Xвостокрутелка• 01 декабря 2024
У мене щось з головою
Я стала дуже за все переживати що стосується здоров´я, особливо дітей.
Раніше була я тривожна але не настільки.
А зараз горло болить температура - здаю аналіз, роблю стрептотест і йду до лікаря, причому в першу добу хвороби.
Болить нога - інша би сказала , болі росту ще щось , я вже надумала страшне, пішла на УЗД, до ортопеда, хвороба хляттера під питанням, бо дитина спортсмен.
Алергія вилізла - значить буде астма, їсть солодке - діабет, про рак я взагалі мовчу, бо я бачу його в кожному симптомі.
Що саме головне, коли діти здорові, то здавалось би можна видихнути, п ні, я все одно починаю щось думати, надумуавати, переживати.
Мій мозок звідти працює в ту сторону.
Якось не можу переключитись, іноді буває легше, іноді важче на душі.
Може хтось порадить як навчитись не думати про погане? В мене мама така, правда ніколи від неї не чула про рак, але вона вічно за все переживає - хтось не бере трубку - вмер, не прийшов додому вчасно - щось сталось. І я певно від неї таке перейняла.
Мій мозок звідти працює в ту сторону.
Швидка Настя• 01 декабря 2024
Спершу до психіатра потім по результатах може і психотерапію підключите, дивлячись що скаже лікар
Ну шо не так?• 01 декабря 2024
Здається, ви вже писали подібне тут на форумі. Чи то може не ви…
Потрібно пити щось заспокійливе. Бо своїми діями ви і собі шкодите і дітям.
Йосип_молодий• 01 декабря 2024
Ответ дляШвидка Настя
Допоможе?Думаю,навряд,тільки лишня біганина
Швидка Настя• 01 декабря 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Якщо шкода якості життя це вже показ до відвідування лікаря
Xвостокрутелка
• 01 декабря 2024
Ответ дляНу шо не так?
А можна без антидепресантів? Може просто щось легше можна попити
Йосип_молодий• 01 декабря 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Зараз призначимо
Рання пташка• 01 декабря 2024
Вы сильно зациклены на земных и телесных проблемах. Расслабьтесь и признаете факт, что мы родились, чтоб умереть. Главное это смерть, а не жизнь. Когда вы это примете, тревоги, связанные с болезнями уйдут.
ЭмчЭндЭм• 01 декабря 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Вы работаете?
Ну шо не так?• 01 декабря 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Я не розуміюся на ліках. Особисто мені, коли була велика тривожність, допоміг Магне в6 антистрес.
Разгуляшка• 01 декабря 2024
Автор вы сами как относитесь к психологии? Взять пару-тройку сессий когнитивно-поведенческого психолога чтоб научил вас как действовать при тревожном расстройстве. Это доказовый метод психологии
Но для этого должен быть свой бюджет, само собой.
Что бы вы ни решили для себя , скажу одно - само оно не проходит, занимайтесь собой по возможности сейчас , дальше с большой вероятностью будет по нарастающей
Швидка Настя• 01 декабря 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Тільки до лікаря. Якщо ви реально хочете покращення якості життя. Якщо у вас все нормально, лікар так і скаже, якщо потрібна корекція, краще ніж лікар вам ніхто не допоможе. Зараз ви всі сили витрачаєте на обробку непотрібної інформації, а при корекції почнете нормально жити і насолоджуватися життям
ЭмчЭндЭм• 01 декабря 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Так , звичайно
Тогда читайте форумы психологов как бороться с тревожностью. Если не хотите идти к специалисту. Которого тоже довольно трудно нормального найти.
Ну и насчёт магний b6 тоже хороший вариант, не помешает
Таракашечка• 01 декабря 2024
Это у вас какой-то невроз, повышенная тревожность. Когда в жизни добавляется дополнительный стресс это усугубляется.
Таракашечка• 01 декабря 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Можно, но это не за 1 месяц курс до полугода, на травах успокоительные и магний. Но в первую очередь это надо внутренне настроиться и понять причину ваших страхов. Когда поймете, то принять и только тогда попустит.
Ну шо не так?• 01 декабря 2024
Ответ дляКраїна мрій
лімфовузли як?
Ви ще й цим хочете автора налякати?
Країна мрій• 01 декабря 2024
Ответ дляРазгуляшка
КПТ - короткотривалий метод психотерапії, але при тривожному розладі - це мінімум 10-13 сесій при неускладненому анамнезі.
Декілька сесій - це діагностика і побудова індивідуального формулювання.
ГейТуда• 01 декабря 2024
Здравствуйте! Да, от мамы могли перенять. Мой Вам совет, сама это пережила. Если сможете избавиться сами от навязчивых идей - супер. Если нет, то в терапию к психотерапевту и пить АД. Меня спасли именно они, но у меня ситуация была запущенней вашей, я стала ипохондриком сильным… Пол года пила , ходила на терапию и прошло
Удачи Вам 🙏
Разгуляшка• 01 декабря 2024
Ответ дляКарамбОлька
Уже сота ваша тема. Вам давали поради
Ого , а как вы таких вычисляете здесь ?
И зачем они пишут по много тем? Из пустого в порожнее получается? Мдааа
Йосип_молодий• 01 декабря 2024
Ответ дляРазгуляшка
Ого , а как вы таких вычисляете здесь ?
Безкінечно пишуть,таке в них життя
Країна мрій• 01 декабря 2024
Ответ дляНу шо не так?
Ви ще й цим хочете автора налякати?
та ні) уточнюю хто автор.
Якщо це автор, яка зациклена на лімфовузлах, то що б тут хто не писав і не рекомендував, це не допоможе.
Якщо це ’свіжий’ розлад тривоги за хворобу, то його можна відносно швидко подолати.
Разгуляшка• 01 декабря 2024
Ответ дляКраїна мрій
Ну это только специалист может сказать розлад там или нет . Ни я ни вы без понятия .
ГейТуда• 01 декабря 2024
Ответ дляКарамбОлька
Уже сота ваша тема. Вам давали поради
Я лично таких 2-3 темы создавала. таких людей много , к сожалению
Автор может писать первый раз.
Країна мрій• 01 декабря 2024
Ответ дляРазгуляшка
Ого , а как вы таких вычисляете здесь ?
це захисна поведінка, яка дає тимчасове полегшення, але в довгостроковій перспективі тільки закріплює симптоми. На жаль(
Ну шо не так?• 01 декабря 2024
Ответ дляГейТуда
Удачи Вам 🙏
Іпохондрик лише переживає, що щось не так, чи й відчуває «симптоми» хвороб?
Да Щас же• 01 декабря 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Що наприклад?