что хорошего съемщика ещё поискать надо. То платежи задерживают, то соседи жалуются, то претензии от самого съёмщика … А впереди отопительный сезон. 1-2 тысячи дня меня особей роли на сыграют, поэтому предпочитаю как можно реже подымать оплату, чтобы не потерять съёмщик.
Пургену мне• 22 октября 2023
Ответ дляГладиолус
Я лох значит, если за 6500 сдаю, но повысить тоже не хочу, живёт нормальная девочка, у нее ЗП 18.к
Божа кульбабка• 22 октября 2023
Ответ дляГладиолус
якщо біля Олімпійської взагалі є в новобудовах квартири по 20м2)
Думаю, у автора Голосіївський район.
Пургену мне• 22 октября 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Думаю, у автора Голосіївський район.
А мне кажется, район Шулявки
Гладиолус• 22 октября 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Думаю, у автора Голосіївський район.
Мені здалося, вона про кімнату написала 20 кв
Намазюкана нішою• 22 октября 2023
Ответ дляПроработник
Якась така агресія на нас.
Я вас, особисто, зрозуміла.
Я не знаю точно цін на житло. Але бажаю вам удачі!
Я вас, особисто, зрозуміла.
Божа кульбабка• 22 октября 2023
Ответ дляГладиолус
та ні, вся квартира)
Пургену мне• 22 октября 2023
Ответ дляБожа кульбабка
та ні, вся квартира)
За 20 квадратов конечно и 10 многовато)