Танго утрьох• 22 октября 2023

Хто працює в стоматології? Це нормально відмовити дитині при гострому болі?

Обслуговувуємося в стомат. клініці близько трьох років і я і дитина. Син дається тількі своїй лікарці, незнаю, як вона це робить, але з нею йому не боляче, не страшно. Ввечері з‘явився гострий біль, при чому дуже різко, дитина плаче, довелося дати Нурофен. Дзвоню в клініку, описую ситуацію «нажаль у лікаря все розписано, найближчий час майже через місяць( нічим допомогти не можуть, єдине запропонували поставити до листа очікування. Ніколи з таким не стикалися, лікували планово, нам завжди нагадували, дзвонили про запис на проф огляд, бо ж дитину веде свій лікар, а виходить, що якщо гострий біль, нам треба бігти шукати ліві клініки, хто прийме. Що за дурня?
Re1ne• 23 октября 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
В меншому зубі дірка чорна. Така ситуація як раз і дає гострий біль.
И сколько потратил ваш врач на этот зуб? Только обезболил и почислил каналы для начала
автор Танго утрьох • 23 октября 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Ну то вас би може і не посунули. А посунули людину, яка має більше вільного часу. Чи ви думаєте, в клініках нічого не знають про своїх постійних клієнтів? Знають. Знають, навіть, кого можно просити взагалі на інший день перенести.
Так мені самій з цієї лікарні за ці роки, іноді дзвонили вибачалися і просили 15-20 хв перенести час, один раз я вже в дорозі була. Нічого, приїхали почекали, дитина пограла з іграшками в дитячий кімнаті. Потім бачила, як дітки виходили з кабінету, лікар знов таки вибачалася, я не переймалася, ну затрималися люди , пробка, змістився трохи час, це життя. А зараз думаю, може як і у нас, в дитини гострий біль, прийняли.
Вирішила, завтра дзвоню і прошу саме лікаря до телефону, пояснюю ситуацію. Ну не може такого бути
БальзаковскийВозраст• 23 октября 2023
Ответ дляТанго утрьох
Звичайно є. Лікар вона дуже хороша. Але ми також клієнти цієї клініки вже не один рік, всі пломби, всі втручання та плани лікування в їх базі, суми ми теж залишаємо не малі, це не гос клініка
То вони вам щось ще додатково зобов’язані?
КохайтесьЧорнобровi• 23 октября 2023
Ответ дляRe1ne
Сколько чего, времени? Как минимум 20 минут. При условии, что ребенок сразу откроет рот и даст все сделать.
КохайтесьЧорнобровi• 23 октября 2023
Ответ дляТанго утрьох
Автор, не панікуйте. Скоріш за все дитина поїла, їжа попала в міжзубний проміжок і прчала давити на ясна, виник біль. Дали нурофен і скоріш за все дитина спатиме спокійно. Щавтра після кожного прийому намагайтесь чистити ниткою проміжок. Якщо вже і вночі болітиме, то тоді гірше. Домовляйтесь з дитиною або з лікарем. Але в неї свій запис і віднесіттся з розумінням, коли не зможуть прийняти саме завтра.
автор Танго утрьох • 23 октября 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
По живому?) Треба анестезію зробити і канали почистити як мінімум.
Які канали? Дітям спочатку відкривають зубчик і кладуть ліки, тимчасова пломба и так гуляєм 7-10 днів до наступного етапу лікування. Це займає 20 хв.
КохайтесьЧорнобровi• 23 октября 2023
Ответ дляТанго утрьох
Без анестезії?
автор Танго утрьох • 23 октября 2023
Ответ дляRe1ne
Понятно, в кого ребенок уродился
Ага, як розлючені баби накинулися на дитину, наче їх завтра особисто посунули у часі, діагнози психічні понаставили, навіть образи писали, то норм,томнічрго, а як відповідаєш таким їх же мовою і шлеш таких хабалок так «понятно» Питання взагалі було до працівників стоматологій і хотіла я почути їх думку.
Re1ne• 23 октября 2023
Ответ дляТанго утрьох
Вас плющит не по детски))) вы услышали ’думку’ одной админши, которая уговаривает вас пойти к другому врачу, а вы будете из ее рук пить кофе в этот момент, для вас это ок?
Re1ne• 23 октября 2023
Ответ дляТанго утрьох
Заметьте, не на ребенка, а на вас
Секс-Бомба• 23 октября 2023
Почитала комментарии и пришла в ужас. Люди, вы чего такие злые? Если бы человек пришел в частную клинику с острой болью и его передо мной приняли- это НОРМАЛЬНО. Бывают форс-мажора, с вами же такое тоже может случиться... Так вот мы и живём, народ,как стая шакалов...
автор Танго утрьох • 23 октября 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Я отвечала на комментарий в котором вы же и писали про не думаю .
В по теме стоматологии- ребёнок с особенностями развития ,так что для нас и стоматология и стрижка и много обычных и не примечательных для других людей это ооочень интересный квест ,так вот ,записались к стоматологу к которому ребёнок более менее лояльно относился , но в день записи отменили,что то личное у врача случилось , а у нас тоже ситуация не терпела уже и это моя задача была уговорит/донести /развлечь /увлечь и чтоб другой врач провел манипуляцию .
Определённый врач это не ваш личный раб увы и ах.
Нас? Ви лікар? Хто ви така, що берете на себе ставити діагнози чужій дитині?
автор Танго утрьох • 23 октября 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Без анестезії?
Так. Пролікували вже не один зуб, все добре, ніяких сліз, ніяких утримування силоміць в кріслі, як в деяких клініках. Я присутня, завжди поруч, ніхто мене нікуди з кабінету не випроваджує
автор Танго утрьох • 23 октября 2023
Ответ дляСекс-Бомба
КохайтесьЧорнобровi• 23 октября 2023
Ответ дляТанго утрьох
Мені цікаво просто, в якій дорогій клініці лікують зараз дітей без анестезії, а з ліками на 7-10 днів. В якому це місті?
побольшомусекретику• 23 октября 2023
Ответ дляТанго утрьох
Ложитесь спать уже )
Нас -это описан случай из нашей жизни, если вникать в смысл буков, то и текст становится понятен. Вобщем даже с ребёнком с особенностями можно договориться, с нормиком тем более , вам главное провести осмотр и манипуляции со своим ребёнком,а не вставать в позу барыни и подайте личного раба стоматолога . Вполне возможно, что она завтра не работает или действительно некуда вашего ребёнка в уже существующей заранее записи впихнуть , а приходить раньше или уходить позже она по своим причинам не может/не хочет.
автор Танго утрьох • 23 октября 2023
Ответ дляRe1ne
Заметьте, не на ребенка, а на вас
Серьозно? Дитині понаставили не існуючих діагнозів, лише на підставі того, що вона звикла до лікаря. Тут здорові тітки ниють, що не можуть знайти хорошого косметолога, бо їхня пішла в декрет, то ок. А а мала дитиниа посміла звикнути до людини, яка лікує йому зуби третій рік, « бач який істеричний»
Інші «ввічливі» коменти видалив Адмін
Re1ne• 23 октября 2023
Ответ дляТанго утрьох
Інші «ввічливі» коменти видалив Адмін
А почему вы не допускаете, что ее может вылечить другой врач?
автор Танго утрьох • 23 октября 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
В Києві. Уявіть, без анестезії , там де це можливо, принаймні у нашому випадку. До того як попасти до цього лікаря, в інших пропонували лікування тількі під наркозом. Одна стверлила дитині зуб, де нерв ще не до кінця був мертвий і коли син плакав, що йому болить, кричала, що він бреше і такого бути не може. Я забрала малого з крісла, з діркою під тимчасовою пломбою. Знайшли нашого лікаря, вона була в шоці, коли побачила знімок зуба і сам зуб і що його ще по живому чистили і винуватили маленьку на той час дитину.
автор Танго утрьох • 23 октября 2023
Ответ дляRe1ne
Будемо шукати, але не зараз, з гострим болем, аби де. Іншого лікаря доречі нам в цій клініці не запропонували
Teonaa• 23 октября 2023
Ответ дляКарапулька
А зачем манипулировать ребенком?)
В сенсі маніп., - пацієнт - дитина, якщо ви не побачили
Весняний Марафон• 23 октября 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Бо гострий біль у пацієнта, а ще й дитини.
И шо, шо дытына?
Весь мир вокруг вертеться не будет, это 100 %
Хоть дытына, хоть 90 лет
Разницы нет
Если автор не может успокоить своего особенного ребёнка - это же проблемы только автора и никого более
Разве не так?
Риторический вопрос 😏
РойЛеля• 23 октября 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Ще раз повторюю, у дітей це не так як у дорослих. Дітям лікували зуби, ставили ліки і вичищали канвли. Без уколів
КохайтесьЧорнобровi• 23 октября 2023
Ответ дляРойЛеля
Подивіться фото вище. У дітей такі ж нерви і канали, як у дорослих. Ну може є ще десь живодери, які лікують наживо, але таке лікування не про якість.
БоВжеВільна• 23 октября 2023
Ответ дляВесняний Марафон
И шо, шо дытына?
Хоть дытына, хоть 90 лет
Разницы нет
Разве не так?
Риторический вопрос 😏
Ну извините, не у всё такие дети, которые открывают рот когда скажут. А конкуренция на рынке стоматологии присутствует. И автору нужно сделать правильный вывод и найти стоматологию, где принимают своих пациентов по острой боли. Я нашла, например. И такие которые существуют.
автор Танго утрьох • 23 октября 2023
Ответ дляВесняний Марафон
И шо, шо дытына?
Хоть дытына, хоть 90 лет
Разницы нет
Разве не так?
Риторический вопрос 😏
Не так! Нас вже прийняли. Все як я хотіла. Так що свої недолугі аргументи залиште при собі
РойЛеля• 23 октября 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Не треба мені розказувать. Моїм дітям канали в молочних зубах лікували без уколів. І вони і не ойкнули. Лікар пояснила, що в дітей не так як в дорослих це проходить
КохайтесьЧорнобровi• 23 октября 2023
Ответ дляРойЛеля
Я дитячий стоматолог, а ви хто?)))
Re1ne• 23 октября 2023
Ответ дляТанго утрьох
А подробности где? Вы позвонили кому-то или просто сами пришли в часы приема врача?
Ліплю вареники• 23 октября 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
В какой клинике вы работаете? Что бы не попасть в такие рабские условия.
Вам не светит в этой клинике работать. Админов набираю я сама, дурных ща километр чую, врачей с улицы не берут.
Медсестра цсо или санитарка если только. Набираем с улицы и у них по графику работа.