Мию чакри щоденно• 24 октября 2023
Що краще? Кт чи МРТ ? З контрастом (маяка тканина)
Маю брекеты , треба МРТ горла ,але брекети треба занять та робить знову . Чи можно зробить кт?
Мама фіфті цента• 24 октября 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Заитати змоги нема нажаль
Ви ж вже сьогодні питали. Це має вирішувати лікар. Зателефонуйте в клініку і запитайте контакти лікаря для термінового питання, або хай клініка сама зв´яжеться з лікарем. Зазвичай контакт лікаря ж на консультативному листі
Мию чакри щоденно
• 24 октября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Ви без направлення лікаря збираєтесь робити?
Направлення е,пiдозора на онкологiю . Нашли нарост
А вот недавно• 24 октября 2023
Надо у врача узнавать. Мне вообще назначили мрт, а потом для подтверждения кт