Зараз все скажу• 23 октября 2023
Є ті хто в Іспанії?
Де ви вчили чи вчите іспанську мову? Чи виходить у вас опанувати мову?
Бубль Гум)• 23 октября 2023
Я вчила рівень А1 з репетитором і далі вже сама купувала іспанські підручники і дивилась різні уроки в ютюб.
Прорив стався коли почала багато спілкуватися з місцевими і пішла на роботу в готель.
Мені іспанська краще пішла ніж англійська. Прямо моя мова, обожнюю її
Зараз все скажу
• 23 октября 2023
Ответ дляБубль Гум)
Круто, за який період опанували мову?
Анчо Ус• 23 октября 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Круто, за який період опанували мову?
Моя дочка за рік опанувала мову до рівня співбесід.
Займалась онлайн з репетиторами, потім купила собі підручники. Ну і постійне спілкування, занурення у середовище. Вона там живе. Але ще просить говорити повільніше, бо не все чітко розуміє коли тараторять.
Бубль Гум)• 23 октября 2023
Ответ дляАнчо Ус
Ну в мене так вийшло, що рік я займалась нею як хоббі в Україні, пройшла десь до половини рівень А2. Приїхала в Іспанію і зрозуміла що не розумію нічого. Місяць я дуже інтенсивно штурмувала все, що вивчила і нове і далі вже робота, плюс знайомі, десь приблизно за 2-3 місяці я могла на середньому рівні говорити. Його по суті достатньо для всього. Але хочу все ж добити B2.
Насправді в середовищі найкраще займатися.
Я скільки років мучила англійську щоб довчити до рівня С1 в Україні. І такий прорив з іспанською за декілька місяців. Особливо розуміння.
Але правда південні акценти і діалекти тяжкувато мені йдуть, і латиноамериканські.
Треба ось так• 23 октября 2023
На лайте учу. Везде Английский прокатывает, если нет то переводчик в телефоне. Но тут все доброжелательные, будут на пальцах показывать если надо.дети в школе учат