ФрекенБок• 23 октября 2023
Я не можу прийняти свою дорослу дочку (((
Я не знаю,які тут можуть бути поради,просто поговорити мабуть.
Доньці 20,з початку війни закордоном,сама.
На нервах почала заїдати,за 1.5 року має +20 кг
Зараз знайшла роботу,більш менш стабільність,але основна їжа фастфуд,кола ,енергетики..Що заробила,те проїла,.... Постійно без настрою, навчання дистанційно покинула, поговорити з нею неможливо .
Зараз я приїхала до неї в гості і дивитися мені на це неможливо((((((((
Достукатися до неї неможливо,розмови що мене турбує перш за все стан її здоров´я не сприймає(
Я не можу відпустити і прийняти цю ситуацію (((
Чоловік служить ,я в Україні,тут своїх нервів вистачає
Дочка нікого не чує,а неї життя біль ,треба жити одним днем,((((((
Для мене це ,як ножем в саме ❤️...
Капуста Маша• 23 октября 2023
Ответ дляСкажений гудзик
Ви, напевно, не можете знати, про що мріють люди, котрі хочуть (але не можуть) мати дитину. Я можу здогадуватися, бо знаю таку пару. Свою дитину вони прийняли б будь-якою -- з будь-якою вагою, рівнем успішності а школі, орієнтацією тощо. Аби вона просто була. А її немає.
Доля посилає дітей дурням, які не вміють цінува и свого щастя і шукають недоліків у власних нащадках. Ця тема лише підтверджує мою думку.
Я написала, что я сама была таким человеком.
Ацетилсалициловая кислота• 23 октября 2023
Да відстаньте ви від дочки.
Думаю її саму не задовільняє її зовнішній вигляд , в неї депресія, а тут ще ви зі своїм пп..
Я наприклад теж набрала від стресу. І теж,навіть мама, яка все життя була 100-110 кг мені каже що треба братись за себе. Но слова тут не допомагають!Я знаю,що треба худнути, що далі може бути гірше, та це повністю зміна звичок і способу життя.
І на мене навпаки діє критика. Я це не люблю, мене не треба тикати носом ,а краще нечіпати, я і сама знаю що треба робити.
То словами і критикою ви можете робити гірше! Краще підтримайте доньку.
ПультОт_БМВ• 23 октября 2023
Ответ дляФрекенБок
Справа не а тому що жирна,а в відношенні до свого життя
Ну то їй треба психолог
Ви тут до чого
Взагалі то всі проблеми з дитинства і зараз вона заїдає те що ви її як особистість насправді НІКОЛИ не сприймали
Ви тут до чого
ФрекенБок
• 23 октября 2023
Ответ дляРегионщица
Автор Ви смішна така))Самі здається трохи притуплені!Вона ж не баба стара гроші складати!!
Товстіший не = хворий.А худий= здоров`я!
Переживайте за свій розвиток, я серйозно!
В мене все нормально з розвитком!
Я лікар і я бачу не просто зайву вагу,а нездорові набряки і знаю до чого приводить інсулінорезистентність,якщо не припинити так харчуватися
Капуста Маша• 23 октября 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Ви не впізнали писанину віхоли?
А у нее муж служит? Они многодетные. И дочери, судя по фото в старых темах, еще нет 20.
Тріль підпільний• 23 октября 2023
Автор, не переживайте, по молодости многие через это проходят, и с питанием, и с о отношением к себе. Немного повзрослеет, все изменится.
Хлопаю ресницами• 23 октября 2023
Ответ дляФрекенБок
Дайте людині ’відірвацця’.
Це всіх мамок з ’я не даю їй цукру і телевізора’ чекає.
Потім пройде
Регионщица• 23 октября 2023
Ответ дляФрекенБок
В мене все нормально з розвитком!
Напевно лікарем бути недостатньо щоб донька була щасливою)Ви донці не дали і не даєте головне це любов!!!Можливо навіть і не знаєте як воно любити.Я вас не засуджую, просто розчаровує те що ви пишите.
Дело было давно• 23 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
мої діти ідеальні
А ви хіба не писали, що не маєте дітей? Чи брешете і забуважтє що саме писали
Зліпок ступні• 23 октября 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Удалено администрацией...
Серьезно? Она вроде не так пишет... И темы другие любит )
ФрекенБок
• 23 октября 2023
Ответ дляРегионщица
Я пишу те,що я відчуваю
Так ,я не можу знайти спільну мову з своєю дитиною і я це визнаю
Чому це вас розчаровує?
Зліпок ступні• 23 октября 2023
Ответ дляФрекенБок
Она чувствует ваше отношение. Жирна... Вы закладываете программу нелюбви.
Капуста Маша• 23 октября 2023
Ответ дляРегионщица
Наоборот, если бы автор ее не любила, ей было бы все равно. Уехала, сама себя содержит, ну и ладно. Так у многих по жизни и складывается. Родители спихнули на вольные хлеба, что там с тем ребенком, его проблема. Гробит здоровье? Принимает запрещенные препараты? Сделаем вид, что не замечаем и все ок.
У меня есть пример пред глазами. Такое сюси пуси сыночка мамин. А у сыночки уже необратимые изменения в венах на ногах после наркоты. Мама с папой живут спокойно, типа любят таким, как есть. Загнется ну и хер с ним.
Гуляю босоніж• 23 октября 2023
Ответ дляСнегопадка
Стид і позор, коли в мами фітоняшки жирна дитина.
Или у красавицы некрасивая, у умной глупенькая и т.д.
Да, мало кто имеет врождённый дар безусловной любви, остальным нужно над собой работать .
Регионщица• 23 октября 2023
Ответ дляФрекенБок
Я пишу те,що я відчуваю
Чому це вас розчаровує?
Мене розчаровує зовсім не це.
ФрекенБок
• 23 октября 2023
Ответ дляКапуста Маша
Дякую,що зрозуміли
Гуляю босоніж• 23 октября 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Я запитала вони вам після 18ти не діти івам вже на них все одно?
Это троль-чайлдфри с воображаемыми детьми
Черговий по кухні• 23 октября 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Удалено администрацией...
Вообще не стиль Вихолы
Люблю Украину• 23 октября 2023
Ответ дляФрекенБок
В мене все нормально з розвитком!
Я Вас розумію. У близьких знайомих є вже дуже дорослий син з такими ж ментальними, а звідти і фізичними проблемами.
Батьки взмозі дати дуже багато, підтримати, допомогти як морально, так і матеріально. А людина просто забила на своє життя. Зайва вага, яку набув своїм способом життя, заважає спілкуванню. Немає сім´ї. Продовжує це все заїдати. Батькам то все дуже болить. Але вдіяти нічого не можуть.
І, як і Ви, вони не можуть прийняти спокійно все те, що трапилось з сином, а не саму їхню дитину.
Дивно, що в темі цього не зрозуміли деякі.
Черговий по кухні• 23 октября 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Вашим вже за 18, чи ви теоретик? Як може бути все одно на своїх дітей. То як тільки стукне 18, ви їх з чемоданом за двері і до кінця своїх днів навіть згадувати не будете? Таку ахінею пишете
Да это троль местный, пишет чтобы на эмоции вывести, те кто знает вообще на нее не реагируют
ФрекенБок
• 23 октября 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
Вообще не стиль Вихолы
Дівчата ,це реальна невигадана історія!
Я зверталася до психолога,мені було сказано ,що ми не пройшли сепарацію(((
І мені потрібно відпустити.....
Я не можу прийняти і відпустити
І мені потрібно відпустити.....
Я не можу прийняти і відпустити
Черговий по кухні• 23 октября 2023
Ответ дляФрекенБок
Дівчата ,це реальна невигадана історія!
І мені потрібно відпустити.....
Я не можу прийняти і відпустити
І мені потрібно відпустити.....
Я не можу прийняти і відпустити
Так я верю, вас Вихолой назвали, а я пишу что Вы не Вихола
КохайтесьЧорнобровi• 23 октября 2023
Ответ дляФрекенБок
Це реальна ситуація
Можливо я подивлюся на ситуацію сторонніми очима і щось зрозумію
Что стресс у всех....
Юпитерная• 23 октября 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
У нее нет детей. Она приняла решение не размножаться.
Временами кажется, что это верное решение)
Бандитка Сью• 23 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
20 це вже не дочка, а доросла жінка
Розовая пони, ну вы то куда лезете ? Своих детей нет.
Кумася• 23 октября 2023
Мне жаль вашу дочь((жаль нас всех, нас так расплющило этой войной(( я сама примерно в таком состоянии, как она, и нет сил изменить что-то. У вашей дочери депрессия, ей нужна помощь. Но деликатная, а не навязчивое причинение добра.
Я не пойму, Маня подшивает по вечерам и берет уже заказы не только по политике, но и по семейной психологии? То за наркомана и проститутку детей, как выехали за границу, была тема, теперь эта.
Маня, колитесь, что за дела? талант ваш не пропить, почерк этот за километр сияет )