Манкоголік• 23 октября 2023
Подарунок директору
Дарую ручку паркер, за 450 грн. Вона буде в звичайній паперовій упаковці. Без красивої коробочки. Як оформити? Покласти в паперовий пакетик і додати шоколадку? Чи що ще можна? Подарунок від мене однієї
Манкоголік
• 23 октября 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Шоколадка явно лишняя. имхо.
Мені не зручно, що ручка не в футлярі, а просто. Хотіла щось додати. А пакетик не зайвий?
Манкоголік
• 23 октября 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Купіть може просто коробочку до ручки і все?
Дорого
А Я Самая Самая• 23 октября 2023
Ответ дляМанкоголік
Дорого
Звичайну коробочку в канцелярії більш менш підходящу
Манкоголік
• 23 октября 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Тоді я маю ручку в нкї покласти, без рідної коробки. Як доведу, що це паркер
А Я Самая Самая• 23 октября 2023
Ответ дляМанкоголік
А так як збираєтесь доказувати?
Танцем чи баснею?)
Хи хи, ну ну• 23 октября 2023
Ответ дляМанкоголік
Как этот пакетик выглядит? Может бантик прикрепить просто и все?
Манкоголік
• 23 октября 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
А Я Самая Самая• 23 октября 2023
Ответ дляМанкоголік
Так у вас на самой ручке написано, что паркер.
Пусть запакуют вам в коробочку где упаковка подарков
Хи хи, ну ну• 23 октября 2023
Ответ дляМанкоголік
Я бы купила маленький пакетик бумажный с красивой картинкой или в подарочную бумагу упаковала.
Свезло так свезло• 23 октября 2023
Ответ дляМанкоголік
А чим вона така класна, що стільки коштує? Чи це тупо плата за ім´я?
Манкоголік
• 23 октября 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Бренд. То сама дешева. Є по пару тисяч. Стержні дуже дорогі, вже сам собі докупить
Свезло так свезло• 23 октября 2023
Ответ дляМанкоголік
Блин никогда этого не понимала, этих брендов😁
Угадайс• 23 октября 2023
а это уместно? какие отношения, директор вам дарит тоже индивидуальные подарки как всем индивидуально?
Медсестричка• 23 октября 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Це сама примітивна модель. Такі під мерч купують. На подарунок таке собі
Манкоголік
• 23 октября 2023
Ответ дляУгадайс
Це рішення колективу, дарувати від кожного окремо
Угадайс• 23 октября 2023
Ответ дляМанкоголік
странно, если так. что то дорогое подарить от всех или индивидуально. и потом директор будет изучать подарки по стоимости и так же дарить в ответ((