Носки на подтяжках• 23 октября 2023
Бідні євреї.
Реально сьогодні подивилась сторіс єврейки, як їх хейтять. Навіть в Польщі всілякі паради проти євреїв зараз проводять. Я думала, ця тупість давно закінчилась, десь разом з гітлером. А ні. Нас жаль, але нас хоча б весь світ підтримував (хоч на початку). А їм і так не солодко, ще й хейт звідусіль.
Істеріомама• 23 октября 2023
Політика відкритих дверей у Європі вилазить боком. Сподіваюся, що Європа з цієї ситуації зробить висновки
МУСЯкомарова• 23 октября 2023
Все бедные.
Чмырят людей по всему миру вне зависимости от цвета кожи и национальности.
Джем Шакіри• 23 октября 2023
Палестинцы тоже бедные. Прям ото всюду Аллах Акбар с автоматами и бомбами в сумках!
Носки на подтяжках
• 23 октября 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
Все бедные.
Здається, шо євреїв прям постійно. Я навіть не розумію до пуття, за що.
Фляшка на трьох• 23 октября 2023
На евреев гонят потому что они в высшем руководстве разных стран.
Но кто ж виноват, что так много гоев)
Капризуля• 23 октября 2023
Ответ дляІстеріомама
Що?
Перечитайте ещё раз,если не поняли с первого раза
МУСЯкомарова• 23 октября 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Религия.
Иуда Христа предал.
Так они теперь за него расплачиваются.
Иуда Христа предал.
Так они теперь за него расплачиваются.
Істеріомама• 23 октября 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Вперше чую, євреям співчувають
Численні мітинги на підтримку Хамасу бачили?
Доктор Хаос• 23 октября 2023
Ответ дляІстеріомама
Ні, як можна тварюкам сплачувати?
Указка• 23 октября 2023
Ответ дляКапризуля
Удалено администрацией...
Та ну они считают эту землю своей еще за долго до арабов
постою_послушаю• 23 октября 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
Религия.
Иуда Христа предал.
Так они теперь за него расплачиваются.
Иуда Христа предал.
Так они теперь за него расплачиваются.
ничего, что Иисус сам был евреем, и Дева Мария тоже, и все первые христиане?
Не чіпай - вб ю• 23 октября 2023
Мені здається, що правильно їх називати іудеями чи ізраїльтянами, ні?
Клементина• 23 октября 2023
У мене чомусь повна стрічка FB на підтримку ХАМАС. Но розумію, чому мені FB це підсовує. А ще Грета Тумберг ’ stay with Gaza’ і Ілон Маск до купи
jannjann77• 23 октября 2023
Ответ длялюблю_тортики
Прогуливали историю?
А мы на истории про евреев не учили.
Liebelebenn• 23 октября 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
А українців? Наша історія страшніша тим що ми мовчимо. Нас вбили в 33/34 більше 10 мільйонів, мільйони виаезли в Сибір, перетворили більшість на какаяразніца...
Ответ дляPiracanta
Соглашусь, автор. Когда рашка стирала сирийские города вместе с сирийцами, то не пошевелился ни один араб. Вроде там не такие мусульмане живут. А теперь эти аллахуакбары повылезали со всех щелей. Кто их организовал?
До речі, так, де були всі ці співчуваючі?
Волшебная лампа• 23 октября 2023
Когда жили не в Израиле все косили от армии
Туда приехали и как миленькие служат