Вилами по воде• 24 октября 2023

В чем прелесть автобусных туров)

Это же некомфортно. Ещё могу понять на машине поехать, если вдвоем и судна подменять друг друга.
А в автобусе больше на мученик, чем на путешествие похоже
КинДза• 24 октября 2023
Може для когось це вже і не рівень😂 але переваг безліч-
Сіли в одному місті і ні про що не думаєте ( пересадки, таможні, маршрут🫣) так як зараз немає літаків, це жирний +
-Тури гарно продумані, побачите максимум найкращого ( були на Мадейрі своім ходом, за тиждень 90% часу це покатушки, щоб все обʼіздити, а не насолодитись)
- у мене всі друзі сімейні, можна знайти класну компанію, навіть нових друзів, особливо якщо молодіжні тури
- набагато дешевше 😆 як згадаю за 10 тис обʼіздити всю Хорватію за 10 днів, 7 з них море, класні екскурсіі, національний парк, пароми, на лодці на сусідній острів❤️ дегустація вин, харчування вкл, лише 2 переізди туди й назад
автор Вилами по воде • 24 октября 2023
Ответ дляСhanelKa
Залежить від часу і кількості км
До 1000 км в один бік то на лайті
Якщо компанія класна - тим більше
За кермом, то більше було б втоми, саме мені
И ещё от погоды
Кнопус• 24 октября 2023
Ответ дляОпля Картопля
А куда вы ездили в паломнические туры?
В пределах страны
СhanelKa• 24 октября 2023
Ответ дляВилами по воде
И ещё от погоды
Погода то в любому турі є)
автор Вилами по воде • 24 октября 2023
Ответ дляСhanelKa
Погода то в любому турі є)
Просто в автобусе больше ощущается
СhanelKa• 24 октября 2023
Ответ дляВилами по воде
Просто в автобусе больше ощущается
Ні, є ще морські лайнери
Там більше
автор Вилами по воде • 24 октября 2023
Ответ дляСhanelKa
Ні, є ще морські лайнери
Там більше
Ой нет, на это я бы тоже не подписалась, у меня морская болезнь))
Love_Love_Love_• 24 октября 2023
Ответ дляВилами по воде
Что интересно, это типичная ошибка украинцев, кто не учил русский.
Потому, что это калька из украинского языка, где не говорят ’из’
Велика біда і печаль не учіть узькій, зараз заплачу.
До речі я з сім‘єю живу в США, але мій дім Україна
автор Вилами по воде • 24 октября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
И что? А мой дом нет
Love_Love_Love_• 24 октября 2023
Ответ дляВилами по воде
И что? А мой дом нет
Та да, про що йде мова
Дикая Роза• 24 октября 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
у меня топографический кретинизм. я всегда сверну не туда. могу кругами ходить. языков не знаю. поэтому мне нужно что б меня посадили. рассказали. хороводили. да, минусов очень много. но, по скольку, такую дуру просто так никто с собой не возьмет и водить не будет - это мой формат
Если человек обладает хорошим ЧЮ, то он определенно не дура
Забобонний фрукт• 24 октября 2023
Ну как сказать. Я б не назвала дешевым видом отдыха.
Это если тур в Прагу на 3 дня или близлежащие страны на пару дней.
А если в Норвегию дней на 12-14. Вышло 2500 евро на двоих на 12 дней.
Я их обожаю. Объездила всю Европу, посетила все галереи, музеи, парки аттракционов, увидела все своими глазами, накупалась везде и всюду.
Непередаваемо.
Не любят ездить люди с плохим здоровьем, это я понимаю
Дуб береза• 24 октября 2023
Єдина біда автобусних турів - те, що на 80 % групи складаються з жінок середнього і старшого віку. А цей контингент боїться повітря. Тому вічна боротьба за кондиціонери і вентиляцію.
Аноним Советчик• 24 октября 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Я такая же самостоятельная бродила в дождь. Впечатления незабываемые. Ребенок теперь просит на карту не смотреть
ТАЗератти• 24 октября 2023
Машини не маю, не дуже хочу. Компанії з ким поїхати теж, самій не цікаво. Тому,як на мене, це варіант побачити швидко і дешево інші міста. Хоч так, це досить важко для мене
S-290479• 25 октября 2023
Одной ехать страшно, а хочется
Усміхайлик• 25 октября 2023
Ответ дляРойЛеля
То ви думаєте, що не витримаєте. Ми хрещеницю на море відправляли в Грецію на автобус садили. То там садили 3 бабок теж, одну із них буквально внесли і посадили, років під 80 людині, решта молодухи десь по 70. Так от, автобус добирався 49 год.
Ладно діти, і ноги під себе, і ноги вверх, і боком, і на коліна. А баби як витримали?
Я всі 2 доби тільки й думала чи не вмре хто з них прямо в дорозі, особливо найстарша
Ми таку бабку вже років 5 згадуємо. На польській таможні вона була ще з 5 клітчастими сумками самого великого розміру. До онуків автобусом в Німеччину їздила, теж майже 2 доби. До речі, схожі бабки тоді регулярно катались автобусами до Європи, думаю, хоббі в них таке було, просто ця з 5 сумками перевершила всіх.
Папобус• 26 октября 2023
Ответ дляВилами по воде
Переночевать в квартире посуточно или отеле, я так делала когда домой с Украины возвращалась
Яка ви бідося, додому С Украиньі... Так до чого це питання? Не надали роботи вам по місцю постійного проживання? Нудно? Вчить граматику, якщо так. Будь яку.
Папобус• 26 октября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Тема від олігархині яка ніколи не їздила на справді комфортабельному автобусі
Тема від троля, який повертався ’домой С Украиньі’.