Додаю напруги• 23 октября 2023
Уро-ваксом
Хто пив цей препарат при хронічних циститах? Як вам? Допомогло?
Aloalo-6d84• 23 октября 2023
Я пила. Повний 0.
У мене хронічний цистит з 2017 року, чим тільки не лікувалася, нічого не допомагає, після кожного лікування здаю аналіз сечі на бакпосів, а там все одно є бактерія Колі.
І через деякий час після лікування знов цистит…
Але я знайшла для себе одну тактику, яка мені допомагає, уже більше півроку жодного разу не було загострення циститу. Все просто - я пʼю багато простої води. Десь 1,5 літри в день як мінімум.
Додаю напруги
• 23 октября 2023
Ответ дляAloalo-6d84
Я пила. Повний 0.
І в мене бактерія е колі. Ну я ще Д-Маннозу собі призначила, хоча лікар каже, свята вода. А що у вас провокує рецидиви?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 23 октября 2023
Трохи стало легше,але повністю не допомогло.Так як в посіві знайшли кишкову паличку,то після антибіотика п´ю д маннозу з клюквою.Оце мені допомогає
Додаю напруги
• 23 октября 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Клюкву в таблетках? Порадите препарат?
Ребенок пил, просто спасло. Назначал врач в Германии, наши тогда одни антибиотики и о профилактике вообще 0. Лечил профессор Иванов, бедные наши дети(
Схема была такая. 3 мес каждый день. Потом Еще 3 мес по 10 дней (с 1го по 10 число каждого месяца).
Параллельно бифидумбактерин (он был в стекл бутылочке сухой порошок на дне), я доливала туда кип теплой воды и обрабатывала наружные половые органы (уретру, влагалище).
Чудо Ф_ф КеДаХ• 23 октября 2023
Ответ дляДодаю напруги
Не правда,я спасаюся д манозою+ клюква.на айхерб беру,там дозування велике
Додаю напруги
• 23 октября 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Теж пʼю, не знаю, вже скільки, а клюкву ви сік пʼєте? Чи капсули?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 23 октября 2023
Ответ дляДодаю напруги
Клюкву в таблетках? Порадите препарат?
На айхерб беру по знижці,яка є.now наприклад
Додаю напруги
• 23 октября 2023
Ответ дляSo_so
Правда, у нас лікують епізод, а з профілактикою важче набагато. Рада, що допомогло вам!
Aloalo-6d84• 23 октября 2023
Ответ дляДодаю напруги
Д-маннозу теж пила, нічого вона не допомагає, півбанки пропила, знов почався цистит, так і стоїть півбанки, вже не пʼю, бо не бачу сенсу…
Не знаю що провокує. Ось так живу і в один «прекрасний» день відчуваю, що ось знов починається. І ці «прекрасні» дні були все частіше. Потім почала багато пити води і зрозуміла, що реально завдяки цьому цистити пропали.
Інколи буває таке відчуття, що ось-ось почнеться, тоді я швидко за склянку з водою і пʼю, пʼю.
Я так розумію, що завдяки воді мій мочовик промивається. Бо помітила що якщо я мало пʼю, то сеча має такий темний колір і дуже неприємний запах, а якщо пʼю багато води, то сеча майже без запаху і без кольору.
Ответ дляAloalo-6d84
Я пила. Повний 0.
Значит вас неадекватно лечили(
Не должна сразу после лечения в бакпосеве снова быть e.coli, через время, после ПА- да, но не сразу
У меня тоже такая же зараза, после лечения и бакпосев, и ОАМ чистые, но у меня цистит после ПА, сейчас нет секса и нет цистита.
Уро-ваксом только закончила пить, пила 3 месяца, что-то определенное сказать не могу, на протяжении этих 3-х месяцев обострения не было, но может это и не из-за препарата, а скорее из-за отсутствия секса.
Д-маннозу тоже пила по 6 капсул в день, но для меня была точно святая вода, не допила даже банку(
Aloalo-6d84• 23 октября 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ну бачите кому як. Мені не допомагає
Чудо Ф_ф КеДаХ• 23 октября 2023
Ответ дляДодаю напруги
Капсули п´ю.При загострені пила прям по дві таблетки манози і клюкви по три рази на день.Потім по одній три рази,десь три місяці.
Додаю напруги
• 23 октября 2023
Ответ дляTata6818
Значит вас неадекватно лечили(
Посткоїтальний цист пропонують лікувати ще оперативно, або філером
Збільшити відстань від урології до гінекології
Aloalo-6d84• 23 октября 2023
Ответ дляTata6818
Значит вас неадекватно лечили(
В мене не після сексу, а на постійній основі цистити. Десь рік тому дійшло до того, що цистит проявлялася два рази на тиждень. Зняти симптоми мені допомагав фурадонін. Випивала таблетку, все проходило і через два дні знову.
З 2017 року я відвідала багато урологів, останній раз була навіть у невролога , ніяке лікування не допомагає позбутися е.Колі
Додаю напруги
• 23 октября 2023
Ответ дляTata6818
Я пила месяц Нефрокеа, назначал уролог
Спасибі 🙏
Додаю напруги
• 23 октября 2023
Ответ дляTata6818
Спасибо, надо почитать, мне об этом не говорили, но у нас не медицина в этом вопросе, а сплошная темень, к сожалению(
Операція дуже радикально, а філер нормально. Але його раз у півтора роки треба повторювати
Е колі нормальний житель організму, але не «там»
Тому зараз пробують збільшити відстань (у всіх жінок вона в принципі менша ніж у чоловіків) до уретри, щоб не потрапляла патогенна мікрофлора
Ответ дляAloalo-6d84
С фурадонином вы точно не избавитесь от e.coli
В бакпосеве же есть какой-то чувствительный антибиотик?
И что, вы его пьете, сдаете анализ и снова e.coli?
Ответ дляДодаю напруги
Да, понятно, что важно количество этих бактерий и при снижении иммунитета идет рост, значит надо укреплять иммунитет, увлажнять слизистую влагалища, применять свечи противовоспалительные, это мне так объяснял гинеколог)
Но я уже устала лечиться, только то и дело, что что-то пьешь, мажешь, ставишь)
Додаю напруги
• 23 октября 2023
Ответ дляTata6818
Саме так, треба якісна профілактика, радикальна
Свічки взагалі ненавиджу
Для зволоження слизової ще пропонують плазмотерапію
Свічки взагалі ненавиджу
Ясамаякрасивая)• 23 октября 2023
Я пила уро-ваксом, мені не допомагав від рецедиву.Я страждаю хронічним цистииом років певно 6.Цистит після ПА просто кожного разу був, вже не знала чим спасатись.Збудник теж кишкова паличка,бак посів сечі завжди чистий.Мені вже урологи радили і операцію, хоча при огляді у мене анатомічне розташування вірне, уретра не опущена.Що мені реально допомогло- пити багато води, плюс клюквенний морс, після кожного па, сходити по маленькому, плюс душ і ще вправи для укріплення м´язів тазового дна, можете подивитись в інтернеті + вправа Кегеля.І як не дивно після пологів в мене пройшли рецидиви, вже більше року циститу нема.Не знаю що спрацювало, може вправи, може вагітність і пологи.
Додаю напруги
• 23 октября 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Дякую вам!
Додаю напруги
• 23 октября 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Ви морс у капсулах пили чи сік?
Вчителька з мікрорайону• 23 октября 2023
Раніше був просто жах, після кожного сексу хоч плач. Були всякі різні схеми: антибіотик пів року після кожного акту, але не частіше 1 раз в тиждень,+ уро-ваксон і ще купа чого. Нічого не допомогло. Потім знайшла норм уролога, і лікувалась простим Катарія.
Періодично буває і зараз, при перших симптомах випиваю 1 шт і зразу проходить. Ну і звичайно гігієна важлива, душ до / після, попісяти до/після. Води пʼю багато
Ответ дляДодаю напруги
А подскажите, пжл, где в Украине предлагают лечение филлером?
Что-то я не нахожу такую информацию
Додаю напруги
• 23 октября 2023
Ответ дляTata6818
Что-то я не нахожу такую информацию
Мій гінеколог в центральній Україні, приймає і в приватних клініках і державній жіночій консультації
Aloalo-6d84• 23 октября 2023
Ответ дляTata6818
Я знаю що фурадонін мені не допоможе позбудитися колі, але він мені знімає ті неприємні симптоми, він для мене як «паличка-виручалочка».
На рахунок антибіотиків, все вірно, пила ті до яких чутлива колі, потім здаю аналізи і знову вона є. Останній раз навіть був курс антибіотиків у вигляді крапельниць. Але історія та ж сама. Я вже змирилася з тим, що буду жити з цією проблемою до кінця життя. Добре що виявила для себе, що пиття допомагає цю проблему не посилювати
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Скажіть, будь ласка, яка схема лікування катарією? Бо вже теж багато чого перепробувала, цистит далі мордує (((.
Просто при перших симптомах чи якось ще періодично курсом пропиваєте?