Киця-бриця• 23 октября 2023
Некст Next повернення кількість бланків
Підкажіть будь-ласка, це так і має бути: тільки 2 сторінки бланків. Зверху показано, шо це 2 і 3 сторінка. Першої немає. Як зробити повернення? І що там має бути на першій сторінці ?
ЯкаКраля• 23 октября 2023
Розріжте 3тю сторінку так, щоб на кожній був штрих-код. Верхню наклейте зверху на посилку, нижню вкладіть всередину посилки.
Мексиканочка• 23 октября 2023
Перша сторінка, це Ваша адреса, і вона приклеєна до пакета в якому були речі, для повернення Вам потрібна 3 сторінка.
Киця-бриця
• 23 октября 2023
Ответ дляЯкаКраля
Дякую ❤️
Счастье_же_вот_оно• 23 октября 2023
Ответ дляКиця-бриця
Дякую ❤️
Розібралась
Автор, перепишите адрес обратной доставки на сайте у них. А то есть некоторые трудности на почтах