Шальная коклетка• 23 октября 2023
Сказала любовнику что обиделась
Мы давно с ним встречаемся много лет.
Он просто меня использовал всегда без какой либо отдачи будь то элементарное внимание или материальные блага. Мог позвонить чтоб встретиться потом попасть на неделю ни звонка ни сообщения и так по кругу. Я молчала всегда его ждала. Сегодня опять он объявился после недели молчания. Я сказала что в трест не будет ты забыл обо мне на неделю. Пиши жене своей ты ж ее так любишь. Он боится всегда разговоров и ему не хочется слышать неприятное. Мне надоело я устала. Я хочу внимания подарков и так далее я задолбалась. Мне не нужен он 24/7 мне не нужно его развод и все такое мне нужно элементарно нормальное человеческое отношение как к женщине. Точнее я этого хотела а теперь уже я ничего с ним не хочу достало все
СветЛана_Я• 23 октября 2023
Просто , скажіть йому все те що написали нам..... може він не здогадується, що саме Ви хочете ))
Психологічка• 23 октября 2023
Автор такого лайна як оцей ваш недокоханець повний СЗ - хоч кожного дня новий. Нащо за оцим так вбиватися? Я ще розумію якби ставився добре, ну ок є що втрачати. А так.... Ну релаьно....
Шальная коклетка
• 23 октября 2023
Ответ дляСветЛана_Я
Я сказала ему что мне нужно внимание.
Шальная коклетка
• 23 октября 2023
Ответ дляПсихологічка
Ну от я тоже так думаю. Надоело все.
руки_Крюги• 23 октября 2023
Так смысл вызванивать, а вы влюбились, но зря, главное что б деньгами помогал
Психологічка• 23 октября 2023
Ответ дляШальная коклетка
Ну от я тоже так думаю. Надоело все.
Автор йдіть на СЗ реально. ну можна там знайти, можна. Просто відноситися до всього з легкістю, не ’примірювати фату’ після кожної переписки, зголошуватися спілкуватися з усіма (я не про секс, я про спілкування), тобто не загоняйте себе в рамки тому що фотка ’ на фоне килима’ чи тому що він на складі працює’. Він може виявитися дуже гарною людиною Особливо якщо вам не терміново заміж потрібно.
Як ухурделю• 23 октября 2023
Ответ дляШальная коклетка
Я сказала ему что мне нужно внимание.
Ну какое внимание можно ждать от женатого мужика? Вы любовница, любовница для секса, вот он вас и юзает, для секса. Звонит когда скучно.
Замріяна• 23 октября 2023
Ответ дляШальная коклетка
Я сказала ему что мне нужно внимание.
Хотел бы вам уделять внимание , то его не пришлось бы кляньчить
Шальная коклетка
• 23 октября 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Ну а мне это надоело
Шальная коклетка
• 23 октября 2023
Ответ дляЗамріяна
А мне уже и не надо хватит
Як ухурделю• 23 октября 2023
Ответ дляШальная коклетка
Ну а мне это надоело
Так а тема о чем? Надоело, прекращайте. Вы какой совет хотите получить? Как получить внимание от любовника?
Лукава_Кiшка• 23 октября 2023
Автор, я з вами, у мене теж такий придурошний коханець
зараз черговий його ігнор, а я цього разу розслабилася і махнула рукою....
влаштовую романтік зі своїм чоловіком, займаюся дітьми, більше сил на роботу, спілкуюся зі знайомими, живу для себе
пішов нах, щоб у нього ще клянчити звичайне людське ставлення
Психологічка• 24 октября 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Буває по всякому... Буває що й кохають коханку і одружуться і дітей мають і живуть довго і щасливо. Наприклад мій колишній чоловік одружився з коханкою. Давно, дуже давно.
Шальная коклетка
• 25 октября 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Скажіть будь ласка скільки ви з ним вже?
Лукава_Кiшка• 25 октября 2023
Ответ дляШальная коклетка
Знайомі два роки і практично два роки, як зачепило, від тоді він постійно знаходив привід для спілкування, точніше щодня майже, потім почав про любов говорити.... і я здалася, 5 місяців тому почався й інтим, але саме я сказала, що тільки, як коханці,
але ж, бляха, хочеться людського ставлення хоча б
Він одружений, жінка за кордоном, але вони перед війною роз´їхалися, знаю, бо поруч живемо, власне, його сімейна криза нас і зблизила
Так задовбало і так образливо ось таке ставлення без уваги, без якихось дрібниць-подарунків, і пристрасть ще шалена, не знаю, як її позбутися
Зараз намагаюся всю увагу на чоловіка скинути, щоб цього позбутися, не хочу я тільки секс, хочу романтичних дрібниць теж, але, якщо у людини не йде від душі, то не змусиш
Він у сексі розкішний, але ж не тільки секс, блін, ледве зібралася, щоб зрадити і такий облом