Ищу Аленя• 24 октября 2023
Чиї діти поступили в Польщу після 11 класу?
Ви мову вчили? Чи все на англійській? Як і де шукали університет?
Копирайторша• 24 октября 2023
Учили и сдавали экзамен на владение польским+ профильный экзамен. На сколько я знаю, на бюджете преподавание только на польском
Не рахую, а вважаю• 24 октября 2023
Ответ дляКопирайторша
Некоторые вузы требуют сертификат на С1
Новорічна пальма• 24 октября 2023
У знакомых в этом году поехал учиться в Краковскую политехнику. Сейчас у них первый год Зеровка, то есть учат польский и физику , математику на польском. Потом уже пойдет на первый курс.
Ищу Аленя
• 24 октября 2023
Ответ дляКопирайторша
А де здавали екзамен на володіння мовою?
Домашня Зюзя• 24 октября 2023
Ми зверталися до UniverPl, з ними і мову вчив, потім отримав сертифікат і поїхав навчатися. Вони допомагають вступити, це платна послуга, але консультують безкоштовно, можете подзвонити.
Вони возять на освітні тури по універам та на мовні курси. Син поїхав з ними на мовні, а потім вирішив вступати з ними.
Мені ж подобається, що вони дають куратора на весь перший рік навчання, який дитині допомогає у всьому.
Якщо хочете, загугліть та подзвоніть їм, можна безкоштовно отримати купу інформації...
ВсеЧетко• 24 октября 2023
Ответ дляКопирайторша
Про який бюджет мова ? Немає для іноземців безкоштовного навчання в Польщі від слова взагалі . Можливо біженцям якісь несерйозні ВУЗи і виділили кілька таких місць . За навчання треба платити всім іноземцям за виключенням етнічних поляків з картою поляка, одруженим з полькою/поляком, власникам мовного сертифікату рівня С
Копирайторша• 24 октября 2023
Ответ дляВсеЧетко
Есть бюджет для иностранцев. Моя дочка 3 года назад поступила в Варшавскую Политехнику по квоте для иностранцев. На ее факультет было 2 бюджетных места именно для иностранцев.
ВсеЧетко• 24 октября 2023
Ответ дляКопирайторша
Але не у всіх вишах . Син вчиться у Політехніці Познанській, там немає бюджетних місць або є , але умови не всім підходять ( треба мати громадянство або карту поляка і тд)