СережкинаЯ• 23 октября 2023

Хто за останні півроку купував електронну книгу?

Цікавить в Україні. Яку купили? Які якості для вас були важливими? Які мінуси у вашої книги?
Обираю собі. Дякую за відповіді.
Звожу з розуму• 23 октября 2023
Послухаю, моя старенька вже.
Найважливіше - підсвітка
Stepa_nida• 23 октября 2023
Судячи з контексту, ви про читалку, а не книгу.
В мене ПокетБук, отримана в подарунок. Якби зараз купувала, то обрала б щось з кіндл.
Для мене важливо - швидкість роботи, естетика, тонкий корпус і легка можливість завантажувати книжки онлайн (без оцих всих проводів-кабелів).
А Липи Цвітуть• 23 октября 2023
купила на олх Pocket Book 616 б\у, але по факту майже нова, просто у людини лежала кілька років.
2000 грн, критерій був лише 1 - наявність підсвітки. дуже задоволена, акумулятор тримає місяць при регулярному користуванні.
Принцепесочка• 23 октября 2023
Ответ дляStepa_nida
А в чому різниця?
Stepa_nida• 23 октября 2023
Ответ дляПринцепесочка
А в чому різниця?
Читалка - це пристрій. Електронна книга - це файл з текстом книги, який завантажується в читалку.
Принцепесочка• 23 октября 2023
Ответ дляStepa_nida
А..ви так називаєте. В магазинах пристрій все одно називається електронна книга, а сам твір книга в електронному форматі.
НашлаПерепискуМужа• 23 октября 2023
Ответ дляStepa_nida
З дозволу автора запитаю у Вас,як Ви вважаєте чи зможе жінка 63 роки,це моя мама ,освоїти кіндл ? В неї ніколи не було такого гаджета ,має планшет і читає з нього . І який кіндл Ви можете рекомендувати як перший.
Манкоголік• 23 октября 2023
Сину купувала взимку покет бук. І у мене покет бук. Обидві моделі з підсвічуванням екрану, з хмарним сховищем (якщо читаємо з книжки, а потім десь в дорозі зайти з телефону в додаток покет буку то книжка підтягується у телефон. І навпаки. )
Обидві з доступом до інтернету. Тобто можна качати одразу в книжку, а не через комп. Але я, зазвичай, на телефон качаю, а потім через хмарку підтягую на книжку.
Stepa_nida• 23 октября 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Як на мене, то читалки простіші, ніж планшети. Звісно освоїть, було б бажання)

Щодо першого кіндла сказати важко, мені подобається Kindle Oasis через те, що він має водостікість, щоб не боятись розлитого чаю і наявність ’корінця’, за який його тримаєш
Sleepyhead• 23 октября 2023
Я придбала рідер Кіндл, який був у вжитку. Не жалкую. Основні вимоги в мене були: гарна батарея та підсвічування. До цього в мене було два Кіндли. Але без підсвічування.
Яичница с беконом• 23 октября 2023
плюсуюсь за покет бук, перша була у використанні біля 10років, змінила її на новішу модель через відсутність підсвітки. нарікань не маю, з іншими не порівнюю , так як не маю досвіду використання)
НашлаПерепискуМужа• 23 октября 2023
Ответ дляStepa_nida

Дякую