Жертва интернета• 23 октября 2023
Кто пользовался этим от акне?
Дочке 16 . Врач назначил еффезел
И розамет
После 3х дней еффезела стало хуже
Это так должно?.
У кого был эффект?
И розамет
После 3х дней еффезела стало хуже
Это так должно?.
У кого был эффект?
Чемодан-Вокзал-Майами• 23 октября 2023
Користуюся ефезелом. Лікар попереджала, що може бути така реакція, як ви описуєте, але в мене не було, я загартована ядрьоними ретиноїдами. Звʼяжіться зі своїм лікарем і вам скажуть, що робити далі
Ласунка• 23 октября 2023
Мы недавно начали. Через три дня пошла краснота, отек, пришлось приостановить
Тану на сонці• 23 октября 2023
Ответ дляЛасунка
І як лікувати далі? Інші препарати пробувати будете?
Ласунка• 23 октября 2023
Ответ дляТану на сонці
Жду, чтоб прошло, будем опять пробовать. Говорят, у многих так, когда вводят ретиноиды(
Ласунка• 23 октября 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
А вам помог он?
Щедрик• 23 октября 2023
В жодному протоколі двохкомпонентний еффезел не поєднають з метронідазолом
Еффезел спочатку пробують через день ввечері на суху ! Шкіру
А я с Рио-де-Житомира!• 23 октября 2023
Моїй майже пройшло акне є поодинокі висипи десь колись біотрейд болгарський уся серія і клозак виписувала лікар дерматолог-косметолог +пила вітаміни біотрейд і жовчогінне і біфідобактеріії,вмиватись cu skin