культУра• 24 октября 2023
Свекор вкусив мене за палець
Гостювала у свекрів, свекруха зробила мені бутерброд. Я сиділа сама на веранді, пила чай і читала щось в телефоні, а інші щось там в дворі метушилися. І от сиджу, а руку з бутербродом я так ліктем на стіл виставила. І тут відчуваю різкий біль, наче струмом пробило, я так заверещала, шо аж збіглися всі. Думала, собака схопив, коли повертаюсь і бачу свекра п´яного. І такий стоїть, ковтає шмат мого бутерброда: "- Ой, я думав то Ніна сидить (його жінка). Звиняй, каже, дядя трошки не переборщив. Я просто в шоці!!! Як нас можна було сплутати зі спини?! Якщо я вдвічі менше за його Ніну! Полюбому знав, шо це я! Просто злякався, що жарт дурний не вийшов. І шо це таке "Трошки переборщив". Тобто, сам факт кусання чужого бутерброда - це в його розумінні норма? Якось я розгубилась і поблажливо відреагувала на це все, зробивши скидку на те, що він п´яний. Хоча треба було відстоювати свої кордони! Ну хоч свекруха його тоді трохи відгамселила за мене, коли за шкібарки потягнула його проспатися. А от як би ви діяли? Палець досі болить, особливо в області нігтя, кров запеклась, боляче коли трошки тисну зверху, от хай ще мені ніготь злізе!
культУра
• 24 октября 2023
Ответ дляПліснявілий сир
Приколист
А якби пальця відкусив, то взагалі прикол із приколів!!!
ніколи такого не було• 24 октября 2023
надо было взять палку и как е*нуть его по хребту
типа, вы его ’перепутали ’ с бандитом
культУра
• 24 октября 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Добре що не за зад
В нього є кого кусати за зад!
ДА да да• 24 октября 2023
Ответ длякультУра
Помстіться! Відкусіть йому вухо!
Стопясят раз обсуждала• 24 октября 2023
Ответ длякультУра
В нього є кого кусати за зад!
Ніну? Так він же вас плутає. Може і дупи сплутати
бифидобактерияЖоржик• 24 октября 2023
Ну таке…) я, в залежності від ситуації , якщо свекр нормальна людина, і то був єдиний прокол, то зробила б вигляд , що нічого не трапилось; а якщо придурок по життю - то довго б згадувала і прикалувалась
Бабуся мороз• 24 октября 2023
Неадекват. А если свою жену так, то все равно маразм. Смотрите, чтобы муж ваш с возрастом не стал тоже с придурью, в папашу. У меня так было.
культУра
• 24 октября 2023
Ответ дляДжем Шакіри
А як ви збиралися відстоювати свої кордони?
Підняти скандал! Що такі речі просто так не сходять з рук!
культУра
• 24 октября 2023
Ответ дляАннуитет
Головне щоб вночі не сплутав кімнати та вас із своєю жінкою)
От тоді я б за себе вже не ручалась!
Джем Шакіри• 24 октября 2023
Ответ длякультУра
П’яному влаштовувати скандал? У вас розуму не більше, ніж у нього.
культУра
• 24 октября 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Та він останнім часом як неадекват якийсь! І такі подібні жарти це в нього норма.
Баба Йога• 24 октября 2023
Ответ дляДжем Шакіри
Тю, теж покусати))) око за око, палець за палець
бифидобактерияЖоржик• 24 октября 2023
Ответ длякультУра
Ну, тоді трольте- скажіть, що голову йому відкусите наступного разу
Джем Шакіри• 24 октября 2023
Ответ дляБабуся мороз
Нет, у советчиц только свекры дебилы, мужья у всех золотые, как будто не их дети))
культУра
• 24 октября 2023
Ответ дляКрасота неземная
Він ще за цицьку і задницю вас щіпатиме.
І дурня клеїти
Отож! А доречі я такого багато наспостерігалась за все своє дитинство в селі, і це на приколи якось спускають!
Красота неземная• 24 октября 2023
Ответ длякультУра
Чоловікові акуратно жалійтесь.
Бо ще може звинуватити,що ви свекра провокуєте
культУра
• 24 октября 2023
Ответ дляКрасота неземная
Чоловікові акуратно жалійтесь.
Я жалілась, а він все списую на п´яну поведінку свекра, мовляв, що з нього взяти.
Указка• 24 октября 2023
Ответ длякультУра
Покажіть фото пальця
Залізний кіготь• 24 октября 2023
Ответ длякультУра
Хоче Вас тойво
культУра
• 24 октября 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Хоче Вас тойво
Та йому вже не до тойво в 65 років) А от до дебіляцьких жартів ще й як тойво!!!