ФрекенБок• 23 октября 2023
Я не можу прийняти свою дорослу дочку (((
Я не знаю,які тут можуть бути поради,просто поговорити мабуть.
Доньці 20,з початку війни закордоном,сама.
На нервах почала заїдати,за 1.5 року має +20 кг
Зараз знайшла роботу,більш менш стабільність,але основна їжа фастфуд,кола ,енергетики..Що заробила,те проїла,.... Постійно без настрою, навчання дистанційно покинула, поговорити з нею неможливо .
Зараз я приїхала до неї в гості і дивитися мені на це неможливо((((((((
Достукатися до неї неможливо,розмови що мене турбує перш за все стан її здоров´я не сприймає(
Я не можу відпустити і прийняти цю ситуацію (((
Чоловік служить ,я в Україні,тут своїх нервів вистачає
Дочка нікого не чує,а неї життя біль ,треба жити одним днем,((((((
Для мене це ,як ножем в саме ❤️...
Чучало яблуні• 23 октября 2023
Ответ дляФрекенБок
Служить мій чоловік,це не її батько.
Я не виключаю стрес,інтеграція це дуже важко,ще й самій в чужій країні (((((
Але ж треба бачити проблему,що вона існує,а в мене враження ,що мені на зло ігнор
Може їй краще повернутись додому, в Україну?
Кудесница_с_пургеном• 23 октября 2023
Моя мама завжди казала , що я жирна, велика жопа. Зазвичай коли мені щось купували з одягу ( 90 роки), це виглядало так: ’ ви ж бачите яка в неї жопа, можливо, щось знайдете’.Через 20 років шлюбу, мій чоловік роздрукував, пару моїх фото ,того часу( я ненавиділа себе на фото, завжди здавалась жирною).І я нарешті, зрозуміла, яка я була гарна в ті часи .Довгі ноги, струнка талія, моя вага 57, при зрості 1,65 м.., хтось напевно і зараз скаже жирна.
ФрекенБок
• 23 октября 2023
Ответ дляЧучало яблуні
Я думала про це ,говорила з нею.
Але вона не хоче
Вдома їй немає що робити,вона вдома наїздами з 15 років
Навчання покинула
Зараз знайшла роботу,але працювати важко,їздити далеко, краще лежати і клацати телефон
Гроші їй принципово не давала,як покинула вчитися і захотіла дорослого життя,але я переживаю за її майбутнє!
Звичайно ,мені б хотілося для неї безтурботної юності і я б забезпечувала, та при цій ситуації вже не знаю ,як правильно ((((
Але вона не хоче
Навчання покинула
ФрекенБок
• 23 октября 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Це також і моя історія ((((
Але тут інша ситуація
Кудесница_с_пургеном• 23 октября 2023
Ответ дляФрекенБок
Це також і моя історія ((((
Але тут інша ситуація
Ні, це теж саме, або сприймаємо або ні. Я впевнена , що ваша донька, має інші чесноти, яких у вас немає.Бережіть це.
Скажений гудзик• 23 октября 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Ви не жирна. Повірите мені?
ФрекенБок
• 23 октября 2023
Ответ дляСкажений гудзик
Ви не жирна. Повірите мені?
Навряд чи (((
Мамин авторитет переважить (
Скажений гудзик• 23 октября 2023
Ответ дляФрекенБок
Навряд чи (((
Мамин авторитет переважить (
Начхайте ви нарешті на той авторитет! Ви давно самостійна доросла людина, пора відчепитися від маминої спідниці і поглядів на життя.
Живіть собою, а не мамою
бибизяна• 23 октября 2023
У вашей дочки РПП на фоне стресса и возможно скрытая депрессия. Вы об этом не думали? У вас странная позиция как для матери...
Кудесница_с_пургеном• 23 октября 2023
Ответ дляСкажений гудзик
Ви не жирна. Повірите мені?
Напевно, так.Дякую.
А я с Рио-де-Житомира!• 23 октября 2023
Читаєш порадницю і розумієш, що тут непахане поле для психологів. Але ж - ні, краще тьоток незнайомих послухати...
Я супер-пупер• 23 октября 2023
Ответ дляЗліпок ступні
Она чувствует ваше отношение. Жирна... Вы закладываете программу нелюбви.
Да прям. Моя мама как только я жирнею сразу меня просить останнвится и постоянно об этом говорит.
Ну должен кто-то сказать человеку.
Я тоже в штыки воспринимаю но меры принимаю, худею. Просто все такие толерантные що слова не скажи, но если действительно человек жрет постоянно от депресухи, то кто то должен сказать это и это самый близкий человек, потому что ему не всеравно.
Ну должен кто-то сказать человеку.
Бабка_в_кедах• 23 октября 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Ну должен кто-то сказать человеку.
Моя тоже так. Только благодаря ей у меня фигура фитоняшки
Вот, всегда думаю зло ли это или добро с ее стороны
Бабка_в_кедах• 23 октября 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Да я не знаю жодного психолога, до якого б я пішла. Якщо на знайомих подивитися, всі пішли на психологів, бо більше не було куди
всемВсёИмного• 23 октября 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Удалено администрацией...
Она таким страдает? Выдумывает или правда про дочь? Я считала её адекватной, немного резкой, но...
всемВсёИмного• 23 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
мої діти ідеальні
Потому что их нет, мы уже все знаем про вас
Банан-барабан• 23 октября 2023
Ответ дляФрекенБок
Це реальна ситуація
Можливо я подивлюся на ситуацію сторонніми очима і щось зрозумію
Мне странно что такая молоденькая дочка живет от вас отдельно и так далеко..моей 19 и максимум на ночь к парню уходит,остальное время всегда мы вместе .может моя так привязана к дому ко мне не знаю,но учиться в другой город бы ни за что,жить отдельно только после свадьбы планирует
ФрекенБок
• 23 октября 2023
Ответ длябибизяна
Я не думала,я в цьому впевнена
Тільки ,що з цим робити порадите?
Королева краси• 23 октября 2023
Ответ дляФрекенБок
Так ,впевнена,що причина в харчуванні і пасивному способі життя
На гормони здавала
где она сдавала анализы на гормоны? за границей? это же вранье
у вас ус отклеился
Королева краси• 23 октября 2023
Ответ дляФрекенБок
Служить мій чоловік,це не її батько.
когда вы будете старая, больная и никому не нужная вспомните этот момент
Чорнобаївка• 23 октября 2023
Ответ дляФрекенБок
Справа не а тому що жирна,а в відношенні до свого життя
Что значит принять? Тут лечить нужно. Нафига вы запендюрили ребёнка в чужую страну, если сами сидите дома? А теперь ещё обижайтесь на неё, что у неё депрессия
ЦібаФу• 23 октября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
В 20 лет- не ребёнок!
Чорнобаївка• 23 октября 2023
Ответ дляЦібаФу
В 20 лет- не ребёнок!
Ну пусть теперь загнется в депрессии. Чего уж там.
Чорнобаївка• 23 октября 2023
Ответ дляЦібаФу
В 20 лет- не ребёнок!
И ’ребенок’ было написано в контексте родственной связи, а не возраста
ФрекенБок
• 23 октября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Бо в нашому місті було небезпечно залишатися березень -квітень 22 року,якщо ви не в курсі(((((вивозили дітей собачими стежками(це поблизу Чернігова)
Я працюю в лікарні ,тому я залишилася,ми допомагали військовим.
Але чому я виправдовуюся перед Вами??
Бриджит_Фрикандо• 23 октября 2023
Ответ дляСкажений гудзик
Розкажіть про це людям, які страждають від безпілддя і прийняли б будь-яку дитину такоюч яка вона є, незалежно від ваги і харчових звичок, зовнішнього вигляду і т.д
Це ви зараз так говорите
Платье Длинное бальное• 23 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
20 це вже не дочка, а доросла жінка
Какой маразм,дочка она будет до смерти матери,а доросла ещё не совсем
ФрекенБок
• 23 октября 2023
Ответ дляКоролева краси
Який саме момент?
Я хочу ,щоб моя дитина була здоровою, щасливою і незалежною від мене!
Я не мрію про стакан води в старості,і щоб мене обслуговували
Я б хотіла обговорити проблему без звинувачень ні в мою сторону,ні в сторону доньки.
От так сталося
В кого в стосунках з рідними все чудово ,я рада,,в мене отак,я чим поділилася
От так сталося
Чорнобаївка• 23 октября 2023
Ответ дляФрекенБок
Але чому я виправдовуюся перед Вами??
Вы сейчас живёте и работаете в своём городе? Почему ребёнок не может жить рядом с вами?
Мне ваши оправдания не к чему. Своему ребёнку придумайте почему вы её выкинули из дома.
Я никуда не выезжала не в марте не в апреле. Чемодан стоял конечно готовый с полгода, но вещи в нем были на всю семью. Мы в Днепре
ФрекенБок
• 23 октября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Ви знаєте що відбувалося в Чернігові в березні?
І вона не хоче їхати додому,ніхто її не виганяв,не пишіть дурницю