ПлакалаВАвто• 24 октября 2023
Чи можна розлучитись через ДІЮ?
Чоловік знаходиться в одній країні я в інший. Дітей спільних немає, майна теж. Чи модна розлучитись на відстані через ДІЮ? Дякую
Кидаю курити• 24 октября 2023
Мені писали , що можна.А ви не знаєте чи потрібен електронний підпис ?
Слобожаночка• 24 октября 2023
Не знаю,як через дію.
Але кума розлучилась з чоловіком,який був у Німеччині.На момент засідання її також не було в Україні.
В них 3 неповнолітніх дітей
inneska-85• 24 октября 2023
Автор, регистрируйтесь в Электронном суде, погуглите сайт. Изучите примеры и сами подайте иск на развод. Там ничего сложного нет.
ПлакалаВАвто
• 24 октября 2023
Ответ дляinneska-85
О , дякую, незнала
inneska-85• 25 октября 2023
нужна ЕЦП от привата или зайти через Дию. очень интересный сайт.есть еще мобильное приложение.