Додаю напруги• 23 октября 2023
Уро-ваксом
Хто пив цей препарат при хронічних циститах? Як вам? Допомогло?
Вчителька з мікрорайону• 23 октября 2023
Ответ дляAuroraten
Скажіть, будь ласка, яка схема лікування катарією? Бо вже теж багато чого перепробувала, цистит далі мордує (((.
Просто при перших симптомах чи якось ще періодично курсом пропиваєте?
Коли попала до лікаря, то була активна фаза, тому схема була 3дні 3 р в день. Потім 2р в день 2 дні. А зараз просто 1 випиваю, зазвичай на наступний день уже і не відчуваю дискомфорту. Але якщо не пройшло повністю, то ще одну. Курсом не потрібно
Ясамаякрасивая)• 24 октября 2023
Ответ дляДодаю напруги
Ви морс у капсулах пили чи сік?
Я перебиаала клюкву з цукром і заливала кип´ятком, пила замістью чаю