ФрекенБок• 23 октября 2023

Я не можу прийняти свою дорослу дочку (((

Я не знаю,які тут можуть бути поради,просто поговорити мабуть.
Доньці 20,з початку війни закордоном,сама.
На нервах почала заїдати,за 1.5 року має +20 кг
Зараз знайшла роботу,більш менш стабільність,але основна їжа фастфуд,кола ,енергетики..Що заробила,те проїла,.... Постійно без настрою, навчання дистанційно покинула, поговорити з нею неможливо .
Зараз я приїхала до неї в гості і дивитися мені на це неможливо((((((((
Достукатися до неї неможливо,розмови що мене турбує перш за все стан її здоров´я не сприймає(
Я не можу відпустити і прийняти цю ситуацію (((
Чоловік служить ,я в Україні,тут своїх нервів вистачає
Дочка нікого не чує,а неї життя біль ,треба жити одним днем,((((((
Для мене це ,як ножем в саме ❤️...
автор ФрекенБок • 23 октября 2023
Ответ дляCarin
Я не пойму, Маня подшивает по вечерам и берет уже заказы не только по политике, но и по семейной психологии? То за наркомана и проститутку детей, как выехали за границу, была тема, теперь эта.

Маня, колитесь, что за дела? талант ваш не пропить, почерк этот за километр сияет )
Ваше право не сприймати цю історію, я не знаю Маню

Vivianna_• 23 октября 2023
у меня было от анорексии к ожирению , спасибо моей маме , что принимала меня любой , никогда не внушала мне комплексы …
автор ФрекенБок • 23 октября 2023
Ответ дляVivianna_
Як зараз себе почуваєте?
Vivianna_• 23 октября 2023
Ответ дляФрекенБок
Як зараз себе почуваєте?
имт в норме , но путь был длинным… думаю , вашей дочке просто нужно пережить этот период , понимаю ваше беспокойство , но лучше просто отстать от нее , она должна сама пройти это
Дружная семейка• 23 октября 2023
Ріжте пуповину і дайте дочці можливість пережити горе війни на власний розсуд. А хто ви за лікарською спеціальністю?
Дружная семейка• 23 октября 2023
Ответ дляКапуста Маша
Наоборот, если бы автор ее не любила, ей было бы все равно. Уехала, сама себя содержит, ну и ладно. Так у многих по жизни и складывается. Родители спихнули на вольные хлеба, что там с тем ребенком, его проблема. Гробит здоровье? Принимает запрещенные препараты? Сделаем вид, что не замечаем и все ок.
У меня есть пример пред глазами. Такое сюси пуси сыночка мамин. А у сыночки уже необратимые изменения в венах на ногах после наркоты. Мама с папой живут спокойно, типа любят таким, как есть. Загнется ну и хер с ним.
А що батьки можуть зробити? Насварити і поставити в куток, щоб не приймав наркотики? Вони що, винні, що у них народилася дитина з хворою психікою? Вони мають перестати його любити, бо він наркоман, так, по-вашому?
Дружная семейка• 23 октября 2023
Ответ дляГуляю босоніж
Или у красавицы некрасивая, у умной глупенькая и т.д.
Да, мало кто имеет врождённый дар безусловной любви, остальным нужно над собой работать .
Ой, страшні бувають драми

Carin• 23 октября 2023
Ответ дляФрекенБок
Удалено администрацией...
Доктор Хаос• 23 октября 2023
Ответ дляФрекенБок
Дівчата ,це реальна невигадана історія!
Я зверталася до психолога,мені було сказано ,що ми не пройшли сепарацію(((
І мені потрібно відпустити.....
Я не можу прийняти і відпустити
А ви точно впевнені, що через булки та гамбургери? Вона не може бути вагітною? Або аборт і гормони збились? Або . щитовидка?
автор ФрекенБок • 23 октября 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Так ,впевнена,що причина в харчуванні і пасивному способі життя
На гормони здавала
Re1ne• 23 октября 2023
Ответ дляФрекенБок
Справа не а тому що жирна,а в відношенні до свого життя
В неї батько служить, для неї це може бути стрессом
Капуста Маша• 23 октября 2023
Ответ дляДружная семейка
Что обычно близкие в таких случаях делать? Наверное, как то помогают их этого выкарабкаться или хотя бы улучшить состояние здоровья. Но точно не делать вид, что ничего такого не происходит.
Доктор Хаос• 23 октября 2023
Ответ дляФрекенБок
На гормони здавала
Ну, якщо вона здавала на гормони, то сама злякалася. Ні з того, ні з сього не пішла б. Значить її це хвилює, але їй неприємно, що ви лізете в цю тему. А навчання як захоче, то завжди можна поновитись.
Re1ne• 23 октября 2023
Ответ дляФрекенБок
На гормони здавала
Харчування при вас було інше? Яке саме? Чим ви іі годували?
автор ФрекенБок • 23 октября 2023
Ответ дляRe1ne
Служить мій чоловік,це не її батько.
Я не виключаю стрес,інтеграція це дуже важко,ще й самій в чужій країні (((((
Але ж треба бачити проблему,що вона існує,а в мене враження ,що мені на зло ігнор
Дружная семейка• 23 октября 2023
Ответ дляКапуста Маша
Якщо наркоман сам не захоче, то ніяка сила в природі не змусить його викарабкатись. Батьки безсилі
Re1ne• 23 октября 2023
Ответ дляФрекенБок
Служить мій чоловік,це не її батько.
А її батько де?
автор ФрекенБок • 23 октября 2023
Ответ дляRe1ne
Вона з 15 років жила в гуртожитку,харчувалася в ідальні,купувала деякі смаколики,але не в такій кількості.
Зараз взагалі собі не готує,максимум розігріті напівфабрикати(((((
Капуста Маша• 23 октября 2023
Ответ дляДружная семейка
Если родители сидят на жопе ровно, то он никогда и не захочет. Так и сдохнет где-нибудь под забором. А я знаю случаи, когда родителям удалось детей вытащить.
Если так рассуждать, зачем вообще родные нужны, если толстому нельзя сказать: остановись, посмотри на себя в зеркало, ты себя убиваешь, а наркоману нельзя сказать, что он просто помрет молодым?
Новомодные веяния теперь нам внушают, что надо все принимать как есть?

автор ФрекенБок • 23 октября 2023
Ответ дляRe1ne
А її батько де?
Це не стосується цієї теми
Доктор Хаос• 23 октября 2023
Ответ дляФрекенБок
Ой, ні. Напівфабрикатами вся Європа харчується, і бутербродами. І далеко не всі з зайвою вагою. Я думала і правда, там одні хот доги. А піца та інша заморозка чи кулінарія готова, то нічого такого страшного. Щось не так і схоже, що вага так пішла вгору від їжі.
Дружная семейка• 23 октября 2023
Ответ дляКапуста Маша
Як у вас все просто, товстому сказати - не їж, наркоману - ти себе вбиваєш... Чому ж стільки людей з ожирінням, їм ніхто не радить менше їсти? Просто це феномен, і ніхто точно не знає, що відбувається в мозку залежного. І чому одні стають залежними, а інші ні. І все, що ми можемо зробити для людини із залежністю - поспівчувати
автор ФрекенБок • 23 октября 2023
Ответ дляДоктор Хаос
В тому й справа,що вона не хоче навчатися(((
Якщо зараз не хоче ,то чим старший тим складніше захотіти
Дружная семейка• 23 октября 2023
Ответ дляФрекенБок
Це не стосується цієї теми
Може у неї дитяча травма
автор ФрекенБок • 23 октября 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Треба ще враховувати кількість їжі!
На солодких газованих напоях і фаст фуду не поправляються,ви серйозно?
Капуста Маша• 23 октября 2023
Ответ дляДружная семейка
Так в этой теме автору начали втирать, как она не права что не может принять не здоровый образ жизни дочки. Вот я о чем. То что человек будет сопротивляться и имеет свое мнение, он ведь сам приходит, к тому к чему приходит, я же с этим не спорила.
Тем ни менее, что касается зависимостей, родным часто удается по крайней мере заставить человека задуматься над тем, что у него есть проблема.
Дружная семейка• 23 октября 2023
Ответ дляКапуста Маша
Тут дочка здала аналізи на гормони, тобто усвідомлює, що щось не гаразд. Мені здається, тут депресія і дивно, що мама-лікар не тягне дочку до психіатра
автор ФрекенБок • 23 октября 2023
Ответ дляДружная семейка
Аналізи здала з моєї подачі,коли приїздила додому ,планово
Як і планово пройшла всіх спеціалістів.
Ви розумієтеся в психіатрії?що так віддалено вже можете ставити діагнози?
Навіть якби я її туди потягла,як ви кажете,успіх лікування залежить від бажання лікуватися.А його не має,в тому і проблема
Брюлик в стразах• 23 октября 2023
Ответ дляСкажений гудзик
Розкажіть про це людям, які страждають від безпілддя і прийняли б будь-яку дитину такоюч яка вона є, незалежно від ваги і харчових звичок, зовнішнього вигляду і т.д
Навіщо про це розказувати тим людям?
Дружная семейка• 23 октября 2023
Ответ дляФрекенБок
Як і планово пройшла всіх спеціалістів.
Я написала ’мені здається’ що цілком природно запідозрити депресію. Ви знаєте, хто і як встановлює діагноз, ви ж лікар. Все, що ви можете зробити - продовжити власну терапію