НаливайКа• 24 октября 2023
де краще зробити операцію? поліп ендометрію
Київ
обираю між клінікою Ісіда на медмістечку, Меділенд та Добрий проноз
можливо порадите конкретно лікаря?
буду дуже вдячна
можливо порадите конкретно лікаря?
буду дуже вдячна
ДлинноНожка• 24 октября 2023
Я в Добробуті робила на Ідзіковських, в новій клініці, лікар Музика. Дуже задоволена. Хоча попередні 10 років була пацієнткою Ісіди.
НаливайКа
• 24 октября 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Девочки озвучьте пожалуйста цену на операцию в этих клиниках.
я так зрощуміла ціна все включено близько 20 тис.
Регионщица• 24 октября 2023
это очень простая операция. можно сделать в любой хирургии гинекологии
Тро Нью-Йорку• 24 октября 2023
Ответ дляДлинноНожка
підкажіть, будь ласка, у скільки загалом обійшлась Вам операція? мені також радили Добробут, але у мене не тільки поліп, але й аденоміоз, скоріше за все ще спіраль треба ставити :(
Кредитная• 24 октября 2023
Ответ дляНаливайКа
Это рядовок выскабливпние, не стоит оно 20000, делайте в любой госгинекологии
Аноним с кешбеком• 24 октября 2023
Ответ дляРегионщица
А во сколько такая операция обойдётся в государственной гинекологии?
Мяо мой мяо• 24 октября 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
місяць тому робила на Червоному хуторі. гістероскопія+лапароскопія, 15500 в касу. чудове відношення і лікар. навіщо платити 20к грн за гістероспокпію, яка робиться максимум 20 хвилин? можу дати контакти лікаря, що оперувала. вона мені кісту ще вирізала, точково, щоб кусок яїчника не забрати, бо планую вагітність
Мяо мой мяо• 24 октября 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
в районі 7к грн
НаливайКа
• 24 октября 2023
Ответ дляКредитная
мені покриває страхова, і я хочу не вискарбування , а саме вирізати це два різних методи
Аноним с кешбеком• 24 октября 2023
Вчора подруга робила операцію в Адонісі, все обійшлося в 12 тис грн.
Кредитная• 24 октября 2023
Ответ дляНаливайКа
Ага, наслушались про резектоскоп??? Ну, ну, я вам как врач ответила- это рядовое выскабливание, не нужен там резектоскоп. А если по стрпховой, идите в исиду , из перечисленных вами вариантов- этот наилучший
Регионщица• 24 октября 2023
Ответ дляНаливайКа
мне вакуумом убирали.
Регионщица• 24 октября 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
это чуть дороже аборта, но цену аборта я не знала и знать не хочу, делала давно очень. не помню.
Ответ дляМяо мой мяо
Дайте будь ласка контакти лікаря
ДлинноНожка• 24 октября 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
У мене саме аденоміоз, я потрапила туди з кровотечею на гістероскопію. Під час гістеро виявили поліп, якого не було видно на узд, видалили його також. Спіраль не встановлюють під час операції начебто... це окрема процедура, після результатів гістології.
Загалом вийшло 19 тис. Це операція, наркоз, ліки, харчування, палата на півдоби.
Тро Нью-Йорку• 25 октября 2023
Ответ дляДлинноНожка
Дякую за інформацію. А навіщо харчування? мені сказали, що операція хвилин на 20, і хвилиен через сорок потому -додому можна. Щодо спіралі -зрозуміло..її встановлюють, звісно, окремо. Просто лікар повідомила, що видалять поліп, але щоб вирішити проблему із кровотечами скоріш за все доведеться ставити спіраль...боюсь, якщо чесно, різні відгуки чула
Мяо мой мяо• 26 октября 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Якого розміру поліпи рекомендують видаляти?
у мене по узд було 3 шт по 3мм, рекомендували видалити, бо я планую вагітніти. Після гістероскопії сказали, що їх було дофіга і трошки(
Ms. Откровенность• 26 октября 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Тобто лікар на УЗД може не побачити усього. ( А як взагалі все пройшло? Ви не боялися?
Це уві сні роблять? Боліло після?
Мяо мой мяо• 26 октября 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Це уві сні роблять? Боліло після?
так, може не побачити, хоча і лікар хороший і апарат узд досить хороший. я не боялась, 15-20 хвилин у ві сні, в операційній виводять з седативного сну і в палату. не болить зовсім і на наступні дні також. будуть кровянисті виділення. у мене при сечопусканні тільки були. іноді темні, іноді яскравочервоні. 2 годинки і додому. якщо ви у Києві, можу рекомендувати лікаря. оперує і в неділю також
Ms. Откровенность• 26 октября 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Я у Києві. Буду дуже вдячна.
Мяо мой мяо• 26 октября 2023
Ірина Анатоліївна 063 672-14-08 і 096 806-99-01. Харківське шосе, 121 Червоний хутір
Мяо мой мяо• 26 октября 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Я у Києві. Буду дуже вдячна.
палати двомісні. можете чоловіка або близьку людину взяти із собою) персонал хороший
Ms. Откровенность• 26 октября 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Дякую дуже!
Це державна лікарня, так?
Мяо мой мяо• 26 октября 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Дякую дуже!
Це державна лікарня, так?
так, але все у касу