Леплю из пластилина• 24 октября 2023
Прошу поради щодо високого тиску
Відразу перепрошую за питання.Але напишу як є.Маю сина,який зараз на передовій.Наразі в нього піднявся АТ до 190/90.Звернутися до лікарів ніяк.Мав проблеми з тиском ще до війни,коли навчався в училищі.Кардіолог дитячий назначала приймати препарати.В армію призвали зняв діагноз гіпертонія.Наразі хочу передати йому тонометр (той що був з ним під час наступу згорів)та препарати,які згадають АТ Немає змоги в когось взяти лікарську консультацію.Які саме ліки йому вислати?Ти що приймав в минулому чи щось інше?Розумію абсурдність мого питання,яке належить до площини лікарського рішення,але поки так.Буду рада вашим порадам.можливо тут є лікар.
Галя із Дарниці• 24 октября 2023
Пожелаю вашему сыну здоровья!
Может, врачи подскажут что-то дельное.
Трільчиха• 24 октября 2023
під язик каптопріл 50мг,це разова допомога. надалі потрібно постійні ліки підбирати(. так ви з дозуванням не вгадаєте , треба постійно мониторити тиск
Планшетница• 24 октября 2023
Як швидку допомогу використовую капторпрес і аналгін+ношпа, деякі краплі фармадепін використовують.
Можливо йому треба на щоденній основі вживати ліки, щоб тиск тримвся у нормі.
Леплю из пластилина
• 24 октября 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Пожелаю вашему сыну здоровья!
Может, врачи подскажут что-то дельное.
Дякую вам.
Леплю из пластилина
• 24 октября 2023
Ответ дляТрільчиха
Саме каптопріл,а не каптопрес?
Фізик-ядерщик заочно• 24 октября 2023
я не врач.
Успокоительные и против давления.
На всех действуют по разному.
Я не люблю каптоприл, у меня от него болит голова.
На мужа хорошо действует ко-пренеса, держит давление 24 часа.
Успокоительные и против давления.
На всех действуют по разному.
Трільчиха• 24 октября 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Саме каптопріл,а не каптопрес?
мені каптопрес зовсім не знижує тиск, він тідьки мочогонний
Леплю из пластилина
• 24 октября 2023
Ответ дляПланшетница
Ось,коли він вчився,то майже два роки ц приймав препарати Тиск став рівний.Тому й призвали до війська.Я ж питаю.Чи мені йому та самі препарати надіслати?Чи щось інше
Леплю из пластилина
• 24 октября 2023
Ответ дляТрільчиха
Там є препарат з позначкою Н.То він мочегонний
Трільчиха• 24 октября 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
то Енап Н. Каптопріл без Н
Трільчиха• 24 октября 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Каптопрес мочогонний
Планшетница• 24 октября 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Якщо цей препарат добре тримав тиск, то можливо варто продовжити його щоденний прийом, і ще покласти препарати швидкої допомоги.
Але я не лікар, можливо у його лікаря, що призначав запитиати, якщо можливо.
Леплю из пластилина
• 24 октября 2023
Ответ дляПланшетница
То було ще до війни.Я навіть не знаю чи є лікар в Україні наразі.
Леплю из пластилина
• 24 октября 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
я не врач.
Успокоительные и против давления.
На всех действуют по разному.
Успокоительные и против давления.
На всех действуют по разному.
А ко-пренеса в якій дозі?
Kuziapetrovna• 24 октября 2023
Провоцирующий фактор стресс. Нужны от стресса, но не тормозящие. Спазмолитики для сосудов типа папаверина.
Леплю из пластилина
• 24 октября 2023
Ответ дляKuziapetrovna
Бисопроол у нього був і щось з серії Енап,але інший.Хочу взяти валеріану в таблетках.
Фізик-ядерщик заочно• 24 октября 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
А ко-пренеса в якій дозі?
зависит от давления. У него 190 поднялось единоразово или постоянно?
4 мл обычно при 150
На 190 - 8 мл или 2 таблетки по 4 мл.
Но тут надо учитывать, что снижение давление сразу , достаточно быстро и потом
вот из инструкции
Как быстро снижает давление ко Пренеса?
Он снижает систолическое и диастолическое АД как в положении лежа, так и в положении стоя. Максимальный гипотензивный эффект достигается через 4–6 ч после однократного приема препарата и длится на протяжении не менее 24 ч.
4 мл обычно при 150
На 190 - 8 мл или 2 таблетки по 4 мл.
вот из инструкции
Как быстро снижает давление ко Пренеса?
Kuziapetrovna• 24 октября 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Можна ще валериану, вона крім заспокійливої дії має ще спазмолітичну дію. Магній ще візміть такий що раз у день пити треба він і на судини і на нервову систему діє добре.
Леплю из пластилина
• 24 октября 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
4 мл обычно при 150
На 190 - 8 мл или 2 таблетки по 4 мл.
вот из инструкции
Как быстро снижает давление ко Пренеса?
4 мл обычно при 150
На 190 - 8 мл или 2 таблетки по 4 мл.
вот из инструкции
Как быстро снижает давление ко Пренеса?
Я навіть не знаю скільки часу в нього такий тиск Він тільки но зараз про це написав.Там зв´язок тільки коли є інтернет.
Леплю из пластилина
• 24 октября 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
4 мл обычно при 150
На 190 - 8 мл или 2 таблетки по 4 мл.
вот из инструкции
Как быстро снижает давление ко Пренеса?
4 мл обычно при 150
На 190 - 8 мл или 2 таблетки по 4 мл.
вот из инструкции
Как быстро снижает давление ко Пренеса?
В нього взимку була контузія,то призначали сильні препарати.А зараз після тяжких наступів я навіть не знаю,що в нього і як.Іх до лікарів не водили.Які в тебе є ліки,ті й п´єш.
Фізик-ядерщик заочно• 24 октября 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
мне копренесу в больнице прописали.
Поднялось давление и сбить не могли.
Сбивают и через 15 мин опять тоже самое.
И пришел врач на консультацию , дал 2 маленькие таблеточки - эту и от сердца - и все.)))
Поднялось давление и сбить не могли.
Леплю из пластилина
• 24 октября 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
мне копренесу в больнице прописали.
Поднялось давление и сбить не могли.
Мій саме так приймав 2 препарати:в ранці від серця,ввечері від тиску.
Птица Говоруша• 24 октября 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Проконсультуйтеся у Фейсбук з кардіологом Солощенко Анна Віталіївна через приватне повідомлення (вказані на сторінці її контактні дані). Опишіть всю ситуацію, вона проконсультує що до препаратів. Це найкращий варіант.
Сторінка Солощенко А. В.
Леплю из пластилина
• 24 октября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Сторінка Солощенко А. В.
Дякую вам!А вона не відмовить ?
Фізик-ядерщик заочно• 24 октября 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
сочувствую, бедное дете. Конечно. кто их там лечит(((
Ему и для кровообращения наверное назначали при контузии?
Потому что давление бывает нормализуется, если нормализовали кровообращение. Да и при сотрясении показано.
И тогда это спазмалитики
+ что-то с гинко билобой , есть мед дозировки, для нормализации кровообращения и от давления, когда оно поднимается.
Плохо что нет врача и назначений.
Может сходите к неврологу с его картой и диагнозом назначениями, чтобы она скорректировала с учетом контузии.
Но по любому нужен препарат сбивающий давление.
И тогда это спазмалитики
Плохо что нет врача и назначений.
Птица Говоруша• 24 октября 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Дякую вам!А вона не відмовить ?
Проконсультує. Завжди підкаже. Консультувалася у Анни Віталіївни через приватне повідомлення у фейсбук. У кожному дописі Анна Віталіївна пише, що запитання можна задати в приватних повідомленнях або на сайті
Ще можна проконсультуватися у фейсбук у кардіолога Самусенко Оксани Олександрівни
Леплю из пластилина
• 24 октября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Я ій написала.Найшла ваш кардірлогАнна Срлощенко.Але коли відповість хто зна.
Птица Говоруша• 24 октября 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Через пару годин кардіолог написала відповідь. Можна через сайт, заповнюється форма , передзвонить потім лікарка.
Коли високий АТ приймаю Фармадипін у краплях. Для щоденного прийому у мене 3 препарати, комбіную. Але препарати для щоденного прийому вже потрібно змінювати.
Леплю из пластилина
• 24 октября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Ось про що я й питаю Бо то,що було ефективне пару років тому,зараз в умовах постійного стресу може бути геть не дієвим
забиякина• 24 октября 2023
Я ще до лікаря не дійшла для обстеження, але бачу, що пігулки треба приймати на постійній основі. Ось зараз сама собі призначила Берліприл, п´ю два тижні, тиск тримається в межах (ці пігулки мені призначали два роки тому під час гіпертонічного кризу)