Тихомандражная• 23 октября 2023

Дуже мало рухаюсь, як схуднути?

Мій зріст 165, зараз вага - 62. За минулий тиждень мінус 1,5 кг.
В мене проблема зі спортом, я взагалі мало рухаюсь. Майже не ходжу ніколи. Зранку сніданок сім´ї, дитину відправила до школи і з 9 до 18 працюю за ноутбуком. Ввечері хатня робота, вечеря і спати. Все. І так цілий тиждень. Інколи вибираюся в місто, але це рідко.
Нікуди не ходжу, покупки і ті раз в тиждень. Як це компенсувати? Тренажер купити не варіант, коштів на таке немає.
Смурфетта• 23 октября 2023
Ответ дляГейТуда
Худнуть не від ходьби чи фіз навантажень, а від дефіциту калорій і правильного співвідношення в раціоні білків, жирів та вуглеводів.
У автора нормальный вес . 58 воспоминание молодости.

автор Тихомандражная • 23 октября 2023
Ответ дляБезВзяток
Некомфортно у фізичному чи психологічному сенсі?
І так і так).
Кто крайний?• 23 октября 2023
Ответ дляГейТуда
Дефіцит калорій легко та просто створюється фізичним навантаженням.
ГейТуда• 23 октября 2023
Ответ дляСмурфетта
Кому як, у мене зріст 167 і вага 62 кг, то для мене теж багатувато, в ідеалі було б 57, я все життя була у вазі 52-57 кг.
Смурфетта• 23 октября 2023
Ответ дляТихомандражная
Мені соромно) Живемо зараз в селі, як буду ходити по вулиці в селі туди і назад?!😭. Я зранку роблю вправи на подвір´ї, коли був город, то там були свої ,, вправи,, та фізичне навантаження. А зараз бачу, що взагалі мало рухаюсь
Молча , наушники в уши ..
Вам не всеравно ?
ГейТуда• 23 октября 2023
Ответ дляКто крайний?
Але схунути можна і без них, я про це писала.
Смурфетта• 23 октября 2023
Ответ дляГейТуда
Все життя до 40?
ГейТуда• 23 октября 2023
Ответ дляСмурфетта
Все життя до 40?
До 39 років, а потім розслабилася і тепер треба брати себе в руки, щоб скинути, а з цією війною на стресах, щось ніяк не виходить.
Смурфетта• 23 октября 2023
Я в карантин брала тренажер на прокат ( орбитрек)

Кто крайний?• 23 октября 2023
Ответ дляТихомандражная
Ой, ну Ви неправі. Я також маю будинок в селі і ми там живемо на канікулах, вихідних, коли дистанційне навчання в дітей.
Нас (мене і середню дочку) всі називають ’олімпійці’, ’чемпіони’, ’ті, що постійно бігають’ :)))
Навпаки в людей викликає захоплення і бажання наслідувати.
Тепер не ми одні так робимо!
Тим більше в селі це крутіше - свіже повітря!
Смурфетта• 23 октября 2023
Ответ дляГейТуда
Это у всех привет сорокет
Метаболизм .. у меня до 42 подарок был 60 кг всегда 175
Потом ни от чего 5 и уже 68 мой вес
ГейТуда• 23 октября 2023
Ответ дляСмурфетта
Это у всех привет сорокет
Потом ни от чего 5 и уже 68 мой вес
Ех, залишається тільки мріяти.
всемВсёИмного• 23 октября 2023
Зменшіть раціон, їжте не з телефоном ноутбуком, а 10 хв тільки ви і їжа. Мені психотерапевт дав таку пораду, і я вже тиждень як реально їм менше, і потрошку худну, не передаю. Спробуйте
Кто крайний?• 23 октября 2023
Ответ дляГейТуда
Тут треба індивідуально дивитись.
Моя старша дочка, як усі дурнуваті підлітки, зірвала собі обмін речовин тими дурнями дієтами.
Поправляти потім з персональним тренером-дієтологом.
Насампепед та її примусила харчуватись мінімум на 1500 ккал.
Ну тренування само собою. Але їй більше силові зайшли.
Мені і середній більше кардіо заходить.
Але основа - достатнє, збалансоване харчування.
Наездница• 23 октября 2023
Ответ дляБезВзяток
А чому ви вирішили, що при параметрах 165 / 62 у вас зайва вага?
Я 164 , 60, у мене реально зайвих 5-7 кг.
Але я астенік, у мене м´язів мало зовсім, руки і ноги худі, зап´ястя 14 см.
А жирок накопився, набрала 10 кг від своєї звичайної маси тіла. Теж мало рухаюся + прийом антидепресантів.
Так це я ще харчування дуже змінила, так взагалі не уявляю що б було.
БезВзяток• 23 октября 2023
Ответ дляСмурфетта
Плюсую. С годами большинство людей набирают к старости десяток полтора килограмм.
Стріляний птах• 23 октября 2023
Автор, ходіть по хаті.
Я теж віддалено працюю, але находжую 10 тис мінімум, щодня.
автор Тихомандражная • 23 октября 2023
Ответ дляСтріляний птах
Автор, ходіть по хаті.
Дякую, що порадите для відслідковування кроків? Можливо якийсь додаток?
Пробувала завантажити щось, але потрібно рухатися на великі відстані і тоді додаток рахує, по будинку - не має результату.
Стріляний птах• 23 октября 2023
Ответ дляТихомандражная
Боже, у вас ще й власний будинок!..
То вийдіть по двору кола намотуйте!

Стріляний птах• 23 октября 2023
Ответ дляТихомандражная
Так, в мене додаток Крокомір.
Salsa-24da• 23 октября 2023
Вообще, чтобы похудеть надо есть меньше.
Больше двигаться это уже второй пункт.
Не такой важный, как первый.
Стріляний птах• 23 октября 2023
Я минулої весни ногу скрутила, мусила місяць сидіти( То потім вирішила- баста, буду ходити. Чоловік дивився-дивився, а потім і сам став ходити, встановивши додаток: на роботу, з роботи, по господарству (у нас теж будинок). Тепер як бачить, що не находив, то теж по двору туди-сюди ходить.
Мой_ужин• 23 октября 2023
Ответ дляБесбардак
У меня тоже работа дома с 9 и минимум до 18. При этом тоже утром надо 2-х школьников отправить, 2 раза в неделю перед работой на 8 утра курсы, 3 раза в неделю вечером другие курсы, и то успеваю в зал 2-3 раза в неделю и обязательно стараюсь хоть 5000-6000 шагов находить.
вы просто супер-женщина
Оченьценная• 23 октября 2023
Ответ дляБесбардак
В обед хотя бы на полчаса выходить пройтись и 2-3 раза в неделю ходить в зал заниматься.
10000 шагов ежедневно, на похудение никак не влияло у меня,пока не добавила фитнес
Я инженер, меряю от 1• 23 октября 2023
Ем почти все, ни в чем себе не отказываю, просто не переедаю. И хожу очень много. Где-то по 5 км в день. Складки жира тают на глазах.
Кайдашева дочка• 23 октября 2023
Ну стоит у меня в квартире беговая дорожка за 40 тыс.грн.За день до войны купили.Ни дня никто не бегал.Серьезно.Никто не хочет и нет настроения.И продать жалко.Вещи на ней лежат.А я как ходила жирная 150 кг так и хожу.Так что покупка тренажера домой гиблый номер
Кайдашева дочка• 23 октября 2023
И дом есть с огородом 40 соток.Все лето там.Но почему то вес все равно растет.Хотя мало ем.В молодости 45 кг была.А родила трое детей все,хана.Рост 180 см.
Бесбардак• 23 октября 2023
Ответ дляОченьценная
На похудение влияет дефицит калорий, а достигаться он может разными путями. И на одном питании можно сбросить вес, просто есть придется меньше, чем со спортом.

А вы не увидели совет пойти в зал в моем посте или при чем тут ваш комментарий только о ходьбе? Я где-то писала исключительно о ходьбе для похудения? Еще и с указанием 10 000?
бибизяна• 23 октября 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Їсти на піввідра меньше
Пекельнi Борошна• 23 октября 2023
Я 164,вес 60
Тоже мало двигаюсь
Груша,так хоть сиси трошки есть,а когда я 57,то все начинают спрашивать чем я болею))
Тут ещё от фигуры зависит,кто-то норм смотрится при таком росте при65кг,а кто-то считает себя толстухой при 50кг