Ловлю капці• Изменено 24 октября 2023
Вітамінні комплекси з аптеки користь чи шкода?
Мама накупила вітамінів по знижках в аптеці і грузить, щоб я дітям давала. Я даю дітям омегу, віт D, пробіотик і Йосен. Штучні вітаміни не впевнена чи не порушать баланс вітамінів в організмі. Давати чи ні, хто розбрався?
Ловлю капці
• 24 октября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Это чей-то очень недурной доход
Купа баночок вже стоять вдома, що з ними робити?
Відкушу все що стирчить• 24 октября 2023
Ответ дляЛовлю капці
Вже ничого. Не купувати нови.
Шпондєр• 24 октября 2023
А в чем вред? Если дети не аллергики, только польза. Я детям даю круглогодично (5 и 10) витамины, пробитики, омегу
Ловлю капці
• 24 октября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Вже ничого. Не купувати нови.
Я не купляла. Мамі висловила думку, вона розпсіхувалася((
Ловлю капці
• 24 октября 2023
Ответ дляШпондєр
Вітаміни бувають різні. Бувають натуральні з рослин наприклад, а бувають хімічні.
Ловлю капці
• 24 октября 2023
Ответ дляgdsN
з омегою обережно, якщо дешева. бо дуже часто там купа ртуті(
Нема там ртуті роками п´ємо цієї фірми.
Шпондєр• 24 октября 2023
Ответ дляЛовлю капці
Ну а какая разница? Организм усвоит что ему надо. Если вам нужен витамин а, вы можете съесть кучу морковки с жиром, чтоб бетакаротин усвоился, можете выпить пальмитат или ацетат ретинола, организм все равно переработает это в витамин а. Или от жира меньше вреда чем от пальмитата?
Ловлю капці
• 24 октября 2023
Ответ дляgdsN
а яка саме фірма? порадьте тоді, будь ласка,раз впевнені що вона гарна.
бо чула що все важе і важче реально якісну омегу3 рибну знайти
Нам цю колись порадили
Ловлю капці
• 24 октября 2023
Ответ дляgdsN
ну ця типу кажуть гарна. вона недешева.. а от всяки дешеві, навіть з того ж айхербу - кажуть що багато фігні..
Можливо, я теж не вірю в дешеву омегу.